بازگشت ۹۴ درصد زائران اربعین خراسان جنوبی از عتبات عالیات
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. اجتماعی
بازگشت ۹۴ درصد زائران اربعین خراسان جنوبی از عتبات عالیات

بازگشت ۹۴ درصد زائران اربعین خراسان جنوبی از عتبات عالیات

مهرخبرگزاری مهر |
بیرجند- مدیرکل حج و زیارت خراسان جنوبی از بازگشت بالغ بر ۹۴ درصد زائران اربعین استان خبر داد.

ابوالفضل نوفرستی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: امسال بیش از ۲۹ هزار و ۶۰۰ نفر از مردم استان برای شرکت در همایش بزرگ اربعین حسینی عازم عتبات عالیات شدند.

وی با بیان اینکه این رقم در سال گذشته ۱۶ هزار نفر بوده است، بیان کرد: آمار زائران اربعین امسال نسبت به سال گذشته دو برابر افزایش داشته است.

مدیرکل حج و زیارت خراسان جنوبی از بازگشت ۹۴ درصد زائران اربعین استان خبر داد و گفت: تاکنون بیش از ۲۶ هزار نفر از زائران حسینی از عتبات عالیات بازگشته‌اند.

خبری: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

نوفرستی با اشاره به اینکه امسال ۹۶ درصد زائران مرز مهران را برای ورود به کشور عراق انتخاب کردند، عنوان داشت: مابقی نیز از مرز چذابه و تعدادی نیز به صرت هوایی عازم عتبات عالیات شده‌اند.

وی با بیان اینکه تاکنون حادثه خاصی برای زائران استان گزارش نشده است، افزود: بازگشت زائران از عتبات عالیات همچنان ادامه دارد و همه تمهیدات برای بازگشت ایمن این زائران اندیشیده شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خاطره رهبر انقلاب از دوران تبعید در ایرانشهر و برگزاری هفته وحدت

الفالف1 روز قبل
خاطره رهبر انقلاب از دوران تبعید در ایرانشهر و برگزاری هفته وحدتگروه اجتماعی الف، ۱۹ آبان ۱۳۹۸، ۲۰:۵۱ ۳۹۸۰۸۱۹۱۷۹رهبر معظم انقلاب در سخنرانی که در مهرماه سال ۹۰ در جمع مردم ایرانشهر بیان داشتند از خاطرات دوران تبعید و برگزاری هفته وحدت در بین مسلمانان این شهر صحبت کردند.

تازه‌های امروز شورای شهر تهران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
رئیس و برخی اعضای شورای شهر تهران به سوالات مردم در باره مترو، قطع درختان و موضوعات فسادخیز در شهرداری پاسخ گفتند. به گزارش حبرگزاری صدا و سیما، رئیس و برخی دیگر از اعضای شورای شهر تهران به برخی دغدغه‌های مردم تهران در باره خرابی واگن‌های مترو، برخورد با موضوعات فسادخیر در شهرداری، قطع درختان و خشکاندن باغها در برخی مناطق تهران با هدف ساخت برج‌های سربه فلک کشیده پاسخ گفتند.

اثرات منفی آلودگی هوا بر بدن

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
فارسفارس1 روز قبل
خبرگزاری فارس؛ هرمزگان، دیروز، روز زیبایی برای مردم میناب نبود. تیتر خبر این بود: سیلی شهردار، گوش خبرنگار مطالبه‌گر را سرخ کرد. ‎این خبرنگار مینابی افزود: وقتی دوباره خواستیم گزارش را تکمیل کنیم شهردار ضمن تهدید بنده، سیلی محکمی به صورت من زد. گفتنی است امام جمعه میناب نیز در آخرین خطبه‌های نماز جمعه، در خصوص رها شدن فاضلاب و سگ‌های ولگرد در سطح شهر به شدت گله کرد. اما این ماجرا راوی دیگری هم دارد: روایت رئیس شورای شهر از ماجرا: مصطفی اسدی در گفت و گو با خبرنگار فارس در میناب، اظهار داشت: در ماجرای خبرنگار صدا و سیما و شهردار میناب، شهردار مظلوم واقع شده و هجمه‌های زیادی که بر علیه شهردار وارد شده غیر منصفانه است.

کیان ۷۰۰؛ دستاوردی در اوج تحریم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خودروی فوق سنگین نظامی ایرانی کیان ۷۰۰ با قدرت کشندگی بالا با نمونه آمریکایی برابری می‌کند و در خاورمیانه منحصر به فرد است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، این تانک بر، نماد خودباوری است. قیمت مشابه خارجی این دستاورد حدود ۵ میلیارد تومان است که متخصصان دفاعی کشور موفق شدند با ۸۰۰ میلیون تومان آن را بسازند.

یوسف‌آباد تهران؛ داستان یک آرزوی سرسبز (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران16 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها