۵ روش مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. اقتصادی
۵ روش مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری

۵ روش مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
با سرمایه‌گذاری در استرالیا می‎توان مهاجرت خود را به این کشور تسهیل کرد و ویزای اقامت موقت یا دائم استرالیا را دریافت کرد. در ادامه انواع ویزاهای سرمایه‎گذاری در استرالیا بررسی شده تا علاقه مندان بتوانند پیش از هر اقدامی، با چشمان باز و با آگاهی تصمیم بگیرند.

کشور استرالیا در چند دهه گذشته توانسته است محیطی مناسب و بدون ریسک از نظر اقتصادی ایجاد کند. مطمئن بودن سرمایه‌گذاری در استرالیا، این کشور را به یکی از بهترین کشورها برای تجارت و سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است. دولت استرالیا خود پشتوانه اصلی سرمایه‌گذاری خارجی در این کشور است و ۵ فرصت اصلی در صنعت کشاوزی و غذایی، زیرساخت‌های اقتصادی، توریستی، انرژی و سیستم‌های تکنولوژی و خدماتی برای سرمایه‌گذاری معرفی کرده است.

این ۵ حوزه برای سرمایه‌گذاری بسیار مناسب هستند. افرادی که اگر به سرمایه‌گذاری در استرالیا علاقه‌مند هستند، می‌توانند در این حوزه‌ها اقدام به سرمایه‌گذاری کنند. برای این کار ابتدا باید برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری اقدام کرد. این ویزا انواع مختلفی دارد و هر کدام از آن‌ها شرایط مخصوص به خود را دارد. در ادامه ۵ شرط اصلی که برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری در استرالیا لازم است معرفی شده است.

کشور استرالیا برای افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری دارند، شرایط مناسب و نسبتا آسانی همراه با مزایای فراوانی مهیا کرده است. دولت استرالیا با این کار به دنبال آن است که بتواند افراد باصلاحیت را جذب کند.

۱.شرط سنی

اولین شرط مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری داشتن شرط سنی است. متقاضیان باید کمتر از ۵۵ سال باشند تا بتوانند برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری اقدام کنند. البته برای افرادی که سن آن‌ها بالای ۵۵ سال است نیز راهکارهایی وجود دارد. این افراد می‌توانند از طریق مشاوره با یک وکیل باتجربه در زمینه مهاجرت به استرالیا از این راهکارها آگاه شوند. شرایط سنی و امتیازدهی که توسط کشور استرالیا تعریف شده است به این صورت است:۱۸ تا ۲۴ سال تمام: ۲۰ امتیاز۲۵ تا ۳۲ سال تمام: ۳۰ امتیاز۳۳ تا ۳۹ سال تمام: ۲۵ امتیاز۴۰ تا ۴۴ سال تمام: ۲۰ امتیاز۴۵ تا ۵۴ سال تمام: ۱۵ امتیاز

۲.داشتن یک کسب و کار فعال

داشتن یک کسب و کار فعال، یکی از مهم‌ترین شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری است. فرد متقاضی مهاجرت باید طی دو سال گذشته یک کسب و کار فعال داشته باشد و یا یکی از مشارکت‌کنندگان اصلی یک کسب و کار فعال باشد. متقاضی باید ثابت کند که مالک و یا دارنده سهمی از این کسب و کار است. این کسب و کارها شامل داشتن مطب، کلینیک، مغازه، پروانه بهره‌برداری، جواز ساختمانی، سهم ۵۱ درصدی در شرکت‌های کوچک، سهم ۳۰ درصدی در شرکت‌های سهامی خاص، سهم درصدی در شرکت‌های با گردش مالی بالا و یا هر نوع کسب و کار دیگری که نشان‌دهنده نقش مهم فرد متقاضی برای ویزای سرمایه‌گذاری در استرالیا باشد، است.

