بازار خودروهای داخلی - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹

در ادامه بخوانید

اصفهان امروزاصفهان امروز1 روز قبل
۲۶ آبان ۱۳۹۸, ۱۸:۱۵ / کد خبر:۷۷۵۴۳ شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران پس از طی یک روند کاهشی در معاملات امروز، سرانجام نیز با چهار هزار و ۵۴۵ واحد افت به کار خود پایان داد. به گزارش ایمنا، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران از همان ابتدا روند کاهشی در پیش گرفت و در پایان معاملات امروز ۲۶ آبان‌ماه، با ۴۵۴۵ واحد کاهش به ۳۰۲ هزار و ۳۴۰ واحد رسید. از تغییرات دیگر شاخص‌های بورس نیز می‌توان به کاهش دو هزار و ۷۸۰ واحدی شاخص هم‌وزن، یک‌هزار و ۲۱۷ واحدی شاخص قیمت، دو هزار و ۷۸۴ واحدی شخص بازار اول، ۱۱ هزار و ۵۷۷ واحدی شاخص بازار دوم، کاهش سه هزار و ۷۵۹ واحدی شاخص صنعت، کاهش ۷۸ واحدی شاخص ۳۰ شرکت بزرگ و در آخر کاهش ۹۵ واحدی شاخص ۵۰ شرکت فعال‌تر بازار اشاره کرد. ارزش بازار بورس نیز به ۱۱ میلیون و ۲۸ هزار و ۷۰۷ میلیارد ریال رسید. در این میان نمادهای «فملی۴»، «سصفها» ۱ و «حتاید» ۱ بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «خمحرکه۱»، «ثنوسا۱» و «بسویچح۱» بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

