تردد بیش از ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از مرزهای خوزستان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
تردد بیش از ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از مرزهای خوزستان

تردد بیش از ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از مرزهای خوزستان

فارسخبرگزاری فارس |
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خوزستان از تردد بیش از 2 میلیون و 400 هزار نفر از ابتدا ماه محرم تاکنون از گذرگاه‌های مرزی خوزستان به‌منظور زیارت عتبات عالیات خبر داد.

غلام عباس بهرامی نیا مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده‌ای استان خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: آمار تردد زائران از گذرگاه‌های مرزی خوزستان از اول ماه محرم تاکنون بیش از ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر بوده است که از این میزان، تردد در مرز شلمچه یک‌میلیون و ۷۹۰ هزار نفر و در مرز چذابه تردد، ۶۲۰ هزار نفر بوده است.

وی افزود: از اول ماه محرم تاکنون از مرز شلمچه بیش از یک‌میلیون و ۷۹۰ هزار نفر تردد کرده‌اند که این میزان شامل تردد یک‌میلیون و ۳۵۰هزار ایرانی و ۴۳۸هزار و ۶۸۱ خارجی بوده است.

بهرامی نیا ادامه داد: در این مدت از میان این تعداد تردد زائران در شلمچه، ۷۷۹ هزار و ۹۶۳ زائر ایرانی خارج و ۵۷۴ هزار و ۱۴۸ زائر ایرانی واردشده‌اند و همچنین خروج ۲۸۰ هزار و ۱۱۳ زائر اتباع خارجی و ورود ۱۵۸ هزار و ۵۶۸ تبعه خارجی به ثبت رسید.

وی تصریح کرد: از اول ماه محرم تاکنون از مرز چذابه بیش از ۶۲۰ هزار و ۶۳۰ نفر تردد داشته‌اند که این میزان شامل تردد ۵۷۱ هزار و ۵۰۰ ایرانی و ۴۹هزار و ۱۳۰ خارجی بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده‌ای استان خوزستان عنوان کرد: در این مدت از میان این تعداد تردد زائران در چذابه، ۳۵۶ هزار و ۹۶۸ زائر ایرانی خارج و ۲۱۴ هزار و ۵۳۲ نفر وارد کشور شده‌اند و همچنین خروج ۲۳ هزار و ۶۷۴ تبعه خارجی و ورود ۲۵ هزار و ۴۵۶ تبعه خارجی از این مرز به ثبت رسیده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بارش دومین برف پاییزی