خبری: اخبار اقتصادی دلار و بورس

۳.میزان اموال و دارایی

میزان سرمایه فرد متقاضی جهت اخذ ویزای استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری ۸۰۰ هزار دلار استرالیا است. این سرمایه می‌تواند شامل مواردی مثل خانه، زمین، اموال و املاک تجاری باشد. فرد متقاضی باید این سرمایه را به صورت قانونی کسب کرده باشد. البته دریافت ویزای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، شرایط گوناگونی دارد که بر مبنای میزان دارایی می‌توان برای هر یک از انواع ویزاهای سرمایه‌گذاری در استرالیا اقدام کرد.

۴.میزان فروش کسب و کار

گردش مالی فرد متقاضی باید طی دو سال از ۴ سال گذشته حداقل ۵۰۰ هزار دلار استرالیا باشد. این مبلغ با توجه به ارزش فعلی دلار که نوسانات زیادی دارد، مبلغ بالایی است؛ اما برای این کار می‌توان گردش مالی در ۳ یا ۴ سال گذشته را به عنوان میزان فروش کسب و کار نشان داد.

۵.کسب حداقل امتیاز ویزای سرمایه‌گذاری در استرالیا

متقاضی ویزای سرمایه‌گذاری در استرالیا لازم است که حداقل ۶۵ امتیاز برای اخذ ویزا کسب کند. در جدول امتیازبندی ویزای سرمایه گذاری استرالیا عواملی مانند سن، تسلط به زبان انگلیسی، مدرک تحصیلی، سابقه کسب و کار، گردش موجودی در کسب و کار، نوآوری کسب و کار و میزان اهمیت کسب و کار برای هر ایالت، امتیازهای متفاوتی دارد.

شرایطی که بیان شد برای ورود به کشور استرالیا از طریق ویزای سرمایه‌گذاری لازم است. اما در برخی ویزاها، برخی از این شرایط اهمیت کمتر و برخی دیگر ارزش و اهمیت بیشتری دارد. ۶ نوع ویزای سرمایه‌گذاری در استرالیا وجود دارد که هر کدام از این ویزاها شرایط خاص خود را دارد. با داشتن ۵ شرط اصلی می‌توان برای انتخاب نوع ویزای درخواستی اقدام کرد. پیشنهاد می‌شود که برای انتخاب نوع ویزا با یک وکیل مهاجرت رسمی و باتجربه مشورت و بهترین مسیر برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری و دریافت اقامت استرالیا انتخاب شود.

راز موفقیت در مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در استرالیا، انتخاب مشاور متخصص و باتجربه

ویزاپیک (www.visapick.com) شرکتی استرالیایی است که با مدیریت مهندس مصطفی هماپور (وکیل مهاجرت به استرالیا و مشاور و متخصص انواع ویزاهای سرمایه گذاری در استرالیا) و بر اساس مقررات دولت فدرال استرالیا ثبت شده است. ویزاپیک با برخورداری از تیمی حرفه‌ای و کارآمد شامل وکلا و مشاورین ثبت شده در سازمان مشاورین رسمی مهاجرت به استرالیا MARA و عضویت در انجمن مشاورین مهاجرت به استرالیا MIA و همچنین بهره‌مندی از مشاورین حرفه‌ای ثبت شده در استرالیا (QEAC) و کانادا (CCEA)، در زمینه اخذ ویزای سرمایه‌گذاری در استرالیا آماده ارائه مشاوره تخصصی به کارفرمایان و سرمایه گذاران عزیز است.

