آغاز به کار مراکز نوآوری در دانشگاه امیرکبیر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

آغاز به کار مراکز نوآوری در دانشگاه امیرکبیر

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
زیست بوم نوآوری دانشگاه امیرکبیر با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در مدار توسعه قرار گرفت
آغاز به کار مراکز نوآوری در دانشگاه امیرکبیر - 0

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ​ آقای سورنا ستاری با حضور در دانشگاه امیرکبیر از مراکز نوآوری دانشکده‌های مکانیک، برق، نساجی، مهندسی پزشکی و کامپیوتر رونمایی کرد.

قرار است در این مراکز ایده‌ها به محصول تبدیل و محصولات در بازار‌های داخلی و خارجی توزیع شود.

اهمیت وجود مراکز نوآوری در داخل دانشگاه‌ها برای حرکت دانشگاه‌ها به سمت دانشگاه‌های نسل سوم و چهارم و ایجاد ارزش افزوده و افزایش اشتغال و کارآفرینی صورت گرفته است.

رئیس دانشگاه امیرکبیر درحاشیه این مراسم با اشاره به اهمیت وجود مراکز نوآوری در دانشکده‌های مختلف دانشگاه پلی تکنیک گفت: قرار است در ۱۸ دانشکده دانشگاه امیرکبیر، مراکز نوآوری افتتاح شود.

در سایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی و هنری روز

آقای سید احمد معتمدی افزود: در این مراکز در کنار تیم‌ها و ایده‌های دانشجویان، استادان باتجربه حضور دارند و طرح‌ها را به سمت محصول قابل ارائه به بازار راهنمایی می‌کنند.

رئیس دانشگاه امیرکبیر گفت: هماهنگی‌ها برای حضور صنایع در این مراکز به وجود آمده است تا صنایع، نیاز‌های خود را مطرح کنند و این نیاز‌ها از طریق تیم‌های مستقر در مراکز نوآوری مرتفع شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همایش بین المللی زخم و ترمیم بافت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
۱- کلیه متقاضیان می‌بایست دارای مدرک کاردانی (فوق دیپلم) بوده و یا حداکثر تا تاریخ ۹۸/۰۶/۳۰ نسبت به اخذ مدرک مربوط اقدام نمایند. ۳- داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌ اطلاعات در سامانه مربوط از طریق دانشگاه/موسسه آموزش عالی در خصوص کدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را بعمل آورند. بدیهی است پس از ثبت، کدرشته محل ثبت شده برای داوطلبان قابل تغییر و یا تعویض نیست. ۶- اصل یا گواهی مدرک کاردانی (فوق دیپلم). ۹- ثبت‌نام و ادامه تحصیل دارندگان مدرک معادل کاردانی که دارای شرایط مندرج در دفترچه راهنمای این آزمون (مندرج در سایت این سازمان) باشند، بلامانع است.

آژا کتاب

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
آیین اختتامیه «سومین جشنواره ملی فیلم فانوس» برگزار می‌شودآیین اختتامیه «سومین جشنواره ملی فیلم فانوس» عصر روز شنبه دوم آذر ساعت ۱۹ تا ۲۲ در موزه انقلاب دفاع مقدس برگزار می‌شود. ۳۴۰۰ اثر به سومین جشنواره ملی فانوس ارسال شده است. جشنواره ملی فانوس عصاره یک سال تلاش و مجاهدت فرهنگی برای انتقال مفاهیم و ارزش‌های متعالی دفاع مقدس به نسل جوان با زبان ظریف هنر است. ارتقای کمی و کیفی آثار رسیده به جشنواره نسبت به دوره‌های قبل نشان دهنده علاقه هنرمندان سراسر کشور به موضوع دفاع مقدس است. آیین پایانی این دوره، دوم آذر از ساعت ۱۹ تا ۲۲ در موزه انقلاب دفاع مقدس برگزار می‌شود.
عصر ایرانعصر ایران14 ساعت قبل
اگر امکان قطع و پارازیت فرستادن بوده و این کار انجام نشده باشد می‌توان چند احتمال را مطرح کرد:۱. تماشای شبکه‌های ماهواره‌ای بخشی از حس کنجکاوی در دست یابی به خبر را فرو می‌نشانند. تصور کنید تلویزیون ماهواره‌ای اوضاع محله سکونت بیننده را ناآرام نشان دهد و مشاهدات شخص از موضوع دیگری حکایت کند. شبکه ماهواره‌ای اما از اجتماعی خبر می‌دهد که هنوز تشکیل نشده یا شاید هرگز تشکیل نشود. استفاده غالب از شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان در جنبه‌های سرگرمی و تماشای سریال است.

بسته فرهنگی

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری3 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری3 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

پارک‌های ملی چین

خشونت افسارگسیخته پلیس آمریکا که جان سیاهپوستان را می‎گیرد

میزان‌آنلاین11 دقیقه قبل

تاثیر «سرطان‌» بر «باروری زنان»

ایسنا16 دقیقه قبل

۷ باور نادرست در مورد چاقی

اقتصاد آنلاین23 دقیقه قبل

مرد جوان: با بررسی گوشی هستی فهمیدم به من خیانت می‌کند

فردا نیوز41 دقیقه قبل