عکس/ به سوی ولایت عشق
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. اجتماعی
عکس/ به سوی ولایت عشق

عکس/ به سوی ولایت عشق

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
کاروان زائران پیاده روستاهای خراسان شمالی برای شرکت در مراسم شهادت امام رئوف (ع) به سمت حرم مطهر رضوی حرکت کردند.

در ادامه بخوانید

ایسناایسنا7 ساعت قبل
معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد که اگر جایی احساس کنیم سهمیه خودروها کم است وزارت کشور آمادگی افزایش را دارد. به گزارش ایسنا، پورسید آقایی معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران گفت: در مورد حمل و نقل بررسی‌های خوبی انجام شده است. برای تاکسی‌ها، وانت بارها، تاکسی‌های اینترنتی و سایر وسایل حمل و نقل سهمیه‌ها در نظر گرفته شده است. وی ادامه داد: اگر جایی احساس کنیم سهمیه کم است وزارت کشور آمادگی دارد آن را افزایش بدهد. تنها جایی که برایش سهمیه در نظر گرفته نشده است تاکسی‌های شخصی است که چون ساماندهی ندارد کاری نتوانستیم بکنیم.
تسنیمتسنیم9 ساعت قبل
انوشیروان محسنی بندپی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه باید توجه ویژه‌ای به مدیریت یکپارچه شهری صورت گیرد، اظهار کرد: در چند ماه گذشته مجددا بحث جدایی ری از تهران مطرح شد که نظرات مختلفی در این زمینه از سوی نمایندگان مجلس و شورای شهر تهران مطرح شد. وی تصریح کرد: در این زمینه نیز استانداری تهران با توجه به نظرات مختلف موافق این جدایی نیست و در واقع باید تلاش شود که خدمات یکپارچه به شهروندان تهرانی ارائه شود. محسنی بندپی ادامه داد: شهرستان ری، تهران و شمیرانات باید به صورت یکپارچه حفظ شوند و در این زمینه شهرداری تهران و سایر دستگاه‌ها باید خدمات مناسبی را به شهروندان ارائه کنند. انتهای پیام/
انتخابانتخاب10 ساعت قبل
یک مقام مطلع: یک مسئول مطلع در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت صورت گرفته و زمان پایان آن هنوز مشخص نیست، گفت: دسترسی به سایت‌های داخلی و خدمات آنلاین بومی مقدور است.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
مشاهدات خبرنگار عصر ایران در محمد شهر کرج، حاکی از آن است که افرادی با سوء‌استفاده از فضای اعتراض به سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین به شعب چند بانک در این منطقه حمله و اقدام به تحریب آنها کردند. گزارش‌های دیگر از کرج، حاکی از غارت یکی از شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای «افق کورش» در کیان‌مهر است. همچنین یکی از شعب فروشگاه‌های رفاه در این منطقه به همراه اتومبیل «برلیانس» که برای جایزه گذاشته شده بود به آتش کشیده و غارت شد. شنیده‌ها از غارت یکی از شعبه‌های فروشگاه‌های زنجیره‌ای «امیران» نیز حکایت می‌کند. به گفته یکی از مأموران حاضر در صحنه، مادام که اعتراض‌ها محدود به موضوع و در حد شعار بود تحمل می‌شد اما غارت فروشگاه‌ها و شعبه‌های بانک‌ها قابل قبول و تحمل نیست و مواجهه خواهد شد.
مهرمهر11 ساعت قبل
خداکرم کولیوند در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره جزئیات اختصاص تسهیلات خرید و ساخت مسکن به ایثارگران و خانواده‌های شاهد، گفت: رقم مبلغ پرداختی تسهیلات مسکن به ایثارگران در سال ۹۸ نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش یافته است. مدیرکل مسکن بنیاد شهید در پاسخ به این سوال که با توجه به مشکلات درمانی ایثارگران، چرا اعتبار تسهیلات مسکن به رفع مشکلات درمانی جانبازان تخصیص نیافته است، تصریح کرد: طبق قانون اعتبار مربوط به تسهیلات مسکن از اعتبارات تکلیفی بانک‌ها است و هرساله از طریق اعتبارات داخلی بانک‌ها تامین می‌شود. کولیوند افزود: به دلیل اینکه منابع مالی این تسهیلات از اعتبارات داخلی بانک‌ها تامین می‌شود، بنیاد نمی‌تواند برای تخصیص آن به بخش‌های دیگر ازجمله بخش درمانی، تصمیم گیری کند. وی درباره فروش تسهیلات مسکن ایثارگری نیز، خاطرنشان کرد: فروش تسهیلات مسکن ایثارگران قانونی نیست و به دلیل ضوابط محکم بنیاد شهید امکان فروش آن وجود ندارد. مدیرکل مسکن بنیاد شهید ادامه داد: وام‌ها پس از تایید مدارک خرید یا ساخت مسکن‌های متعلق به ایثارگران پرداخت می‌شود و به همین دلیل امکان فروش آن وجود ندارد.
فارسفارس6 ساعت قبل
مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران گفت: دومین شهردار ناحیه منطقه یک به دلیل قصور در انجام وظایف مربوط به برف‌روبی در دو روز پیش پایتخت عزل شد. مجید صالحی فیروزآبادی مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس اظهارداشت: شهردار ناحیه ۵ منطقه یک تهران امروز با حکم سیدحمید موسوی شهردار منطق یک به دلیل تأخیر در انجام وظایف محوله در برف دو روز پیش پایتخت عزل شد. صالحی فیروزآبادی گفت: معاون خدمات شهری ناحیه ۵ سرپرست شهرداری ناحیه ۵ منطقه یک شد. به گزارش فارس، علی عطا سخنگوی شورای شهر تهران روز گذشته اعلام کرد: در جلسه هم اندیشی با شهردار تهران از وی درخواست کرده‌ایم که با مدیران خاطی برخورد و آنها را عزل کند. گفته می‌شود عزل تعداد دیگری از مدیران نیز در دستور کار قرار گرفته و خبر آن به زودی منتشر خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری6 ساعت قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری6 ساعت قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری7 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

لو: آلمان مدعی قهرمانی یورو نیست

نود5 دقیقه قبل

ادعای جالب اوبی میکل: هازارد تنبل‌ترین بازیکنی است که دیده‌ام!

نود5 دقیقه قبل

فوت کارگر ایرانی بر اثر سقوط در چاه

اقتصاد آنلاین6 دقیقه قبل

خط و نشان‌ نفت با شکست مهرام/ پتروشیمی پیروز بازی بزرگ هفته ‌پنجم‌ لیگ بسکتبال

ایسنا8 دقیقه قبل

انتشار کارت آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی +لینک

اقتصاد آنلاین11 دقیقه قبل

ناشران کدام مکان را برای نمایشگاه کتاب مناسب می‌دانند؟

خبرآنلاین11 دقیقه قبل