انتشار محتوا:اخبار رسمی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تابناکتابناک1 روز قبل
سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین که از مدت‌ها پیش مطرح بود، بالاخره جامه عمل پوشید و حاشیه‌هایی به دنبال داشت. به گزارش «تابناک»، التهابات پراکنده، اما پرشمار در بسیاری از نقاط کشور، شاید مهم‌ترین واکنشی است که بازگشت سهمیه بندی بنزین و افزایش قیمت آن به دنبال داشته است. رویداد‌هایی که مقدمه شکل گیری شان افزایش ۲۰۰ درصدی قیمت بنزین است. اینکه بنزین دوباره دو نرخی شده و نرخ آزاد آن سه برابر نرخی است که تا ساعاتی پیش به فروش می‌رسید. این در حالی است که افزایش قیمت بنزین موجب شده که نگرانی از افزایش قیمت کالا‌ها و خدمات هم اوج بگیرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین14 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- بنا بر اعلام مقامی اگاه در وزارت ارتباطات محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت کشور به اپراتور‌های اینترنت از عصر دیروز و به مدت ۲۴ ساعت اعمال شده است. به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، با سهمیه بندی و افزایش نرخ بنزین از بامداد جمعه (۲۴ آبان) برخی اعتراضات مردمی در بعضی نقاط کشور آغاز شد. از اهم اقدامات کنترلی مسئولان امنیتی کشور می‌توان به محدودیت دسترسی به اینترنت اشاره کرد. طبق پیگیری خبرنگار خبرگزاری میزان، بنا بر اعلام منابع وزارت ارتباطات محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت کشور و ابلاغ دبیرخانه آن به اپراتور‌های اینترنت از عصر دیروز و به مدت ۲۴ ساعت اعمال شده است. محدودیت برای سرورهای خارجی علت قطعی سایت هاهمچنین پیگیری‌ها حاکی از آن است که سایت‌هایی که از سرور‌های داخلی ایران استفاده می‌کنند شامل محدودیت دسترسی نبوده و به طور کامل در دسترس هستند، اما سایت‌هایی که از زیر ساخت‌های خارجی استفاده می‌کنند با محدودیت و گا‌ها قطعی کامل مواجه هستند.
ایسناایسنا10 ساعت قبل
سوالی درباره علت بی ثباتی در بازار مسکن از وزیر راه و شهرسازی اعلام وصول شد. به گزارش ایسنا، علی اصغر یوسف نژاد عضو هیئت رئیسه مجلس در پایان جلسه علنی عصر امروز یکشنبه موارد اعلام وصولی را به شرح ذیل اعلام کرد: طرح استفساریه بند الف ماده ۴۵ قانون احکام دایمی برنامه‌های توسعهسوال ملی مسعود گودرزی نماینده ممسنی از وزیر راه و شهرسازی درباره علت بی ثباتی در بازار مسکنسوال ملی سید قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه از وزیر کشور درباره علت عدم جلوگیری از قاچاق دام زنده در غرب کشورسوال ملی حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر از وزیر کشور درباره علت عدم اقدام موثر در زمینه جلوگیری از قاچاق دام زنده. انتهای پیام
ایبناایبنا16 ساعت قبل
همچنین ۵ مقصد عمده وارداتی ایران در مدت زمان مشابه نیز کشورهای چین، امارات، ترکیه، هند و آلمان به ترتیب با سهم ۲۶ درصد، ۱۸ درصد، ۱۲ درصد، ۹ درصد و ۵ درصد بوده‌اند. ۵ مقصد عمده صادراتیبراساس آمارهای گمرک ایران، طی هفت ماهه نخست سال ۱۳۹۸ حدود ۷۹٫۴ میلیون تن کالا (بدون احتساب نفت خام) به ارزش ۲۴٫۴ میلیارد دلار از ایران صادر شده است. در هفت ماهه منتهی به مهر ۱۳۹۷، هند پنجمین مقصد عمده صادراتی کشور محسوب می‌شد که در مدت زمان مشابه امسال از فهرست مقاصد عمده خارج شده و ترکیه به این فهرست اضافه شده است. بررسی مقاصد عمده وارداتی در هفت ماهه نخست امسال در مقایسه با هفت ماه سال ۱۳۹۷ نشان می‌دهد که کره جنوبی از فهرست مبادی عمده وارداتی کشور (به عنوان سومین مبدا عمده وارداتی) خارج شده و ترکیه جایگزین آن شده است. همچنین ۵ مقصد عمده وارداتی ایران در مدت زمان مشابه نیز کشورهای چین، امارات، ترکیه، هند و آلمان به ترتیب با سهم ۲۶ درصد، ۱۸ درصد، ۱۲ درصد، ۹ درصد و ۵ درصد بوده‌اند.
