تصاویر: گشتی در شهر تل ابیض سوریه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
  4. سیاسی

تصاویر: گشتی در شهر تل ابیض سوریه

انتخابخبرگزاری انتخاب |
غیرنظامیان شهر تل ابیض پس از پاکسازی این شهر از وجود پ.ک.ک/ی.پ.گ در چارچوب عملیات چشمه صلح ترکیه در حال بازگشت به خانه خود هستند. مرکز شهر تل ابیض طی عملیات چشمه صلح پاکسازی شده و پس از آن نیز نیروهای ارتش آزاد سوریه عملیات جستجو و پاکسازی را در راستای برقرای امنیت این شهر آغاز کرده بودند.

در ادامه بخوانید

فیلم/ واکنش سخنگوی قوه قضائیه به اظهارات روحانی

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

انفجار خودروی بمبگذاری شده در شهر سلوک سوریه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر، فعالان شبکه‌های اجتماعی تصاویری را از نخستین لحظات انفجار خودروی بمبگذاری شده در شهر سلوک در سوریه پخش کردند که در این انفجار چند نفر کشته و زخمی شدند.

طرحی برای بومی گزینی در استخدام‌های دولتی

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
بومی گزینی در استخدام‌های دولتی، موضوع طرحی بود که نمایندگان به فوریت بررسی آن رای مثبت دادند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ بومی گزینی در استخدام‌های دولتی، موضوع طرحی بود که نمایندگان مجلس شورای اسلامی به فوریت بررسی آن رای مثبت دادند.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از اداره کل دیپلماسی رسانه‌ای وزارت خارجه؛ در این نشست، بانوان هندی در خصوص موضوعات گوناگون همانند روابط ایران و هند، تروریسم اقتصادی آمریکا علیه ملت ایران، یکجانبه گرایی ایالات متحده، شرایط اجتماعی و اقتصادی در ایران به ویژه بانوان ایرانی پرسش‌های خود را از وزیر امور خارجه کشورمان مطرح کردند.
ایلناایلنا1 روز قبل
مدیر بازرگانی شرکت پتروشیمی ایران تاکید کرد که فرماندهی واحد و آزادسازی اقتصاد از بند سیاست راه‌حل گذر از تحریم‌ها است. معمولا این‌گونه تحریم‌ها لغو نمی‌شود. شریفی درباره مهمترین تاثیرات تحریم‌ها در اقتصاد کشور گفت: چالش‌های اصلی را ما در حوزه تجارت بین‌الملل داشتیم. برای گذر از این شرایط لازم است یک فرماندهی واحد و مشخص وجود داشته باشد. فساد ستیزی، آزادسازی از بند سیاست‌زدگی و حمایت و پشتیبانی از تصمیمات تحول‌گرا جزو سیاست‌هایی است که برای گذر از این شرایط به آنها نیازمندیم.

فیلم | اظهارات روحانی درباره فساد دانه درشت‌ها و کنایه به قوه قضاییه

همشهریهمشهری1 روز قبل
رئیس جمهور در یزد گفت: با چند نفر را به دادگاه بردن و سر و صداها کردن سر مردم کلاه نمی‌رود. اظهارات رئیس جمهور را در این ویدئو ببینید. دریافت ۱۰ MB کد خبر ۴۶۲۵۲۵

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها