نقش موثر نیروهای شهرداری تهران در نظافت کربلا در ایام اربعین
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. اجتماعی
نقش موثر نیروهای شهرداری تهران در نظافت کربلا در ایام اربعین

نقش موثر نیروهای شهرداری تهران در نظافت کربلا در ایام اربعین

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین |
سیدمحمد انور، معاون شهردار کربلا، بر نقش موثر نیروهای شهرداری تهران در رفت و روب و نظافت شهر کربلا به ویژه اطراف حرمین شریفین همزمان با برگزاری مراسم اربعین تاکید کرد.

اعتمادآنلاین| سیدمحمد انور، معاون شهردار کربلا، با اشاره به حضور هرساله شهرداری تهران در شهر کربلا همزمان با برگزاری مراسم پیاده روی اربعین گفت: البته این حضور تنها به شهر کربلا محدود نمی‌شود و نیروهای شهرداری تهران در شهرهای نجف، کوفه و حدفاصل نجف تا کربلا به زائران خدمات رسانی می‌کنند.

وی با بیان اینکه تمامی این اقدامات با همکاری و تعامل مستقیم شهرداری تهران و کربلا صورت می‌گیرد، ادامه داد: در سال‌های گذشته ارتباط بسیار خوبی میان طرف ایرانی و عراقی شکل گرفت و این روند هر سال تداوم پیدا کرد.

انور با بیان اینکه با توجه به حجم بالای جمعیت حاضر در شهر کربلا همزمان با مراسم اربعین، خدمات رسانی بسیار دشوار می‌شود، گفت: حضور نیروهای شهرداری تهران به همراه تجهیزات، امکان نظافت شهر آن هم در شرایطی که جمعیت چندین برابر حالت معمول می‌شود، را فراهم می‌سازد.

خبری: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

معاون شهردار کربلا با تاکید بر تقسیم بندی وظایف عنوان کرد: نیروهای شهرداری مسئولیت نظافت اطراف حرم را برعهده داشتند و زباله‌های جمع آوری شده با ماشین‌های شهرداری کربلا به محل دپو منتقل می‌شد.

انور در پایان ضمن تقدیر از نیروهای شهرداری تهران برای نظافت کربلا تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های مهم تیم شهرداری تهران این است که با پایان روز اربعین، خدمات رسانی این نیروها تمام نمی‌شود و این نیروها تا پاکسازی کامل بخش‌های که مسئولیت نظافت آن را برعهده داشتند، به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

منبع: شهرنوشت

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خاطره رهبر انقلاب از دوران تبعید در ایرانشهر و برگزاری هفته وحدت

الفالف1 روز قبل
خاطره رهبر انقلاب از دوران تبعید در ایرانشهر و برگزاری هفته وحدتگروه اجتماعی الف، ۱۹ آبان ۱۳۹۸، ۲۰:۵۱ ۳۹۸۰۸۱۹۱۷۹رهبر معظم انقلاب در سخنرانی که در مهرماه سال ۹۰ در جمع مردم ایرانشهر بیان داشتند از خاطرات دوران تبعید و برگزاری هفته وحدت در بین مسلمانان این شهر صحبت کردند.

مرگ ۲ دانش آموز خوش زبان ورنکشی در زلزله (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
سایت نصر نوشت: شب گذشته آذربایجان باری دیگر لرزید و مردم آذربایجان را در غم از دست دادن تعدادی از عزیزانشان به سوگ نشاند. زلزله ۵٫۹ ریشتری آذربایجان شرقی در بامداد گذشته موجب خسارات سنگینی در تعدادی از روستاهای ترکمنچای شهرستان میانه شد. ریحانه و زهرا دو دخترکی هستند که از وضعیت مدرسه شان انتقاد دارند. این کودکان هم حق دارند در فردای این سرزمین نقش ایفا کنند و به قول زهرا، «مملکت را درست کنند». همه آذربایجان سوگوار ریحانه و زهراست و جا دارد مردم عزیزمان به نحو احسن این دو گل پرپر شده آذربایجان و خانواده هایشان را عزیز شمارند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
تحقیقات از دکتر داروسازی که متهم است همکارش را به خانه کشانده و مورد آزار و اذیت قرار داده است آغاز شد. زنی جوان تیر سال جاری به مأموران پلیس مراجعه کرد و گفت: از سوی دکتری داروساز و دوستش مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. او گفت: من خودم دکتر داروساز هستم و با مردی که به من تجاوز کرد هم‌کلاس و دوست بودیم. او مرا مورد تجاوز قرار داد و دوست دیگرش هم آمد و من را مورد آزار و اذیت قرار داد. گفته‌های متهم از سوی پزشکی‌قانونی رد شد، چراکه پزشکی‌قانونی اعلام کرد دختر جوان از سوی مرد داروساز مورد آزار و اذیت قرار گرفته و آثار آن باقی مانده است.

