آخرین نمایش «میدان جوانان سابق» به رضا رستمی تقدیم می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. سیاسی
آخرین نمایش «میدان جوانان سابق» به رضا رستمی تقدیم می‌شود

آخرین نمایش «میدان جوانان سابق» به رضا رستمی تقدیم می‌شود

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
مینا اکبری، آخرین نمایش مستند «میدان جوانان سابق» را به بهانه همزمان شدن با سالگرد محمدرضا رستمی، به این روزنامه‌نگار فقید تقدیم می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مینا اکبری، روزنامه‌نگار باسابقه و فیلمساز به مناسبت فرا رسیدن سالگرد درگذشت محمدرضا رستمی، در توییتی درباره او نوشت: «آخرین نمایش «میدان‌جوانان سابق» همزمان شد با سالروز فقدان رضا رستمی، به دلایل زیادی میخوام آخرین نمایش را به او تقدیم کنم. از روزنامه‌نگار بودن رضای عزیز تا رفاقتم باهمسرش و البته شباهت دلیل مرگش با کیارستمی. فردا ساعت ۱۷ سینما فرهنگ با الهه خسروی منتظریم تا بعد از فیلم گپ بزنیم و یادی از رضا بکنیم.»

آخرین نمایش «میدان جوانان سابق» به رضا رستمی تقدیم می‌شود - 2

در وبسایت خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خانه ملتخانه ملت50 دقیقه قبل
وی در ادامه با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی، رشادت‌های ملت در ۸ سال دفاع مقدس و همچنین مقابله با تحریم‌های ظالمانه غرب علیه کشورمان همگی در سایه اطمینان مردم به وجود آمد که سبب ساز همدلی و یکپارچگی شد، اظهار داشت: در غیر این صورت تفرقه و اختلاف هر بنیانی را سرنگون خواهد کرد. بختیار ادامه داد: در روز گذشته عده‌ای معدود اقدام به ایجاد اختلال در سخنرانی رئیس جمهور به عنوان مقام دوم کشور کرد، این اقدام را محکوم می‌کنیم و چنانچه رهبری نیز همواره حرکات خودسرانه را تقبیح کرده‌اند، از وزارت کشور و مسئولان امنیتی و اطلاعاتی می‌خواهیم به این موضوع رسیدگی جدی کنند. بختیار در ادامه با تأکید بر اینکه موانع قابل حل در رابطه با رونق اقتصادی با اندکی سعه صدر، همکاری بین دولت و مجلس راه آن هموار می‌شود، اظهار داشت: مثال رونق اقتصادی کشور مثال صیادی است که در ساحل نشسته و نگران صید ماهی تنها در محدوده خود است در حالی که دریای بیکران سرشار از ماهی‌های بسیار است. این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: رسالت ما نمایندگان این است که راهکار برون رفت از شرایط کنونی را بیابیم و برای تحریم نفت و تأمین منابع جایگزین و هدایت سرمایه مردم به سمت بخش مولد راه حل بدهیم؛ تحریم نفت و کالاهای استراتژیک در دوران تحریم سابق، نقطه اتکای آمریکا برای از پای درآوردن ملت ایران بوده که امروز با همکاری دولت و مجلس، این موارد مسأله کشور نیست اما وابستگی کشور به درآمدهای نفتی ما را در تنگنا قرار داده است. وی در ادامه با اشاره به اینکه تحریم نفت راهکار دارد، عنوان کرد: طرح توسعه صنایع پایین دستی نفت به میزان ۲ میلیون بشکه با سرمایه مردمی از طریق بازار بورس نقدینگی را به سمت اتمام طرح‌های نیمه تمام، ارتقا و ایجاد پالایشگاه‌ها و پتروپالایشگاه‌ها که به تصویب مجلس رسید می‌برد که یکی از راهکارهایی است که دولت باید هرچه سریع‌تر آیین نامه آن را تصویب و اجرا کند و با این مدل توسعه یافته می‌توان نقدینگی غیرمولد را به سمت بخش مولد جذاب سوق داد.
الفالف15 ساعت قبل
گروه سیاسی الف، ۲۰ آبان ۱۳۹۸، ۲۰:۳۰ ۳۹۸۰۸۲۰۱۳۹دو واکنش نسبت به سخنان دیروز روحانیسخنان روحانی در یزد درباره مفاسد اقتصادی با واکنش عموما منفی سیاستمداران روبه‌رو شد. نکته دیگر این است که رییس‌جمهوری یک خطیب عادی نیست، بلکه رییس دولت و رییس‌جمهوری قانونی کشور است. پس از این اتفاق ذوالنوری در مصاحبه‌ای با اعتمادآنلاین از این اقدام خود دفاع کرد و سخنان عجیبی بیان کرد. مقایسه روحانی با بنی‌صدر و ادعای تقابل روحانی با رهبری در حقیقت بازی در زمین دشمنان این کشور و مخالف نقشه رهبری درباره دولت است. نقشه رهبری، ادامه کار روحانی و دولتش تا پایان دوره قانونی است و این اقدامات با هدف تخریب حداکثری دولت و روحانی است.
