فیلم/ زباله بدهید، سکه طلا بگیرید!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. اجتماعی

فیلم/ زباله بدهید، سکه طلا بگیرید!

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
دولت اندونزی برای تشویق و ترویج فرهنگ تفکیک زباله‌ تر و خشک به شهروندان این کشور در مقابل دریافت زباله، سکه‌ طلا هدیه می‌دهد.

دریافت ۷ MB

در سایت خبری بخوانید: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

گاز ریه‌های شما چنده؟!

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

فیلم | حقیقت پمپ‌بنزینی که می‌گفتند نیه‌شب در خمینی‌شهر آتش گرفته، به روایت ایسنا

خبرآنلاینخبرآنلاین19 ساعت قبل
همیشه این‌طور نیست که میکروب‌ها، باکتری‌ها و مواد بیماری‌زا، باعث بیماری انسان شوند. بعضی اوقات مواد آنتی‌باکتریال، آنتی‌بیوتیک‌ها و مواد شیمیایی که برای ایجاد بهداشت بیشتر در زندگی ما مورد استفاده قرار می‌گیرند، خود باعث بروز انواع بیماری‌ها در بدن انسان هستند. یکی از این مشکلات، بیماری‌های مربوط به روده است که در اثر وارد شدن تدریجی مایع ظرفشویی به بدن انسان بروز می‌کند. شاید برایتان عجیب باشد، اما درست فهمیدید؛ همه‌ی ما انسان‌ها در طول زندگی، مقدار متغیری مایع ظرفشویی می‌خوریم و شاید خیلی از ما، از این مسئله بی‌خبر باشیم!

فیلم | توضیحات نوبخت درباره افزایش نرخ بنزین و یارانه جدید به ۶۰ میلیون نفر در ماه

همشهریهمشهری1 روز قبل

داغ‌های مجازی و خبرهای جعلی …

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
بسته خبری داغ‌های مجازی امشب، با توجه به اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و درپی آن بروز برخی اخبار جعلی در فضای مجازی، این خبرها را بررسی کرده است. خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در بسته خبری داغ‌های مجازی امشب، با توجه به اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و درپی آن بروز برخی اخبار جعلی در فضای مجازی، این خبرها را بررسی کرده است.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 ساعت قبل
خانواده و نزدیکان خالد، جوانی که روز گذشته در مقابل دانشگاه‌ خصوصی در کابل کشته شد، نگهبانان و پسر الماس زاهد، مشاور بلند پایه رئیس جمهور غنی را به قتل این جوان متهم می‌سازند. نزدیکان خالد می‌گویند که او برای انتقال پسر فرمانده‌اش از مکتب خصوصی «کاردان» به این مکتب رفته بود که در تیراندازی کشته شد. مکتب و دانشگاه خصوصی کاردان، در مربوطات حوزه چهارم کابل در یک منطقه قرار دارند، فردین الماس، پسر الماس زاهد، در دانشگاه خصوصی کاردان درس می‌خواند. به گفته نزدیکان خالد، پس از مشاجره لفظی با فردین، پسر الماس زاهد و نگهبانانش به او شلیک می‌کنند. نگهبانان [الماس زاهد] با خالد دست‌اندازی می‌کنند و در همین جنگ … بچۀ خود همین الماس از موتر پایین می‌شود بر خالد شلیک می‌کند".

درختانی که در استخر خشک شدند!

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛ ملک شخصی ۷۰ هزارمتری واقع در منطقه چهار که درختان آن را خشک کرده‌اند و شهرداری منطقه از سال ۹۵ برای این ملک پرونده قطع و خشک درختان تشکیل داده که منتظر رای دادگاه است. برای پیگیری بیشتر، گزارش همکارمان خانم جعفری را مشاهده نمایید.

نظرها

اخبار بیشتر