تحریم‌ها علیه ایران، تروریسم اقتصادی است

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
این کار درباره جلوگیری از دستیابی ایران به مواد غذایی هم مصداق دارد اما از خوش شانسی ماست که ایران کشوری بزرگ و قوی است. تحمیل تحریم‌ها علیه ایران بهترین مثال درباره تروریسم اقتصادی است. وی درباره اتهام ایران به صدور احکام اعدام گفت: ما در ایران مجازات اعدام داریم و این امر بر کسی پوشیده نیست. ۹۰ درصد احکام اعدام در ایران درباره جرائم مرتبط به مواد مخدر است در نتیجه مواد مخدر یکی از عوامل اساسی صدور حکم اعدام است. گفتم که ۹۰ درصد اعدام‌ها در ایران به دلیل مواد مخدر است.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
مشاهدات خبرنگار عصر ایران در محمد شهر کرج، حاکی از آن است که افرادی با سوء‌استفاده از فضای اعتراض به سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین به شعب چند بانک در این منطقه حمله و اقدام به تحریب آنها کردند. گزارش‌های دیگر از کرج، حاکی از غارت یکی از شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای «افق کورش» در کیان‌مهر است. همچنین یکی از شعب فروشگاه‌های رفاه در این منطقه به همراه اتومبیل «برلیانس» که برای جایزه گذاشته شده بود به آتش کشیده و غارت شد. شنیده‌ها از غارت یکی از شعبه‌های فروشگاه‌های زنجیره‌ای «امیران» نیز حکایت می‌کند. به گفته یکی از مأموران حاضر در صحنه، مادام که اعتراض‌ها محدود به موضوع و در حد شعار بود تحمل می‌شد اما غارت فروشگاه‌ها و شعبه‌های بانک‌ها قابل قبول و تحمل نیست و مواجهه خواهد شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- بنا بر اعلام مقامی اگاه در وزارت ارتباطات محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت کشور به اپراتور‌های اینترنت از عصر دیروز و به مدت ۲۴ ساعت اعمال شده است. به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، با سهمیه بندی و افزایش نرخ بنزین از بامداد جمعه (۲۴ آبان) برخی اعتراضات مردمی در بعضی نقاط کشور آغاز شد. از اهم اقدامات کنترلی مسئولان امنیتی کشور می‌توان به محدودیت دسترسی به اینترنت اشاره کرد. طبق پیگیری خبرنگار خبرگزاری میزان، بنا بر اعلام منابع وزارت ارتباطات محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت کشور و ابلاغ دبیرخانه آن به اپراتور‌های اینترنت از عصر دیروز و به مدت ۲۴ ساعت اعمال شده است. محدودیت برای سرورهای خارجی علت قطعی سایت هاهمچنین پیگیری‌ها حاکی از آن است که سایت‌هایی که از سرور‌های داخلی ایران استفاده می‌کنند شامل محدودیت دسترسی نبوده و به طور کامل در دسترس هستند، اما سایت‌هایی که از زیر ساخت‌های خارجی استفاده می‌کنند با محدودیت و گا‌ها قطعی کامل مواجه هستند.
تسنیمتسنیم3 ساعت قبل
قاسم سلیمانی دشتکی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام اظهار داشت: یکی از خصلت‌های نیکوی مردم ایلام تبعیت از قانون و حرکت در چهارچوب آن است. به گفته استاندار ایلام مردم ایلام در اعتراض به افزایش قیمت بنزین با برگزاری یک تجمع آرام و بدون خسارت و هیجان اجازه تنش و سوءاستفاده دشمنان را به هنجارشکنان ندادند و ضمن اعلام اعتراض خود به افزایش قیمت خواهان بررسی از مجاری قانونی بودند. وی گفت: حاکمیت عقلانیتٰ، بیان خواسته به طریق مدنی و نظامند از خصلت‌های پسندیده معترضان به افزایش قیمت سوخت در استان ایلام بود که علاوه بر حمایت مسئولان خواسته‌ آنان نیز به مسئولان تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز منعکس شده است. سلیمانی دشتکی به اظهارنظر و مواضع نمایندگان ایلام در مجلس‌ شورای اسلامی نیز اشاره و افزود: مواضع نمایندگان ایلام در حمایت از دولت در اجرای طرح و عمل به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز قابل تقدیر است. وی گفت: نمایندگان ایلام به اتفاق از اجرای طرح و منویات رهبر معظم انقلاب که حمایت طرح را بیان فرمودند، نماد بصیرت آنان است.
خبر فوریخبر فوری9 ساعت قبل
یک اقتصاددان گفت: درآمد حاصل از اصلاح قیمت حامل‌های انرژی در میان‌مدت و بلندمدت موجب می‌شود قرص نانی که توزیع می‌شود بزرگ و بزرگ‌تر شود و این قطعا به نفع کل جامعه و خصوصا خانوارهای کم‌درآمد خواهد بود. جمشید پژویانبا تأکید بر ضرورت اجرای واقعی‌سازی نرخ حامل‌های انرژی اظهار داشت: واقعی‌سازی نرخ حامل‌های انرژی در چارچوب مبانی اقتصاد، امری قطعی است و بهترین علامت‌دهنده در اقتصاد، قیمت‌ها هستند. وی با مثبت برشمردن اصلاح قیمت حامل‌‌های انرژی، گفت: از جهتی این موجب بهبود تخصیص منابع در ‌‌میان‌مدت و بلندمدت ‌می‌شود و موجب می‌شود قرص نانی که توزیع می‌شود بزرگ‌ و بزرگ‌تر شود و این قطعا به نفع کل جامعه و خصوصا خانوارهای کم‌درآمد و فقیر خواهد بود. وی تأکید کرد: در شرایطی که پس از برجام، تحریم‌ها برداشته شده بود و شرایط مناسبی وجود داشت، ‌واقعی‌سازی نرخ حامل‌های انرژی و اصلاح قیمت بنزین، زمانی مناسب‌‌ بود، نه امروز که بیشترین تحریم‌ها علیه کشورمان اعمال می‌شود و مردم در تنگنای شدید اقتصادی هستند. وی اضافه کرد: همچنین می‌توان درآمد این اصلاح نرخ حامل‌‌های انرژی را در بخش بهداشت و درمان هزینه کرد یا به‌ آموزش اختصاص داد و بدین ترتیب است که منافع آن حتما به گروه‌های کم‌درآمد اختصاص می‌یابد.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری5 ساعت قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری5 ساعت قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری6 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

مردم تخلفات مربوط به گرانفروشی را اطلاع دهند

مهر8 دقیقه قبل

تخریب دولت به چه قیمتی؟

ایمنا8 دقیقه قبل

هدف تازه بیمه مرکزی؛ تبدیل اوراق بیمه‌ای به اوراق بهادار

بازار سرمایه ایران9 دقیقه قبل

انصارالله یمن دو کشتی جنگی ائتلاف متجاوز سعودی را توقیف کرد +نقشه

مشرق‌نیوز10 دقیقه قبل

حمله ستاره برزیلی به تیم ملی آرژانتین

مشرق‌نیوز10 دقیقه قبل

زمان واریز حقوق آبان بازنشستگان کشوری اعلام شد

اقتصاد آنلاین11 دقیقه قبل