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
گزارش اختصاصیبارش دومین برف پاییزیامروز آسمان شمال پایتخت و شهرستان‌های ملارد، دماوند، پردیس و بومهن برفی بود و شهروندان در این هوای پاک نفسی تازه کردند.
پارس نیوزپارس نیوز20 ساعت قبل
عصر ایرانعصر ایران22 ساعت قبل
گران‌ترین خط شماره تلفن همراه در جهان به مبلغ ۲٫۷۵ میلیون دلار توسط یک تاجر قطری خریداری شد. به گزارش ایسنا، بر اساس گزارشی که در tech news network آمده است، یک تاجر قطری که نمی‌خواست نامش فاش شود، در یک مزایده به میزبانی اپراتور مخابراتی قطری گران‌ترین شماره تلفن همراه را به نام خود ثبت و خریداری کرد. طبق اطلاعات منتشر شده، گران‌ترین خط تلفن همراه در جهان با شماره ۶۶۶۶-۶۶۶ به مبلغ ۲٫۷۵ میلیون دلار توسط یک تاجر قطری خریداری شده است. _______________________________________________________________________________بیشتر بخوانید: یک اماراتی گرانترین شماره تلفن جهان را خرید_______________________________________________________________________________خریداری خطوط تلفن همراه با شماره رند، همواره یکی از جنجال برانگیزترین اتفاقات و رویدادهای جهان بوده است که به مبالغ بالا و گزافی توسط ثروتمندان و تاجران بزرگ در کشورهای مختلف به مزایده گذاشته می‌شود.
مهرمهر1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صداو سیما، علی اکبر مهرفرد امروز در هشتمین نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع و معادن تهران افزود: از ۵ آبان امسال، ایران تخفیفات به صادر کنندگان کشورهای عضو اوراسیا را آغاز کرده است، اما در مورد تخفیفاتی که ۵ کشور اوراسیا به صادر کنندگان ایرانی می‌دهند حرف‌های ضد و نقیضی گفته می‌شود. وی با بیان اینکه برخی صادرکنندگان اعلام می‌کنند از تخفیفات تعرفه ترجیحی برخوردار شده‌اند و برخی دیگر آن را رد می‌کنند اضافه کرد: در ۲۳ روزی که از اجرایی شدن تعرفه‌های ترجیحی میان ایران و اوراسیا می‌گذرد ۱۶ میلیون دلار صادرات به این کشورها داشته‌ایم که باید مسئولان ذیربط گزارش دهند که آیا صادر کنندگان ایرانی از این تخفیفات برخوردار شده‌اند یا خیر و اینکه برای چه تعداد از صادر کنندگان این تخفیفات اعمال شده است. مهر فرد گفت: درحالیکه طرف ایرانی تخفیفات را برای صادر کنندگان کشورهای عضو اوراسیا از جمله صادر کنندگان روسی اعمال می‌کند باید پیگیری و مشخص شود اگر طرف اوراسیا به تعهدات خود عمل نمی‌کند طرف ایرانی نیز اجرای تعهدات و اعمال تخفیفات را متوقف کند. معاون بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: ۵ آبان امسال تعرفه‌های ترجیحی ایران و اوراسیا اجرایی شد که با توجه به اجرای تعهد ایران، باید نحوه اجرای تعهد اوراسیا در قبال صادر کنندگان ایرانی صحت سنجی شود.
افکارنیوزافکارنیوز17 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشسالن اصلی تئاتر شهر با حضور مسئولان کشور امشب -دوشنبه ۲۷ آبان ماه- با حضور سورنا ستاری معاون علمی رئیس جمهور، ‌ شهرام کرمی مدیر کل هنرهای نمایشی، خانم حیدری معاون عمرانی وزارت ارشاد و جمعی از مسئولان ریاست تئاتر شهر برگزار شد. سعید اسدی مدیر تئاتر شهر در این همایش طی سخنانی گفت: آنچه در این مدت در بازسازی سالن اصلی تئاتر شهر اتفاق افتاد نشان دهنده توان ایرانی در نوسازی و بهسازی این سالن بود. سالن اصلی تئاتر شهر یکی از فعالترین سالن نمایشی است ته تنها در ایران بلکه در ایران به فعالیت خود ادامه می‌دهد. بخشی از امکانات تاسیساتی تئاتر شهر دچار مشکل بود با بارندگی آبراه‌های دچار مشکل می‌شد که سالهای سال مرارت می‌کشیدم که اصلاح شد. اسدی ادامه داد: شرکت دانش بنیانی با بررسی تئاتر شهر هم نواقص را نشان می‌دهد و هم برنامه آینده را به ما می‌دهد که بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم تئاتر شهر یکی از امکانات استارتاپی است.

سامانه ۱۲۴؛ دریافت شکایات از قیمت کالا‌ها

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
وی افزود: افزایش قیمت برخی کالا‌ها مانند برنج وارداتی به دلیل ممنوع شدن واردات و حمایت از برنج داخلی است. آقای مدرسی خیابانی افزود: تا کنون دو هزار پرونده تعزیراتی برای تخلفات تشکیل شده است. وی گفت: این که گرانی قیمت‌ها را به افزایش قیمت بنزین مرتبط کنیم؛ جفا در طرح افزایش قیمت بنزین است، زیرا قیمت برخی کالا‌ها مقطعی و فصلی است و ربطی به گرانی بنزین ندارد. آقای ملکی گفت: بخش حمل و نقل دام نیز از گازوئیل استفاده می‌کند که افزایش قیمت بنزین تأثیری بر آن ندارد. آقای محمدیاری با بیان اینکه قیمت نهاده‌ها ثابت است گفت: قیمت مرغ در حد قیمت مصوب است و در برخی استان‌ها نیز کاهش قیمت داشته‌ایم.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری20 ساعت قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری21 ساعت قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری21 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

نقص فنی قطار تهران–تبریز و تاخیر ۹۰ دقیقه‌ای

اعتمادآنلاین3 دقیقه قبل

اینانلو: لازلو برای من پیام تبریک فرستاد

میزان‌آنلاین3 دقیقه قبل

جشنواره‌ «کتاب در فضای مجازی» تمدید شد

مهر3 دقیقه قبل

جزئیات حادثه ریلی قطار تهران-تبریز

مشرق‌نیوز4 دقیقه قبل

:: صبارنه-تیراندازی نظامیان صهیونیست به خبرنگاران فلسطینی

صدا و سیما4 دقیقه قبل

«عقیق»؛ روایتی داستانی از زندگی سردار شهید حاج حسین خرازی

میزان‌آنلاین4 دقیقه قبل