پرداخت غیرحضوری قبوض آب ۹۷ درصد مشترکان روستایی در استان البرز
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. اقتصادی
پرداخت غیرحضوری قبوض آب ۹۷ درصد مشترکان روستایی در استان البرز

پرداخت غیرحضوری قبوض آب ۹۷ درصد مشترکان روستایی در استان البرز

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
رئیس اداره درآمد و خدمات مشترکان شرکت آب و فاضلاب روستایی استان البرز گفت: 97 درصد از مشترکان آبفار، قبوض آب بهای مصرفی خود را به‌صورت غیرحضوری پرداخت می‌کنند.

به گزارش خبرآنلاین«علی‌نور جلالوند»: در شش ماهه اول امسال از تعداد ۹۶ هزار و ۸۸۴ فقره قبوض پرداختی آب روستایی استان، تعداد ۹۳ هزار و ۱۶۸ فقره به‌صورت غیرحضوری پرداخت شده است.

وی با درخواست پرداخت به موقع آب بها توسط مشترکان آب روستایی استان، اظهار داشت: در صورت پرداخت به‌موقع آب بها و دریافت مطالبات، امکان خدمات‌رسانی بیشتر و بهتر به مشترکان فراهم خواهد شد.

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

رئیس اداره درآمد و خدمات مشترکان آبفار البرز، همچنین با تاکید بر پرداخت غیرحضوری قبوض آب گفت: در صورت پرداخت حضوری توسط بانک‌ها، کارمزد قبوض آب از حساب آب و فاضلاب روستایی استان کسر می‌شود و در این راستا انتظار داریم مشترکان آب‌بهای خود را به‌صورت غیرحضوری از طریق خودپردازها، اینترنت، تلفن و موبایل پرداخت کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سایه روشن لایحه جدید قانون تجارت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما: ملکشاهی در برنامه تیتر امشب شبکه خبر با اشاره با تاریخچه قانون تجارت و سرگذشت لایحه جدید قانون تجارت گفت: ما هم قبول داریم که این قانون اهمیت و پیچیدگی خاص دارد و لایحه جدید هم ممکن است ایراداتی داشته باشد برای همین از نظرات بخش خصوصی برای بهبود و تکمیل آن استفاده می‌کنیم. او در خصوص مزایای لایحه جدید توضیح داد: احمد آتش هوش رئیس کمیسیون حقوقی اتاق بازرگانی ایران نیز با اشاره به ضرورت به روزرسانی قوانین گفت: قانون تجارت قانونی مادر و بالادستی است و مفهوم این آن است که در اصلاح و تنظیم آن باید وسواس بیشتر و دقت و با احتیاط بسیار عمل کرد. ما به روند رسیدگی به این لایحه انتقاد داریم
ساعت ۲۴ساعت ۲۴22 ساعت قبل
بانکهای ایرانی مطابق با استانداردهای روز بانکی درجهان دربدترین وضعیت قراردارند و بیشتر انها ورشکسته به حساب می‌آیند اما رییس بانک مرکزی تنها به نوشتن یادداشتهای اینستاگرامی یک طرفه مشغول است و خطر انفجار بانکی را نادیده می‌گیرد. تجربه ثابت کرده است که توجه به اهلیت متقاضیان مهم‌تر از دریافت وثایق بوده و در حال حاضر انواع وثایق نمی‌توانند منابع بانک‌ها را به موقع برگردانند. اکنون بمب ساعتی شده‌اند که زیر ساختمان اقتصاد ایران نصب شده و هر لحظه به سوی انفجار می‌روند. در مسیر خنثی کردن بمب ساعتی بانک‌ها چند راه وجود دارد که بهترین آنها کاهش هزینه‌ها، سپس افزایش درآمدها و پس از آن افزایش پوشش ریسک‌های انباشت شده است. دور شدن از جنگ قیمتی که می‌تواند شبکه بانکی را به بازی پانزی نزدیک کند، باز کردن یخ قطور دارایی بانک‌ها، ساماندهی بدهی دولت به بانک‌ها و … نیز در این مسیر قابل پیش‌بینی هستند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین22 ساعت قبل
پیش شماره‌های مناطق۲۲گانه تهران؛ به طور کلی پیش شماره تلفن شهر تهران ۰۲۱ هست و اعداد پس از هر کدام نمایانگر محدوده خاصی از شهر تهران می‌باشد. در تقسیم بندی مخابراتی، مناطق مخابراتی تهران از ۲ تا ۸ هستند
