۳۰۰ برنامه طی هفته تربیت‌بدنی در استان سمنان اجرایی می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
۳۰۰ برنامه طی هفته تربیت‌بدنی در استان سمنان اجرایی می‌شود

۳۰۰ برنامه طی هفته تربیت‌بدنی در استان سمنان اجرایی می‌شود

مهرخبرگزاری مهر |
شاهرود- مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان بابیان اینکه برنامه‌های هفته تربیت‌بدنی بر پایه ورزش همگانی و فعالیت‌های گروهی است، گفت: ۳۰۰ برنامه طی هفته تربیت‌بدنی در استان سمنان اجرایی می‌شود.

مجتبی جانعلی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه امسال ۳۰۰ برنامه طی هفته تربیت‌بدنی در استان سمنان اجرایی می‌شود، ابراز داشت: تلاش شد تا برنامه‌های این هفته بر پایه افزایش مشارکت‌های اجتماعی و ورزش همگانی باشد تا از این طریق بتوان این مهم یعنی لزوم توجه به‌سلامت را بیشتر در جامعه نهادینه کرد.

وی ضمن بیان اینکه افتتاح ۳۰ خانه ورزش روستایی در استان سمنان برای این هفته در نظر گرفته‌شده است، افزود: خوشبختانه از این نظر استان سمنان پیشرو است و توانسته ظرفیتی را فراهم کند تا جوانان و نوجوانان در روستای خود از ظرفیت و امکانات ورزشی نظیر دارت، پینگ‌پنگ، فوتبال دستی و وسایلی از این قبیل برخوردار باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان بابیان اینکه طرح‌های نیمه‌تمام ورزشی استان پیگیری می‌شوند، ابراز داشت: برای هفته تربیت‌بدنی طرح عمرانی سالن باستانی میامی به بهره‌برداری خواهد رسید کار این مجموعه به پایان رسیده و به‌زودی افتتاح می‌شود.

جانعلی در ادامه تصریح کرد: دیدار با ائمه جمعه شهرستان‌ها، پیاده‌روی خانوادگی در کل استان و برگزاری همایش‌ها و جشنواره‌ها ازجمله اقداماتی است که طی هفته تربیت‌بدنی اجرایی خواهد شد.

وی ضمن بیان اینکه اولویت اول استان توجه به استعدادیابی جوانان و نوجوانان است، افزود: سال گذشته ۱۲۰ میزبانی مسابقات در استان برگزار شد اما باید توجه داشت که بدون توجه به استعدادها برپایی میزبانی مسابقات صرفا هزینه است و زمانی این هزینه به سرمایه‌گذاری آینده مبدل خواهد شد که زمینه استعدادیابی فراهم شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خبرهایی از پشت پرده اغتشاشات اخیر

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
سخنگوی دولت امروز با خبر‌هایی از پشت پرده اغتشاشات اخیر به جمع خبرنگاران آمد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ تاکید ویژه اعضای هیئت دولت امروز علاوه بر کنترل تورم انتظاری ناشی از سهمیه بندی بنزین این بود که قشر‌های مختلف مردم که مشمول حمایت‌های معیشتی هستند به دقت شناسایی شوند تا کسی از این فهرست جا نماند.

جشنواره گل‌های داوودی

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ۸۰۰ نوع گل داوودی در کشور وجود دارد که ۶۰۰ نوع از این گل‌ها در تنوع بیش از ۱۰۰ رنگ در باغ گیاه شناسی ملی چشم نوازی می‌کنند.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
مروری بر تجربه هند در زمینه سهمیه بندی و تعیین قیمت بنزین؛ مهمترین تدبیر دولت هند برای افزایش قیمت بنزین افزایش قیمت در برخی ایالات است. با تصمیم چند روز گذشته سران قوا، قیمت بنزین سهمیه‌ای به ۱۵۰۰ تومان و نرخ بنزین آزاد هم به ۳۰۰۰ تومان رسید. برخی از نمایندگان معتقدند در شرایط فعلی افزایش قیمت بنزین منطقی نبود. مهمترین تدبیر دولت برای افزایش قیمت بنزین و کسب درآمد از آن (جهت تامین بودجه لازم برای واردات نفت) افزایش قیمت بنزین در برخی ایالات است. روش دینامیک قیمت سوختسیاست دیگری که دولت هند در مورد بنزین پیش گرفته سیاست «روش دینامیک قیمت سوخت» است.

کیفیت خدمات شبکه ملی اطلاعات

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل

همایش بین المللی زخم و ترمیم بافت

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل

حواشی لیگ کشتی آزاد

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
لیگ کشتی آزاد به پایان کار خود نزدیک است، اما انتقاد از لیگ امسال کم نیست. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ هفته پایانی لیگ در سالن ۱۲ هزار نفری ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. با همه حواشی که به وجود آمد پس از ۶ هفته رقابت، تیم‌های دانشگاه آزاد، اترک خراسان شمالی، تا ثبت جهانی توس و ایران مال روی تشک می‌روند و برای رسیدن به عنوان قهرمانی با یکدیگر سرشاخ می‌شوند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری2 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری3 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

بایرن با مدیر برنامه مربی اخراجی تاتنهام تماس گرفت

فارس6 دقیقه قبل

۸۸ واحد مسکونی سیل‌زدگان مازندران هفته بسیج امسال افتتاح می‌شود

تسنیم26 دقیقه قبل

۴۱ ویژه‌برنامه برای گرامیداشت روز قم برگزار می‌شود

تسنیم27 دقیقه قبل

گواردیولا همچنان شماره یک؛ مربی اخراجی تاتنهام در امتیازگیری دهم شد

فارس30 دقیقه قبل

تولیدات ۲۰ زبانه ویژه زائران غیرایرانی بارگاه منور رضوی/ ارتباط ‌با ۱۵۰۰ مرکز فرهنگی جهان ‌

تسنیم30 دقیقه قبل