کدام زوج‌های مشهور در جهان بیشترین اختلاف سنی را دارند؟ + عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. سرگرمی

کدام زوج‌های مشهور در جهان بیشترین اختلاف سنی را دارند؟ + عکس

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا : ستاره های جهان و دنبال کردن خبرهای مربوط به آنها برای بیشتر افراد جذاب است.

کدام زوج‌های مشهور در جهان بیشترین اختلاف سنی را دارند؟ + عکس - 1

به گزارش رکنا، ازدواج از جمله مقوله‌هایی است که مولفه‌های خاص خود را دارد؛ یکسری معیارها و عقایدی که در انتخاب همسر آینده تاثیر مستقیمی دارد، مثلا خانواده، فرهنگ، سن، تحصیلات و موارد بسیار دیگر که هر کدام بسته به عرف خانوادگی و اجتماعی می‌تواند به اندازه خود مهم باشد. با نگاهی نه چندان عمیق به مواردی که در پیرامون خود با آنها مواجه هستیم، شاید بتوان گفت «سن» از جمله موارد مهمی است که نقش موثری در ازدواج‌ها داشته است. مقوله «سن» در گذشته از جمله موارد مهم محسوب می‌شد، اما حالا با گذر زمان و تغییر سبک زندگی افراد، گویا دیگر این معیار، آن تاثیر سابق را روی انتخاب‌ها ندارد.

امروزه عوامل دیگری هستند که به جرات، همه چیز را تحت تاثیر قرار می‌دهند و سبب می‌شوند که افراد دیگر چندان پایبند به سنت‌ها نباشند. عواملی مانند عشق که به گفته بسیاری، گویا همه چیز را ممکن می‌کند و محدودیتی در آن وجود ندارد و هر کسی می‌تواند در هر جایگاه و مقامی به خواست و میل خود بر اساس احساس درونی‌اش انتخابی داشته باشد که شاید کمی خلاف عرف به نظر برسد، اما از دیدگاه برخی از افراد، آنچه اهمیت دارد احساس و منطقی است که آنها را در انتخاب‌هایشان مجاب می‌کند و امکان وقوع این امر در همه جای دنیا وجود دارد. با همین مقدمه در ادامه قصد داریم تعدادی از سلبریتی‌های جهان را معرفی کنیم که اختلاف سنی، کوچکترین تاثیری در ازدواجشان نداشته است.

کدام زوج‌های مشهور در جهان بیشترین اختلاف سنی را دارند؟ + عکس - 5

۱. کریس پرت Chris Pratt و کاترین شوارتزنگر Katherine Schwarzenegger

آشنایی کریس ۳۹ ساله و کاترین ۲۹ ساله در یک مهمانی رخ داد. آن‌ها پس از دیدار‌های متعدد، در نهایت با انتشار پستی مشترک در اینستاگرام، نامزدی‌شان را اعلام کرده و هر دو آن روز را بهترین روز زندگی خود خواندند.

کدام زوج‌های مشهور در جهان بیشترین اختلاف سنی را دارند؟ + عکس - 8

۲. پریانکا چوپرا Priyanka Chopra و نیک جوناس Nick Jonas

پریانکا ۳۶ ساله خواننده، بازیگر، تهیه کننده و برنده جایزه Miss World ۲۰۰۰ است. او از پرطرفدارترین و پردرآمدترین بازیگران هندی است که تاکنون موفق به دریافت جوایزی، چون National Film Awards, Filmfare Awards دست یابد و در فهرست ١٠٠ زن قدرتمند سال ٢٠١٧ مجله فربس قرار دارد؛ همسرش نیک جوناس ۲۶ ساله هم خواننده، بازیگر و ترانه سرا انگلیسی است که ساخته‌هایش بار‌ها در لیست ١٠٠ آهنگ برتر بیلبورد جای گرفته، آشنایی این زوج در سال ۲۰۱۷ رخ داد و یک سال بعد در دسامبر ۲۰۱۸ ازدواج کردند.

در سایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار تفریحی و سرگرمی

کدام زوج‌های مشهور در جهان بیشترین اختلاف سنی را دارند؟ + عکس - 12

۳. نیکی رید Nikki Reed و ایان سامر هالدر Ian Somerhalder

نیکی رید ۳۱ ساله و ایان سامر هالدر ۴۰ ساله در ۲۰۱۴ با یکدیگر آشنا شدند و در آوریل ۲۰۱۵ ازدواج کردند. حاصل این ازدواج یک دختر است.

کدام زوج‌های مشهور در جهان بیشترین اختلاف سنی را دارند؟ + عکس - 15

۴. بلیک لایولی Blake Lively و رایان رینولدز Ryan Reynolds

آشنایی بلیک لایولی ۳۱ ساله و رایان رینولدز ۴۲ ساله در ۲۰۱۱ و در زمانی که در فیلم «Green lenternL» هم بازی بودند، اتفاق افتاد. ازدواج آن‌ها در سال ۲۰۱۲ علنی شد. ثمره این پیوند دو دختر است.