تابناکتابناک1 روز قبل
به گزارش تابناک اقتصادی، در سال ۱۳۹۴ بود که قیمت هر لیتر بنزین به هزار تومان افزایش یافت و تک نرخی شد. بعد از گذشت چند ماه از حذف کارت‌های سوخت از چرخه مصرف سوخت، میزان مصرف بنزین رفته رفته افزایش یافت. سرانجام دولت از آغازین دقایق بامداد مورخه ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۸ رسما موضوع افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی آن را کلید زد. شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در همین رابطه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا از ساعت صفر بامداد ۲۴ آبان سهمیه بندی بنزین برای همه وسایل نقلیه بنزین سوز به شرح زیر خواهد بود: قیمت بنزین معمولی سهمیه‌ای هر لیتر ۱۵۰۰ تومان، قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه‌ای هر لیتر ۳ هزار تومان و قیمت بنزین سوپر هر لیتر ۳۵۰۰ تومان. تورم حاصل از این طرح چقدر خواهد بود؟ قبل از پاسخ به این پرسش باید گفت که برخلاف دفعات گذشته که قیمت گازوئیل هم به همراه قیمت بنزین افزایش می‌یافت، این بار قیمت گازوئیل افزایش نیافته است و از آنجا که عمدتا حمل و نقل‌های جاده‌ای به گازوئیل مربوط می‌باشد بنابراین این افزایش قیمت بنزین نباید تاثیر آنچنانی بر افزایش قیمت کالا‌ها و خدمات و نرخ تورم داشته باشد.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که قریب به ۴۸ ساعت از اعلام یکباره و بی مقدمه خبر اصلاح قیمت بنزین می‌گذرد، مردم ایران هنوز در شوک ناشی از این افزایش هستند. نیروهای انتظامی هم سعی در مدیریت این اعتراضات مسالمت آمیز داشتند. غارت فروشگاه‌ها و به آتش کشیدن خودروهای شهروندان از دیگر اتفاقات تلخ چند ساعت گذشته در چند نقطه ایران است. بهبهان، قائمشهر، کازرون، اسلامشهر و شهریار دیگر شهرستانهایی هستند که گزارش‌ها حکایت از انحراف اعتراضات مردمی به سمت خشونت و تخریب اموال عمومی یا آسیب رساندن به اموال شهروندان دارد. در این میان فقدان اطلاع رسانی دقیق دولتی‌ها از ابعاد مختلف طرح اصلاح قیمت بنزین و نیز طرح اعطای حمایت‌های معیشتی کاملا محسوس است و به نظر می‌رسد خلاء آن در مقطع کنونی تنها با مواجه مستقیم رئیس جمهور و به میدان آمدن وی قابل جبران است.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری15 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری16 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

اصل سهمیه بندی کردن بنزین درست است/اقدامات حمایتی باید از قبل از اجرای طرح انجام می‌شد

فارس14 دقیقه قبل

دفاتر ترویج علم در دانشگاه‌ها ایجاد شود/ضرورت پرداخت به ترویج علم در اسناد توسعه

ایسنا18 دقیقه قبل

مرگ کودک ۶ ساله با سلاح پدر در گیلان

عصر ایران21 دقیقه قبل

مهاجم اسبق از پرسپولیس شکایت کرد

مشرق‌نیوز21 دقیقه قبل

چقدر ارز صرف واردات انواع هدفون به کشور شد؟

میزان‌آنلاین26 دقیقه قبل

سیل یک میلیارد دلاری در ونیز

الف26 دقیقه قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

1 روز قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

2 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

3 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

6 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1