الفالف20 ساعت قبل
ویدئویی از آقای روحانی دیدم (۱) که مربوط به سخنانشان در جشنواره شهید رجایی بود. او اعداد و ارقامی را اعلام کرد که خوشبختانه به سرعت توسط سخنگوی دستگاه قضایی پاسخ داده شد. هر چند او نامی از این نهاد نبرد اما ریشه و سابقه عصبانیت ایشان نسبت به این مجموعه‌ بر کسی پوشیده نیست. متاسفانه سخنان آقای روحانی در یزد نه در قامت رئیس‌جمهور که بیشتر در هیبت یک رقیب انتخاباتی بیان شد شاید ایشان آقای رئیسی (رئیس فعلی قوه قضاییه و رقیب سال ۹۶) را هنوز رقیب انتخاباتی خود می‌داند که اینگونه سخن می‌گوید. برخی معتقدند تغییر لحن آقای روحانی و عصبانیت و شبهه افکنی در مسیر مبارزه با فساد اقتصادی بی ارتباط با پرونده برادر ایشان آقای حسین فریدون و محکومیت و زندانی شدنش نیست.
صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ​ غلامحسین اسماعیلی در گفتگو با برنامه پارک شهر شبکه رادیویی تهران درباره اصلاح قانون مقابله با جرایم اقتصادی از تلاش این دستگاه در پیشگیری از وقوع جرم خبر داد و گفت: حراست سازمان‌ها، اداره‌ها، مدیران، نهاد‌های نظارتی و سازمان وزارت اطلاعات و به‌ویژه مردم می‌توانند با اعمال نظارت از بروز دوباره فساد اقتصادی جلوگیری می‌کنند. اسماعیلی با بیان اینکه سالم سازی‌اداره‌ها و روابط بین مردم از عوامل موثر در پیشگری جرم اقتصادی است، گفت: قوانین ما ساخته دست بشر است و به تغییر و به‌روزرسانی نیاز دارد، اما معتقدیم قانون فعلی لازم الاجراست و در کنار این الزام به رعایت قانون از مجلس می‌خواهیم قانون را روزآمد کند. اسماعیلی درباره پرونده سکه ثامن گفت: آنچه را از اموال توانستیم، نقد و به شکل مساوی بین طلب‌کاران تقسیم کردیم که افراد با ارقام جزئی به حقشان رسیدند و افرادی که طلب بیشتری دارند مقداری را دریافت کرده‌اند، اما بقیه بعد از فروش اموال در خارج از کشور بازگردانده می‌شود. بررسی قانون جرایم سیاسی موضوع دیگری بود که سخنگوی قوه قضاییه به آن تاکید کرد و گفت: قانون جرم سیاسی، سال‌های قبل تصویب شده و در قانون آمده است که چه دسته از جرایم، سیاسی هستند و رئیس قوه قضاییه هم دستور داده است که مفاهیم جرم سیاسی که با برخی از جرایم عمومی مانند نشر اکاذیب اشتراک دارد، متمایز شود و تداخل نداشته باشد. اسماعیلی با اعلام اینکه هیئت منصفه جرایم مطبوعاتی و دادگاه‌های سیاسی هر دو سال یک بار تغییر می‌کند، گفت: الزامات قانون و ضوابط قانونی این جرایم تکمیل شده است تا در آینده اگر با فعلی مواجه شدیم در چارچوب این قانون رسیدگی شود.
الفالف20 ساعت قبل
کنایه فرمانده سابق سپاه به روحانیگروه سیاسی الف، ۲۰ آبان ۱۳۹۸، ۱۵:۳۹ ۳۹۸۰۸۲۰۱۲۶۰ نظر، ۴ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشارسرلشکر جعفری طی توئیتی درباره اظهارات اخیر روحانی نوشت: جناب رئیس‌جمهور اگر در مسیر مبارزه با بی‌عدالتی‌ها کاری نمی‌کنند، لااقل کارهایی که دیگران انجام می‌دهند را تخریب نکنند!
مهرمهر12 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، سه کشور اروپایی فرانسه، آلمان و انگلیس، با صدور بیانیه‌ای مشترک از کاهش تعهدات برجامی ایران ابراز نگرانی کردند. در این بیانیه وزرای خارجه سه کشور اروپایی ادعا کرده‌اند که اقدام اخیر ایران در فردو به منزله تسریع اقدامات این کشور در زمینه فاصله گرفتن از توافق هسته‌ای برجام است. از سوی دیگر تائید آغاز غنی سازی اورانیوم در فردو از سوی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تنها چند روز پس از اعلام آغاز گام چهارم کاهش تعهدات هسته‌ای ایران صورت گرفت. ایران گام چهارم کاهش تعهدات خود در توافق برجام را در واکنش به عدم اجرای تعهدات کشورهای اروپایی در این توافق اعلام کرده و گفته است این کاهش تعهدات تا زمان عمل به تعهدات کشورهای اروپایی عضو برجام ادامه خواهد داشت. ایران در عین حال تاکید کرد در صورت اجرای تعهدات کشورهای اروپایی، امکان بازگشت به تعهدات پیشین در توافق هسته‌ای وجود دارد.

نظرها

اخبار بیشتر