آتش روشن کردن گردشگران در منطقه ناژوان مدیریت شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. سیاسی
آتش روشن کردن گردشگران در منطقه ناژوان مدیریت شود

آتش روشن کردن گردشگران در منطقه ناژوان مدیریت شود

مهرخبرگزاری مهر |
اصفهان - رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: آتش روشن کردن در منطقه ناژوان هم از نظر آلایندگی‌های محیط زیستی خطرناک است و هم خطر آتش سوزی را در پی دارد که باید مدیریت شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا نصراصفهانی پیش از ظهر یکشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه سال جاری اظهار داشت: مسئولان باید شرایط مناسبی برای حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس فراهم کنند تا با انتخاب افراد شایسته زمینه پیشرفت و رشد و آبادانی کشور را در سالهای آینده فراهم کنیم.

وی با اشاره به اینکه مسئولان باید از جهت‌گیری‌های سیاسی در انتخابات بپرهیزند، ابراز داشت: به یقین گروه‌های سیاسی نقش مهمی در پرشور ساختن فضای انتخاباتی دارند اما باید توجه کنیم که به دور از سیاسی بازی تنها مردم را به حضور حداکثری در انتخابات تشویق کنیم.

سرمایه گریزی اصفهان در طول سالهای گذشته

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره سرمایه گریزی اصفهان در طول سالهای گذشته بیان داشت: مسئولان شهری باید با برنامه‌ریزی‌های صحیح تلاش کنند تا سرمایه گذاران را به شهر اصفهان برگردانند تا در طول سالهای آینده با تلاش مدیران شهری و کمک بخش خصوصی شاهد رشد و پیشرفت بیشتر در نصف جهان باشیم.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی بین المللی

وی با اشاره به قول‌های دولت در طول سالهای گذشته در ارتباط با تامین بودجه برخی پروژه‌های مهم اصفهان بیان داشت: دولت باید به دور از حاشیه‌های موجود تعهدات خود نسبت به اصفهان را به سرانجام برساند و بودجه لازم را برای این امر اختصاص دهد.

وظیفه نمایندگان مجلس در تحقق مطالبات اصفهان

نصر اصفهانی با اشاره به وظیفه نمایندگان مجلس در تحقق مطالبات اصفهان تاکید کرد: نمایندگان باید همسو با مدیران شهری و استانی در تحقق پروژه‌های اصفهان و به نتیجه رسیدن آنها از طریق مصوبات قانونی تلاش کنند.

وی در بخش دیگری از صحبتهای خود با اشاره ضرورت ساماندهی تفرجگاه ناژوان گفت: آتش روشن کردن در فضای سبز این منطقه هم از نظر آلایندگی‌های محیط زیستی خطرناک است و هم خطر آتش سوزی را در پی دارد و با توجه به گلایه‌های مردمی باید برای جلوگیری از این امر چاره‌ای عاجل اندیشیده شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

جنجال دوباره بر سر انتخاب نمایندگان دبیران کل احزاب در کمیسیون ماده ۱۰ + فیلم

ایلناایلنا19 ساعت قبل
دومین دوره انتخابات نمایندگان دبیران کل احزاب در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب امروز ۲۱ آبانماه ۹۸ با حضور دبیران احزاب ملی برگزار شد. حسین کمالی، قدرتعلی حشمتیان، حجت ملکی و حسن غفوری‌فرد چهار نامزد انتخابات کمیسیون ماده ۱۰ احزاب هستند. دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب گفت: ‌ ساز و کار انتخابات را با انتخاب هیات رئیسه سنی آغاز می‌شود و سپس هیات رئیسه دائم انتخاب می‌شوند و انتخابات توسط آنها برگزار می‌شود. وی افزود: اگر قرار است دوباره انتخابات برگزار شود باید بین من و آقای غفوری‌فرد برگزار شود. پس از آن اسدالله بادامچی ضمن فراخواندن دبیران احزاب به سعه صدر و خویشتن‌داری انتخاب شدن در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب را انقدر مهم ندانست که افراد با هم به چالش و بحث بپردازند و به تشریح وقایع انتخابات قبل پرداخت.

گام‌ها و برجام …

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ اکنون فعالیت در فردو از سر گرفته شده است؛ گام چهارم علاوه بر فعال شدن فردو یک هشدار جدی به طرف‌های غربی است که اگر انفعال اروپا در زمینه تعهداتش در برجام ادامه پیدا کند در گام‌های بعدی قطعا محدوده بازرسی‌ها، تعداد بازرسان و سطح غنی سازی تغییر خواهد کرد؛ گام‌هایی که مسئولیت عواقب آن که در عمل فروپاشی برجام است برعهده اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها خواهد بود.

روحانی: در بستن هنر نیست، بازکردنش هنر است +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

موافقت نمایندگان مجلس با عضویت ایران در یاسا

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
نمایندگان امروز با عضویت ایران در موسسه بین المللی تحلیل سامانه‌های کاربردی (یاسا) با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علم موافقت کردند. با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علمبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز با عضویت ایران در موسسه بین المللی تحلیل سامانه‌های کاربردی (یاسا) با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علم موافقت کردند.

فیلم| شلیک پلیس هنگ‌کنگی از فاصله نزدیک به یک معترض

همشهریهمشهری1 روز قبل
این ویدئو افسر پلیس هنگکنگ را در حال تلاش برای مهار کردن یک معترض نشان می‌دهد، پیش از آن که از فاصله نزدیک به پشت یک معترض دیگر شلیک کند. این معترض روی زمین می‌افتد و افسر دو بار دیگر او به شلیک می‌کند. این ویدئو مربوط به تظاهرات روز دوشنبه ۲۰ آبان در هنگ‌کنگ است که معترضان در ساعات ازدحام بامدادی ایستگاه‌های حمل‌ونقل عمومی را بند آوردند. فیلم به طور گسترده‌ای روی اینترنت منتشر شده است.

فیلم لحظه برخورد راکتی از غزه به یک بزرگراه در مرکز فلسطین اشغالی

مهرمهر22 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر