کانون موسسات داوری در استان همدان تشکیل می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. اجتماعی
کانون موسسات داوری در استان همدان تشکیل می‌شود

کانون موسسات داوری در استان همدان تشکیل می‌شود

مهرخبرگزاری مهر |
همدان - سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان از ایجاد کانون موسسات داوری در استان همدان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی الماسی پیش از ظهر دوشنبه در جلسه هماهنگی تشکیل کانون موسسات داوری در استان همدان اظهار داشت: به منظور ساماندهی موسسات داوری در استان همدان کانون داوری در استان همدان تشکیل می‌شود.

وی بیان داشت: فعالیت موسسات داوری در استان همدان در راستای کاهش بار ورودی پرونده به محاکم قضایی است که در همین راستا تشکیل کانون داوری یکی از ضروریات سازماندهی و نظم دهی به موسسات داوری است.

الماسی افزود: بر این اساس جلسات مربوطه تشکیل شده و در آینده با همکاری موسسات فعال این کانون در سطح استان همدان دایر خواهد شد.

در خبری بخوانید: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان اضافه کرد: موسسات داوری علاوه بر کاهش ورودی پرونده‌ها به محاکم قضایی موجب می‌شوند به اختلافات طرفین در سریعترین زمان و کمترین هزینه رسیدگی شود.

وی افزود: نظارت بر نحوه فعالیت این موسسات نیز یک ضرورت اساسی است که معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان در این خصوص با تشکیل کمیته ویژه بر عملکرد آنان نظارت خواهد کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایسناایسنا12 ساعت قبل
معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد که اگر جایی احساس کنیم سهمیه خودروها کم است وزارت کشور آمادگی افزایش را دارد. به گزارش ایسنا، پورسید آقایی معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران گفت: در مورد حمل و نقل بررسی‌های خوبی انجام شده است. برای تاکسی‌ها، وانت بارها، تاکسی‌های اینترنتی و سایر وسایل حمل و نقل سهمیه‌ها در نظر گرفته شده است. وی ادامه داد: اگر جایی احساس کنیم سهمیه کم است وزارت کشور آمادگی دارد آن را افزایش بدهد. تنها جایی که برایش سهمیه در نظر گرفته نشده است تاکسی‌های شخصی است که چون ساماندهی ندارد کاری نتوانستیم بکنیم.

بارش دومین برف پاییزی

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
گزارش اختصاصیبارش دومین برف پاییزیامروز آسمان شمال پایتخت و شهرستان‌های ملارد، دماوند، پردیس و بومهن برفی بود و شهروندان در این هوای پاک نفسی تازه کردند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز15 ساعت قبل
زمان اتصال اینترنت نامعلوم استخبرگزاری ایلنا نیز به نقل از یک منبع آگاه نوشته است: تصمیم برای قطع اینترنت توسط دستگاه‌های امنیتی گرفته شده است. ناامنی‌های اخیر موجب شده شورای امنیت تصمیم به قطع اینترنت بگیرد. وی قطع خطوط اینترنت تلفن همراه را در تمام اپراتورها همراه اول، ایرانسل و رایتل عنوان کرد و زمان اتصال اینترنت را نامعلوم دانست. البته در حالی گفته شده که رسانه‌ها محدودیت دسترسی به اینترنت ندارند که اینترنت دفتر رسانه‌هایی همچون «آفتاب‌نیوز» نیز همزمان با قطع اینترنت در سراسر کشور، قطع شده است. قطع دسترسی کاربران ایرانی به اینترنت جهانی انتقادهایی را در پی داشته است.

شورای شهر

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، حالا باید منتظر ماند و دید آیا دولت نظرات شورای شهری‌ها را درخصوص تامین منابع مالی برای توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی بویژه اتوبوس جدی خواهد گرفت یا همچنان در بر پاشنه بی توجهی به این خواهد چرخید.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
شریف‌زاده: اگر من هنرمندم، حقم نیست آخر عمری مرده بشورم! آیا باید فاتحه برجام را خواند؟ / روسیه یکی به میخ می‌زند یکی به نعل/ واکنش سازمان ملل چه خواهد بود؛ تحریم یا هشدار
خبر فوریخبر فوری15 ساعت قبل
یکی از همین وسایل، ناوگان حمل و نقل عمومی است. سیستم حمل و نقل عمومی در مسکو به شدت گسترده و متنوع است. اتوبوس، مترو، تاکسی، دوچرخه، ریکشا (سه چرخه) و قایق از وسایل حمل و نقل عمومی در پکن است. بالگرد، مترو، اتوبوس و تاکسی هم از وسایل حمل و نقل عمومی این شهر است. مترو، دوچرخه، اتوبوس، قطار (RER) و قایق اتوبوسی از دیگر وسایل حمل و نقل عمومی پاریس است.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری10 ساعت قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری11 ساعت قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری11 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

مقدماتی یورو ۲۰۲۰|آتش‌بازی ایتالیا و برد پرگل اسپانیا؛ دانمارک و سوئیس هم صعود کردند

فارس14 دقیقه قبل

مسئولین باید پاسخگوی مطالبات مردم باشد

مهر14 دقیقه قبل

واکنش «رام‌الله» به سیاست جدید آمریکا درباره شهرک‌سازی‌ها

مشرق‌نیوز14 دقیقه قبل

عکس| تاکسی‌های جدید بعد از اصلاح قیمت بنزین!

آفتاب‌نیوز16 دقیقه قبل

دهقانی: مساوی مقابل استقلال به درد ما نمی‌خورد/ مالک قول داد مشکلات نساجی حل شود

تسنیم16 دقیقه قبل

وقوع ۲ هزار حادثه گازی در سال گذشته / نصب غیراصولی دودکش اولین عامل

تجارت‌نیوز20 دقیقه قبل