کدام زوج‌های مشهور در جهان بیشترین اختلاف سنی را دارند؟ + عکس - 18

۵. آلیسیا ویکاندر Alicia Vikander و مایکل فاسبندر Michael Fassbender

آلیسیا ویکاندر ۳۰ ساله و مایکل فاسبندر ۴۲ ساله، زوجی که بدون هیچ هیاهو و سر و صدایی در سال ۲۰۱۷ تصمیم به ازدواج گرفتند.

کدام زوج‌های مشهور در جهان بیشترین اختلاف سنی را دارند؟ + عکس - 21

۶. هیو جکمن Hugh Jackman و دبورا لی فورنس Deborra-Lee Furness

هیو جکمن ۵۰ ساله و دبورا لی فورنس ۶۳ ساله در ۱۹۹۵ در جریان یک فیلم مشترک آشنا شدند و یک سال بعد ازدواج کرده و بعد‌ها صاحب دو فرزند شدند.

کدام زوج‌های مشهور در جهان بیشترین اختلاف سنی را دارند؟ + عکس - 24

۷. استیفن مویر Stephen Moyer و آنا پاکوئین Anna Paquin

استیفن مویر بازیگر (true blood) ۵۰ ساله و آنا پاکوئین ۳۶ ساله در فصل اول HBO show که از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۴ به طول انجامید، آشنا شدند. آن‌ها در آگوست ۲۰۱۰ ازدواج کردند و دو فرزند دوقلویشان هم در سال ۲۰۱۲ به دنیا آمدند. مویر از ازدواج قبلی خود هم صاحب دو فرزند است.

کدام زوج‌های مشهور در جهان بیشترین اختلاف سنی را دارند؟ + عکس - 27

۸. مگان فاکس Megan Fox و برایان آستین گرین Brian Austin Green

بازی در فیلم «Hope and Faith» جرقه آشنایی مگان فاکس ۳۳ ساله و برایان آستین ۴۵ ساله را در سال ۲۰۰۶ روشن کرد، زمانی که مگان ۱۸ ساله بود. پس از گذشت ۴ سال از آشنایی آنها، مگان و برایان در سال ۲۰۱۰ تصمیم به ازدواج گرفتند، اما در سال ۲۰۱۵ جدا شدند و یک سال بعد دوباره ازدواج کردند. حاصل این ازدواج پر چالش سه فرزند است.

کدام زوج‌های مشهور در جهان بیشترین اختلاف سنی را دارند؟ + عکس - 30

۹.   آمال Amal  و  جورج کلونی George Clooney

آشنایی جورج ۵۳ ساله و آمال ۴۱ ساله وکیل بین‌الملل حقوق بشر در یک میهمانی در سال ۲۰۱۳ صورت گرفت. یک سال پس از این آشنایی آن‌ها با یکدیگر ازدواج کردند و سه سال بعد یعنی در ۲۰۱۷ صاحب دو فرزند دوقلو شدند.

کدام زوج‌های مشهور در جهان بیشترین اختلاف سنی را دارند؟ + عکس - 33

۱۰. لئوناردو دی‌کاپریو Leonardo DiCaprio و کامیلا مورونه Camila Morrone

لئوناردو دی‌کاپریو بازیگر ۴۴ ساله پس از حواشی بسیار در سال ۲۰۱۷ با کامیلا مورونه مدل ۲۱ ساله ازدواج کرد. اختلاف سنی آن‌ها ۲۳ سال است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