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین17 ساعت قبل
وی در ادامه درخصوص شیرخام گفت: از آنجایی که شیر خام اکنون بین ۲۷۵۰ تا ۲۹۰۰ تومان و متفاوت از قیمت مصوب تنظیم بازار با قیمت ۲۳۹۰ تومان به کارخانجات تولیدی به فروش می‌رسد؛ برخی تولید کنندگان فرآورده‌های لبنی که از خریدن شیرخام با نرخ بالاتر از نرخ مصوب امتناع می‌کنند دچار کمبود شیرخام کافی در خط تولید خود هستند، برخی دیگر از کارخانه‌ها نیز به دلیل وجود طرح توسعه و افزایش ظرفیت‌های خود از شیرخام کافی برخوردار نیستند. دامدارانی که از عرضه کافی شیرخام خود به برخی از کارخانه‌های لبنی خودداری و شیرخام خود را به تولیدکنندگان شیرخشک کشور می‌فروشند تا واحد‌های لبنی را متقاعد به افزایش قیمت خرید شیرخام کنند. باکری در ادامه گفت: با وجود این که ما سالیانه در حدود ۴۰ الی ۵۰ هزار تن کره وارد کشور می‌کنیم اما صادرات خامه در کشور تعادل بین عرضه و تقاضای چربی را برهم میزند. در این خصوص تدبیری اندیشیده شده است تا جهت جلوگیری بی رویه از صادرات خامه، لاجرم افزایش قیمت شیر خام و فرآورده لبنی و همچنین ایجاد تعادل لازم بین عرضه و تقاضا در بازار، عوارض گمرکی برای صادرات خامه فله و فریز شده ۶۰ درصد در نظر گرفته شود. البته اجرای موارد فوق منوط به تصویب در کارگروه تنظیم بازار کشور است.
ایسناایسنا12 ساعت قبل
ایسنا/همدان معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد با اشاره به وجود ۱۲ هزار وسیله و تجهیزات سبک و سنگین در شهربازی‌های کشور گفت: ۷۸ درصد این تجهیزات موفق به دریافت گواهینامه‌های استاندارد شده‌اند. وی در ادامه با اشاره به وجود ۱۲ هزار وسیله و تجهیزات سبک و سنگین در شهربازی‌های کشور بیان کرد: ۷۸ درصد این تجهیزات موفق به دریافت گواهینامه‌های استاندارد شده‌ و مابقی تجهیزات رها نشده‌اند و فرآیند استانداردسازی و ایمن‌سازی آنها در حال اجرا است. بیات در ادامه اظهار کرد: مدیران کنترل کیفیت مستقر در صنایع و کارخانه‌ها موظف به بازرسی و ارزیابی کیفیت تولیدات این واحدها هستند. معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد با اشاره به حمایت از محصولات دانش‌بنیان کشور گفت: گواهینامه‌های استاندارد coc و cop برای تولیدات این واحدها صادر می‌شود، با این کار روند تجاری‌سازی محصولات دانش بنیان تسهیل شده و حمایتی بر این ماجرا خواهد شد. وی با تاکید بر کیفیت کالا و خدمات ارائه شده به مصرف کنندگان خاطرنشان کرد: مدیران کنترل کیفیت مستقر در صنایع و کارخانه‌ها موظف به بازرسی و ارزیابی کیفیت تولیدات این واحدها هستند.
تسنیمتسنیم19 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بر اساس آمار سازمان تأمین اجتماعی در سال ۹۷ از کل بیمه شدگان در معرض حادثه شغلی ۱۷۶۱۹ نفر دچار حادثه شغلی شده‌اند که این تعداد نسبت به سال گذشته ۶٫۷ درصد کاهش داشته است. از تعداد ۱۷۶۱۹ نفر حادثه دیده شغلی، ۱۶۹ مورد آن منجر به فوت و ۷۹ مورد آن منجر به کارافتادگی کلی شده است. از کل حادثه دیدگان گزارش شده توسط این سازمان ۹۲٫۷ درصد حدود ۱۶۳۳۰ نفر مرد و ۷٫۳ درصد ۱۲۸۹ نفر زن می‌باشند. بیشترین تعداد حادثه دیدگان شغلی مربوط به این دو گروه سنی بوده است. بیشترین علت قطع مقرری مربوط به پایان دوره استحقاق مقرری با تعداد ۱۴۹۰۸۱ مورد می‌باشد.

نظرها

اخبار بیشتر