یوسف‌آباد تهران؛ داستان یک آرزوی سرسبز (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

تدابیر برای کاهش آلودگی هوا

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، آلودگی که مشاهده می‌کنید معمولا در این فصل اتفاق می‌افتد اما تصمیمات اضطرای می‌تواند راهگشای مناسبی برای کاهش آلودگی شهرمان باشه؟
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
محمدرستگاری در گفتگوی تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ گفت: شاخص کلی کیفیت هوای تهران امروز در ساعت ۸ صبح بر روی عدد ۱۳۳ ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشت و از ساعت ۸ صبح روند کاهشی میزان غلظت آلاینده‌ها را داریم و در حال حاضر به عدد ۱۲۵ رسیده است. وی ادامه داد: با توجه به آلودگی هوا و شرایط جوی و نمونه شاخص‌های شهر تهران بعید به نظر می‌رسد که مدارس پایتخت فردا تعطیل شود. رستگاری با اشاره به آلوده‌ترین مناطق پایتخت گفت: پیروزی در منطقه ۱۳ با شاخص ۱۶۲، شهرری در منطقه ۲۰ با شاخص ۱۵۹، شادآباد در منطقه ۱۸ و پارک شکوفه در منطقه ۱۴ با شاخص ۱۵۸، شریف در منطقه ۲، شهرداری منطقه ۱۱ و دانشگاه علم و صنعت منطقه ۴ با شاخص ۱۵۷، شهرداری منطقه ۱۰ و پاسداران منطقه ۳ با شاخص ۱۵۵، تربیت مدرس منطقه ۶ با شاخص ۱۵۳، سوهانک منطقه ۱ با شاخص ۱۵۰، شهرداری منطقه ۲۱ با شاخص ۱۴۷، فرمانداری شهرری با شاخص ۱۴۲، شهرداری منطقه ۲۲ با شاخص ۱۳۶، شهرداری منطقه ۲ با شاخص ۱۳۵، ستاد بحران منطقه ۷ با شاخص ۱۲۶، مسعودیه منطقه ۱۵ با شاخص ۱۱۱، گلبرگ منطقه ۸ با شاخص ۱۰۵، به ترتیب آلوده‌ترین مناطق پایتخت گزارش شده است. معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران در پاسخ به اینکه آیا جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا برگزار می‌شود یا خیر، گفت: پیشنهاد برگزاری این جلسه از سوی محیط زیست به استانداری اعلام می‌شود و در حال حاضر هیچ تصمیمی برای برگزاری جلسه نداریم. رستگاری خاطرنشان کرد: از زنان باردار، سالمندان، کودکان و بیماران قلبی درخواست می‌شود از تردد غیر ضروری در سطح شهر خودداری کنند و ورزشکاران نیز از ورزش کردن در فضای باز خودداری نمایند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - سه‌شنبه ۲۱ آبان‌ماه

خبری58 دقیقه قبل

تاثیر میدان نفتی تازه کشف شده بر اقتصاد و روابط بین‌الملل

خبری18 ساعت قبل

در پی بالا گرفتن اعتراض‌ها در بولیوی،‌ اوو مورالس از قدرت کناره‌گیری کرد

خبری23 ساعت قبل

اجرای ۶۲۵ برنامه به مناسبت ایام بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار در استان زنجان

نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشورچند ثانیه قبل

برگزاری ۱۰۱۷ برنامه ویژه هفته کتاب در استان کرمان

نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشورچند ثانیه قبل

مجلس موضوع کلاهبرداری‌های اینترنتی را در نشست غیرعلنی با حضور وزیر اقتصاد بررسی کند

خانه ملت3 دقیقه قبل

فیلم/ پاسخ موشکی مقاومت به ترور فرمانده فلسطینی

مشرق‌نیوز4 دقیقه قبل

آمریکا به دنبال ایجاد تفرقه و برهم زدن جوامع اسلامی است

میزان‌آنلاین5 دقیقه قبل

بسکتبال NBA؛ گزارش تصویری از مراسم بازنشسته شدن شماره ۹ تونی پارکر توسط سن آنتونیو اسپرز

طرفداری6 دقیقه قبل

اخلال در سخنرانی روحانی در یزد سازمان یافته بود؟ /حمایت عضو جبهه پایداری از توزیع شبنامه علیه رئیس جمهور در مجلس

خبرآنلاین9 دقیقه قبل