انتقاد تند احسان کرمی از صداوسیما برای حمله به محمدرضا گلزار
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. فرهنگ

انتقاد تند احسان کرمی از صداوسیما برای حمله به محمدرضا گلزار

فراروخبرگزاری فرارو |
مجری و بازیگر کشورمان در واکنش به طعنه صداوسیما به گلزار گفت: برای آن‌هایی که در جام جم خودشان را حبس کرده‌اند عرض می‌کنم، کنسرت گذاشتن در آمریکا آن هم در لس آنجلس بی نهایت کار دشواریست، کاش سکوت می‌کردید.

احسان کرمی از برخورد تند صداوسیما با رضا گلزار برای برگزاری کنسرت در لس‌آنجلس انتقاد کرد و از سختی‌های کنسرت برگزار کردن در آمریکا نوشت.

احسان کرمی، مجری، بازیگر و خواننده در واکنش به هجمه‌ها علیه کنسرت محمدرضا گلزار در سالن دالبی تئاتر لس‌آنجلس در اینستاگرام نوشت: «اینجا ایران است! جایی که سوپر استارش تا وقتی در تلویزیون برنامه اجرا می‌کند سرش سر شاه است. ولی وای از وقتی که تلویزیون قدرت نگه داشتنش را نداشته باشد و او بخواهد راه خودش را برود … نفس کشیدنش هم فالش است! قدم زدنش هم فالش است! نگاهش هم فالش است! میشود بی مخاطب! میشود سنگ روی یخ! حاشا به معرفتتان.

یک ایرانی خودش بدون کمک (این و آن) میخواهد در یکی از بهترین سالن‌های کنسرت جهان که آرزوی هر هنرمندی است آن را فقط ببیند موسیقی اجرا کند، از سه هفته قبل از کنسرتش در سرزمین خودش تلویزیونی که او در یک بازه زمانی میلیون‌ها مخاطب و میلیارد‌ها سرمایه برایش جذب کرده در اخبارش او را تخریب می‌کند که بلیت‌هایش فروش نرفته! و موج کارشناس‌های موسیقی اینستاگرام به راه می‌افتد که او یکبار در کنسرتش فالش ویولن زده!

من کارشناس موسیقی نیستم که نقد موسیقی کنم و، اما خوب می‌دانم قدرت محبوبیت و قلب بی‌کینه داشتن یعنی چه ضمنا تا به حال هم کنسرت رضا را از نزدیک ندیده‌ام، اما شک ندارم تا سه هفته دیگر تمام بلیت‌های دالبی تئاتر برای کنسرت رضا فروش خواهد رفت، اما برای آن‌هایی که در جام جم خودشان را حبس کرده‌اند عرض می‌کنم اولا کنسرت گذاشتن در آمریکا آن هم در لس آنجلس بی نهایت کار دشواریست صرفا به یک دلیل آن هم اینکه هستند کسانی از هنرمندان ایرانی مقیم لس‌آنجلس که مثل شما خوش نمی‌دارند موزیسینی از ایران به لس آنجلس بیاید و آن هم در هالیوود آن هم در دالبی کنسرت برگزار کند (تاکید می‌کنم بعضی از آن‌ها).

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار فرهنگی و هنری

در ثانی فارسی زبانان مقیم ینگه دنیا به عادت قدیم همچنان در دقیقه نود بلیت تهیه می‌کنند. (این را هم بعد از چندین اجرای تئاتر در شهر‌های مختلف آمریکا فهمیدم). از همه این‌ها گذشته کاش به عوض آن شیوه کنار گذاشتن آقای گلزار از تلویزیون نمی‌گویم از او دلجویی یا حمایت می‌کردید … چون می‌دانم این رفتار اساسا در قاموستان نیست، اما کاش سکوت می‌کردید. به خاطر شخصیت رسانه‌ای که. بی خیال …»

انتقاد تند احسان کرمی از صداوسیما برای حمله به محمدرضا گلزار - 7

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

خبرآنلاینخبرآنلاین21 ساعت قبل
«سید احمد میرعلایی» که مسئول پیگیری روند تولید و ساخت فیلم سینمایی «احمدبای» به کارگردانی جمال شورجه است از طی شدن مراحل نهایی ساخت این فیلم خبر داد. سیداحمد میرعلایی که این روزها مسئول پیگیری کارهای ساخت و تولید پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی جمال شورجه بعد از بیماری وی است از ادامه ساخت این فیلم گفت. میراعلایی در ابتدا گفت: فیلمبرداری فیلم تا قبل از بیماری آقای شورجه تمام شد، حتی بخشی از تدوین کار در هنگام سلامت او نیز ادامه داشت. بعد از عارض شدن بیماری برای آقای شورجه، تدوین، صداگذاری و ساخت موسیقی نیز در حال ادامه است. میراعلایی اظهار داشت: «احمد بای» قهرمانی ملی و ضداستعمار الجزایر و برای مردم این کشور از محبوبیت و اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
تسنیمتسنیم22 ساعت قبل
صالحی با اشاره به نقش اقوام ایرانی در پاسداشت و اعتلای زبان و ادبیات فارسی ادامه داد: در کنار نقش مثبت و تاریخی اقوام در پاسداشت زبان فارسی، افراطی‌گرایی اقوام هم می‌تواند برای زبان و ادبیات فارسی مخاطره‌آمیز باشد. جمع‌آوری گزارش‌های دستگاه‌های مختلف در حوزه پاسداشت زبان و ادبیات فارسی و در اختیار اعضای شورا گذاشتن، ارتقای شاخص‌های کمی و کیفی برنامه‌های پاسداشت زبان فارسی و … نیز باید مورد توجه این دبیرخانه باشد. وی ادامه داد: سومین مصوبه این قانون توسط مجلس شورای اسلامی و در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۷۵ به تصویب رسید. شالویی افزود: هم قوانین موجود در جهت پاسداشت زبان و ادبیات فارسی و هم تأکیدات مقام معظم رهبری بر اعتلای زبان فارسی اهتمام و توجه به این موضوع را نشان می‌دهد. در ادامه این نشست اعضای حاضر نظرات و پیشنهادهای خود در حوزه اعتلای زبان و ادبیات فارسی را بیان کردند.

