(تصاویر) به جان هم انداختن وحشتناک سگ‌ها
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو

(تصاویر) به جان هم انداختن وحشتناک سگ‌ها

فراروخبرگزاری فرارو |
روز یکشنبه مبارزاتی خونین و تکان دهنده بین سگ ها در بیشکک پایتخت کشور قرقیزستان برگزار شد.

به جان هم انداختن سگ‌ها در قرقیزستان طرفداران زیادی دارد و بسیاری از مردم این کشور ازجمله کودکان را به سوی خود جلب می‌کند.

به گزارش فرارو، در بیشکک پایتخت ازبکستان روز گذشته یک دوره مسابقه خونین میان سگ‌ها برگزار شد که بسیاری از تماشاگران ازجمله کودکان با تلفن‌های همراه از این صحنه‌های تکان دهنده فیلمبرداری کردند.

صاحبان سگ‌ها می‌گویند این سگ‌ها که وزن آنها به ۱۰۰ کیلوگرم می‌رسد با شرکت در این مبارزات ارزش خود را ثابت می‌کنند چراکه آنها باید از گله‌های گوسفندان مراقبت کنند.

مبارزه این سگ‌ها تا هنگامی که رقیب مغلوب شود ادامه می‌یابد. این حیوانات درنده با دندان‌های خود بخشی از بدن حریف را جدا می‌کنند.

جنگ سگ‌ها با وجود اینکه در سراسر جهان اقدامی غیرقانونی است اما در قرقیزستان یک سنت ملی محسوب می‌شود.

(تصاویر) به جان هم انداختن وحشتناک سگ‌ها - 7(تصاویر) به جان هم انداختن وحشتناک سگ‌ها - 8(تصاویر) به جان هم انداختن وحشتناک سگ‌ها - 9(تصاویر) به جان هم انداختن وحشتناک سگ‌ها - 10(تصاویر) به جان هم انداختن وحشتناک سگ‌ها - 11(تصاویر) به جان هم انداختن وحشتناک سگ‌ها - 12(تصاویر) به جان هم انداختن وحشتناک سگ‌ها - 13(تصاویر) به جان هم انداختن وحشتناک سگ‌ها - 14(تصاویر) به جان هم انداختن وحشتناک سگ‌ها - 15(تصاویر) به جان هم انداختن وحشتناک سگ‌ها - 16(تصاویر) به جان هم انداختن وحشتناک سگ‌ها - 17(تصاویر) به جان هم انداختن وحشتناک سگ‌ها - 18(تصاویر) به جان هم انداختن وحشتناک سگ‌ها - 19(تصاویر) به جان هم انداختن وحشتناک سگ‌ها - 20

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بارش دومین برف پاییزی

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
گزارش اختصاصیبارش دومین برف پاییزیامروز آسمان شمال پایتخت و شهرستان‌های ملارد، دماوند، پردیس و بومهن برفی بود و شهروندان در این هوای پاک نفسی تازه کردند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
زمان اتصال اینترنت نامعلوم استخبرگزاری ایلنا نیز به نقل از یک منبع آگاه نوشته است: تصمیم برای قطع اینترنت توسط دستگاه‌های امنیتی گرفته شده است. ناامنی‌های اخیر موجب شده شورای امنیت تصمیم به قطع اینترنت بگیرد. وی قطع خطوط اینترنت تلفن همراه را در تمام اپراتورها همراه اول، ایرانسل و رایتل عنوان کرد و زمان اتصال اینترنت را نامعلوم دانست. البته در حالی گفته شده که رسانه‌ها محدودیت دسترسی به اینترنت ندارند که اینترنت دفتر رسانه‌هایی همچون «آفتاب‌نیوز» نیز همزمان با قطع اینترنت در سراسر کشور، قطع شده است. قطع دسترسی کاربران ایرانی به اینترنت جهانی انتقادهایی را در پی داشته است.

از آتش زدن خودرو و بانک‌ تا زیر گرفتن مامور پلیس

تابناکتابناک1 روز قبل
برخی گزارش‌های منتشر شده از سوی خبرگزاری‌ها، تعداد کل معترضان و آشوبگران از شب جمعه تاکنون مجموعا ۸۷۴۰۰ نفر برآورد کرده که از این میزان حدود ۸۲۲۰۰ نفر مرد و ۵۲۰۰ نفر آن‌ها زن بوده‌اند. بخش قابل توجهی از معترضان صرفا در محل تجمعات حاضر بوده و با هسته مرکزی اغتشاشات همراهی نداشتند. با این حال برای بسیاری از آن‌ها پیامک هشدار توسط دستگاه‌های امنیتی ارسال شده است. تصاویری که از ابعاد خسارت آشوبگران به اموال عمومی ثبت شده و نشان می‌دهد این ناآرامی‌ها چه جهت‌گیری یافته است.
الفالف1 روز قبل
مردم حق دارند خشمگین باشند چرا که در اجرای تصمیم بنزینی شبانه مثل دزدها عمل کرده. حتی ائمه جمعه می‌توانند تریبون را به میان معترضان ببرند و مسئولان شهر را دعوت کنند به حرف مردم گوش دهند. آنچه مسلم است، معترضان تریبون می‌خواهند. جلوی مسئولان، اعتراض کنند، حتما بهتر از این است که با سنگ و چوب جلوی عابر بانکها اعتراض کنند. به معترضان تریبون بدهید تا صف معترضان از اوباش جداشود.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
برترین‌ها - دوقلو‌های به هم چسبیده، ابیگیل و بریتانی هنسل، با وجود همه محدودیت‌های جسمی، پیش‌بینی‌های منفی برای زنده ماندن آن‌ها و چهره‌های شگفت‌زده مردم، ۲۹ سال زندگی کرده‌اند. در این مطلب با زندگی این دوقلو‌های به هم چسبیده بیشتر آشنا می‌شوید. سونوگرافی دوقلو بودن یا هیچ اختلالی در رشد بدن جنین را نشان نداده بود. اکنون دختران تحصیلات متفاوتی دارند و در مدرسه ابتدایی کار می‌کنند و موضوعات مختلفی تدریس می‌کنند. رونی و دانی گالیون، پیرترین دوقلو‌های به هم چسبیده دنیا هستند (آن‌ها ۶۸ ساله هستند).

ویدئو / تهران در محاصره بیابان

ایسناایسنا1 روز قبل
تهران شلوغ مدت‌هاست به دوره‌ای از بیابانی شدن وارد شده است. جمعیت این شهر روزبه‌روز نیاز به منابع آبی بیشتری دارد. آیا تهران و شهرهای اقماری آن می‌توانند به حفظ یا تامین منابع آبی خود امیدوار باشند؟ خبرنگار: سارا سبزی / گوینده: حسین هرمزی / تدوینگر: امید ابراهیمی

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری21 ساعت قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری22 ساعت قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری22 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

کشته‌شدن ۱۵ نفر در مریوان دروغ است

آفتاب‌نیوزچند ثانیه قبل

کشت‌زر: جلوی بریز و بپاش‌ها را بگیرید

ایسنا2 دقیقه قبل

فقط ۲۷ درصد بنزین مصرفی به قیمت آزاد فروخته می‌شود

ایسنا3 دقیقه قبل

رئیس شورای چهارم بر صندلی شورای پنجم نشست

ایسنا3 دقیقه قبل

تصمیم غیرمنتظره استراماچونی برای برگزاری تمرین امروز استقلال

نود3 دقیقه قبل

آیا فدراسیون به قطع همکاری با ویلموتس فکر می‌کند؟

نود3 دقیقه قبل