شیطنت سید بشیر حسینی با دانشجوهایش سر کلاس + فیلم

رکنارکنا2 روز قبل
به گزارش رکنا، سید بشیر حسینی، استاد دانشگاه و داور برنامه پرمخاطب عصر جدید در آخرین پست اینستاگرام Instagram خود ویدئویی را منتشر کرد که مورد استقبال بسیاری از مخاطبانش قرار گرفت. او در این ویدئو حین شوخی و خنده با دانشجوهایش، می‌گوید طبق قراری که با آنها دارد، هر زمان که دیر به کلاس بیاید باید برایشان ساندویج بگیرد. حال بر سر تاخیر در آمدنش به کلاس به عهدش عمل کرده و لحظاتی را با شاگردانش به خوشی و شادی سپری می‌کند. سید بشیر حسینی در توضیحات این ویدئو نوشته است: چرا خاطره کم داریم؟ باید بیشتر خطر و خلاقیت و رفاقت کنیم و قفس کلیشه‌ها رو بشکنیم. روح پدرم شاد که می‌گفت به استادفرزند مرا عشق بیاموز و دگر هیچ برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
ایده زندان بنا به گفته‌های براون و هاو کمک به زندانبان است و باعث می‌شود نگهبانان بتوانند بدون نیاز به تماس مستقیم، زندانیان را کنترل کنند و اصطکاک میان زندانیان را کاهش دهند. زندان دوار یا چرخان عجیب‌ترین طراحی زندانی است که در طول تاریخ دیده شده است، این زندان به دست دو مهندس آمریکایی به نان‌های «ویلیام براون» و «بنجامین اف. هاو» طراحی شد که عبارت است از زندانی استوانه‌ای که به تعدادی سلول انفرادی تقسیم و کل زندان با قفس آهنی دایره‌ای که فقط یک خروجی دارد احاطه شده است. این زندان دوار یک ستون مرکزی دارد که باعث چرخش زندان در قفس ثابت می‌شود و با این شیوه، زندانیان از زندانهایشان از طریق تک دریچه موجود در قفس داخل و خارج می‌روند. حدود ۱۶ مورد از این زندان‌های گردان در ایالات متحده ساخته شدند، اما بیشتر آن‌ها در میانه غربی آمریکا ساخته و زندان‌های (قفس سنجاب) نامیده شدند.
ایسناایسنا1 روز قبل
به گزارش ایسنا، توسعه گردشگری در حاشیه سدها و رودخانه‌ها یکی از اهداف دولت دوازدهم محسوب می‌شود و به نظر می‌رسد بارندگی‌های ابتدای سال بر این هدف مهر قطعی برای اجرا زد. سدها و تالاب‌ها بخش مهمی از حوزه گردشگری را شامل می‌شوند و سرعت ایجاد شغل در گردشگری دو تا دو و نیم برابر سایر بخش‌هاست. کدام استان‌ها مستعد جذب گردشگر در حاشیه سدها هستند؟ در این میان برخی استان‌های کشور با توجه به فرصت‌ها و استعدادهایی که دارند توانسته‌اند توجه بخش خصوصی را جلب کنند و پروژه‌هایی در این راستا در برخی استان‌ها از جمله استان گیلان نیز اجرا شده است. همچنین اعلام شد با توجه به موقعیت سدها و رودخانه‌های تهران به راحتی می‌توان از سدها برای گردشگری طبیعی، ورزشی و سلامت استفاده کرد؛ زیرا در زمان احداث سدها در چهار دهه قبل، خانه‌های سازمانی نیز احداث شد که در دهه قبل با تغییر سیاست در بهره‌وری از سدها و واگذاری این امر به بخش خصوصی سکونتگاه‌ها خالی مانده است. دعوت از بخش خصوصی برای مشارکت در توسعه گردشگری حاشیه سدهاهمچنین رضا اردکانیان- وزیر نیرو - در حاشیه مراسم افتتاح نیروگاه برق آبی سردشت با اشاره به تفاهم نامه وزارت نیرو و وزارت میراث فرهنگی در زمینه توسعه گردشگری در حاشیه سدها اظهار کرد: امروز اولین فراخوان این طرح در محل دریاچه سردشت اجرا شد.
انتخابانتخاب16 ساعت قبل
در ادامه به ۵ نکته مهم که همه مردان بالای ۵۰ سال باید به آن توجه کنند پرداخته‌ایم. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، اشتباهات رایج مردان بالای ۵۰ سال را می‌توان به این ترتیب رده بندی کرد: عدم غربالگری سرطان پروستاتبر اساس اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها، سرطان پروستات دومین سرطان شایع مردان در ایالات متحده است. به همین دلیل است که بهتر است همه مردان از سنی مشخص به بعد غربالگری انجام دهند. نادیده گرفتن علائم خطربسیاری از مردان با افزایش سن دچار مشکلات سلامتی مختلفی می‌شوند و با نادیده گرفتن علائم سلامتی خود را به خطر می‌اندازند. بسیاری از افراد بالای ۵۰ سال بدون آن که متوجه ابشند کمتر از حدی که لازم است آب می‌نوشند.
انتخابانتخاب20 ساعت قبل
رابرت پتینسون بازیگر جوانی که بسیاری از افراد او را به خاطر بازی در سری فیلم‌های گرگ و میش می‌شناسند اخیرا در اظهار نظری جالب اشاره کرده که هیچوقت تصور نمی‌کرده گرگ و میش تا این حد پربازدید شود. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، رابرت پتینسون درباره این فیلم می‌گوید: "داستان فیلم بیش از حد عجیب بود. داستان فیلم گرگ و میش در مورد پسری از خانواده خون آشام‌ها است که عاشق یک دختر عادی شده است. چون تا آن روز در فیلمهای مشهور زیادی بازی نکرده بودم اما باید اعتراف کنم فکرش را هم نمی‌کردم این فیلم تا این حد موفق باشد. " پتینسون معتقد است بازی در این فیلم تا حد زیادی او را محدود کرد و باعث شد پس از آن درفیلمهای گزیده‌تری بازی کند.

نظرها

اخبار بیشتر