پروژه رازی

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مجموعه رازی شامل دو بخش تجاری و فرهنگی است که به‌علت همجواری با برج طغرل از مصالح خنثی برای نمای آن استفاده شده است و بهره‌برداری از این مجموعه به تقویت زیرساخت‌های فرهنگی در منطقه تاریخی شهر ری کمک می‌کند.
تسنیمتسنیم22 ساعت قبل
آثار منتشر شده در سال‌های ۹۰ تا ۹۷، برای این دوره جایزه انتخاب و بررسی شدند. از سوی دیگر، بخشی از آثار بررسی شده به کتاب‌هایی اختصاص داشت که در کشورهای همسایه منتشر و در ایران ترجمه شده بودند. زنجانی در رابطه با ترجمه آثار برگزیده نیز گفت: از آثار برگزیده در این دوره حمایت‌هایی از جمله خرید آثار صورت خواهد گرفت. دبیر اجرایی جایزه شهید همدانی یادآور شد: خوشبختانه جریان داستان‌نویسی در حوزه مدافعان حرم هم‌پای خاطره‌نویسی در این حوزه در جریان است. جایزه کتاب مدافعان حرم به صورت دوسالانه با همکاری نهادها و مراکز مختلف از جمله حوزه هنری برگزار می‌شود.
مهرمهر3 ساعت قبل
رتبه دوم: زینب جلمبادانی از دانشگاه علوم پزشکی نیشابور برای تاثیر هنردرمانی مبتنی بر بهبود تعاملات اجتماعی کودکان اوتیسم. بخش تجسمی: خوشنویسی، نستعلیق اساتید، کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشوررتبه سوم: رضا اعظمی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای اثر «شمع رسوا». خوشنویسی، شکسته نستعلیق اساتید، کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشوررتبه سوم: ابراهیم عابدی از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برای اثر «همانا خدا». خوشنویسی، نقاشیخط اساتید، کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشور: رتبه سوم: حسین طالب زاده از دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای اثر «ای عشق». رشته نثر ادبی، دانشجویان علوم پزشکی: رتبه سوم: حمیده کریمی از دانشگاه علوم پزشکی سمنان برای اثر «اردیبهشت».
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ایلنا، فیلم سینمایی «خانه پدری» به کارگردانی کیانوش عیاری بعد از سه بار توقیف، اجازه یافت که برای دو هفته در سینماهای سراسر کشور اکران شود. حال امروز شما بعد از اینکه فیلم خانه پدری سرانجام اکران شد، چگونه است؟ طبیعی است که اکران اثر یک فیلم‌ساز باعث خوشحالی او می‌شود و خانه پدری نیز بعد از ۱۲ سال رنگ پرده را دید. خانه پدری از جمله فیلم‌هایی است که موافقین و مخالفین خود دارد دارد. اگر صحنه‌ آغازین فیلم خانه پدری قوی و محکم نبود تماشاگر هیچ انگیزه‌ای برای تعقیب فیلم تا انتها را ندارد. هرچند شما معتقدید که عرف با سنت و دین تفاوت دارد اما گروهی از مخالفان شما معتقدند که فیلم خانه پدری فیلمی ضددین و ضدسنت است.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری20 ساعت قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری21 ساعت قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری21 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

استرداد کلاهبردار ۴۰۰ میلیاردی به کشور

همشهری1 دقیقه قبل

مهلت ثبت‌نام جشنواره‌فیلم فجر تمدید نمی‌شود

ایسنا2 دقیقه قبل

شمخانی: رویکرد ایران تقویت هرچه بیشتر روابط با کشورهای منطقه به ویژه با همسایگان است

ایسنا2 دقیقه قبل

اگر آنفلوآنزا گرفتید در خانه بمانید!

آفتاب‌نیوز2 دقیقه قبل

حاجی صفی دیدار با شهرخودرو را از دست داد

نود2 دقیقه قبل

محمد بنا حکم سرمربیگری تیم ملی گرفت

نود3 دقیقه قبل