فدراسیون دوچرخه سواری موافق تور بین المللی خزر نیست
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مازن آنلاین
  4. ورزشی

فدراسیون دوچرخه سواری موافق تور بین المللی خزر نیست

مازن آنلاینخبرگزاری مازن آنلاین |
فدراسیون دوچرخه سواری موافق تور بین المللی خزر نیست - 0

بزرگنمایی:

پیام مازند - ساری-مدیرکل ورزش وجوانان مازندران، گفت، که به علت مشکلاتی که در آخرین سال برگزاری مسابقات بین المللی دوچرخه سواری تور خزر به وجود آمده، فدراسیون مخالف برگزاری دوره‌های بعد آن شد.

حبیب حسین زادگان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بعد از برگزاری دوره آخر تور خزر به علت پرداخت نکردن هدایای تیم‌های برتر و دوچرخه سواران خارجی وهزینه‌های اقامت در برخی هتل‌های استان که تا چند سال گذشته بلاتکلیف و متولی پرداخت آنها مشخص نبوده و این وضعیت خجالت آور ودر شان استان نبود.

وی با بیان اینکه مجموعه استان اگر دلشان به این خوش باشد که فقط میزبانی تور بین اللملی باشد که منابع مالی آن مشخص نباشد، اضافه کرد: فدراسیون دوچرخه سواری و خود اداره کل ورزش و جوانان مازندران با شرایط فعلی منابع مالی مخالف برگزاری تور بین المللی دوچرخه سواری است که از حدود ۶ سال گذشته متاسفانه این تور برگزار نمی‌شود.

وی اضافه کرد: البته برای فعال نگه داشتن دوچرخه سواری در استان، به معاونت ورزشی ماموریت داده شده تا حداقل مسابقات در حد ملی و استانی به صورت مستمر و منظم برگزار شود.

درخواست از جوان‌تر برای هیئت کشتی و فوتبال مازندران

مدیرکل ورزش وجوانان مازندران، در بخش دیگری از صحبت‌های خود به جوانگرایی در هیئت‌های ورزشی استان اشاره کرد و ادامه داد: رویکرد اداره کل ورزش و جوانان با توجه به الزام قانون مبنی بر کنارگذاشته شدن دوشغله و بازنشسته‌ها در هیات‌ها در سطح استان نیز مورد تاکید قرار دارد.

حسین زادگان ادامه داد: تا پایان امسال انتخاب دو هیئت فوتبال و کشتی مازندران برگزار خواهد شد و من درخواستم از جوانترهای تحصیل کرده و فنی این دو رشته نیز این هست که در انتخابات پیش رو شرکت کنند.

وی افزود: البته در فوتبال وکشتی مازندران قطعا جوانگرایی خواهد شد، هرچند درسال‌های گذشته آقای تاج رییس فدراسیون فوتبال وخادم رییس فدراسیون کشتی مقاومت هایی را درجابجایی روئسای فعلی این دو هیات درمازندران داشتند.

وی اضافه کرد، که البته با توجه به ورود جدی سازمان بازرسی کل کشور، من هم موافق وحضور فعال‌تر جوان ترهای کاربلد وفنی در راس هیئت‌های ورزشی استان هستم.

قانون بخشودگی معافیت‌های مالیاتی به نفع بخش خصوصی اجرایی شود

مدیرکل ورزش وجوانان مازندران درادامه درخصوص کناره گیری برخی مالکان وسرمایه گذاران از تیم‌های ورزشی وحمایت ازآنها به علت اعمال نشدن معافیت‌های مالیاتی گفت، متاسفانه قانون به صورت شفاف وصریح دراین خصوص وامتیازهایی که مالکان تیم‌های خصوصی وسرمایه گذاران درقالب هزینه‌های ورزشی از آنها برخوردار خواهند شد وجود ندارد ومربوط به مازندران هم نیست.

در سایت خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار ورزشی ایران،اروپا و سراسر نقاط دنیا

حسین زادگان ادامه داد، که قانون گذاری نیاز به مصوبه مجلس دارد، هرچند حمایت هایی که درحال انجام هست به صورت کاملا محدود وجود دارد.

وی درعین حال اضافه کرد، که مسئولان مالی تیم‌های وسرمایه گذاران ورزشی باید با ارتباط گیری تعاملی با سازمان‌های مالیاتی ودر بازه زمانی که فراخوان سالانه دارنده، برخی اظهارنامه‌های مربوط به بخشودگی هزینه‌های ورزشی را دریافت واز امتیازهای ویژه آن نیز بهره مند شوند.

مشکلات مالکان رایکا بابل برطرف می‌شود

مدیرکل ورزش وجوانان مازندران همچنین به مشکلات حقوقی که برای مالکان تیم دسته یکی رایکا بابل به وجود آماده است، پاسخ داد، متاسفانه یاخوشبختانه زمانی که بحث انتقال وفروش تیم خونه به خونه از بابل مطرح شده بود، هیچ اعلام آمادگی از سوی حامیان ومالکان درسطح استان برای قبول سهمیه استان نشد ومتاسفانه با گزینه هایی که مشکلات قضایی داشتند، انتخاب شدند.

حسین زادگان ادامه داد، به ناچار ودر فرصت کمی که داشتم از میان گزینه‌های بد وبدتر مجبور شدیم گزینه بد را که درحال حاضرمالکان تیم رایکا بابل هستند، را انتخاب کردیم، که حدود ۲ ماه گذشته تاکنون درگیر مشکلات حقوقی وقضایی خود هستند.

وی وعده داد، که در هفته آینده وبا جلسه‌ای که با حضور مسئولان استانی ومالکان تیم رایکا بابل برگزار خواهد شد، مشکلات این تیم به طور همه جانبه رسیدگی وانشاله برطرف شود.

میزبانی مسابقات بین المللی والیبال درمازندران

مدیرکل ورزش وجوانان مازندران همچنین به برگزاری ۵۸ مسابقه واردوی تیم‌های ملی دربخش مردان و ۱۰ میزبانی ومسابقه دربخش بانوان رشته‌های مختلف ورزشی شش ماهه نخست امسال دراستان اشاره کرد وگفت، این نظر به نسبت سال‌های گذشته عملکرد به مراتب بهتری هم به لحاظ کمی وکیفی دراستان شاهد بودیم.

حسین زادگان گفت، که با توجه به ظرفیت خوبی که دروالیبال مازندران داریم، درتلاش هستیم تا با همکاری مجموعه استان و باشگاه کاله، یک رویداد بین المللی والیبال را در استان میزبانی کنیم.

فدراسیون دوچرخه سواری موافق تور بین المللی خزر نیست - 26

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

حواشی لیگ کشتی آزاد

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
لیگ کشتی آزاد به پایان کار خود نزدیک است، اما انتقاد از لیگ امسال کم نیست. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ هفته پایانی لیگ در سالن ۱۲ هزار نفری ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. با همه حواشی که به وجود آمد پس از ۶ هفته رقابت، تیم‌های دانشگاه آزاد، اترک خراسان شمالی، تا ثبت جهانی توس و ایران مال روی تشک می‌روند و برای رسیدن به عنوان قهرمانی با یکدیگر سرشاخ می‌شوند.

سرمایه گذاری با ورزش

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
هزینه کردن در ورزش به نوعی سرمایه گذاری محسوب می‌شود، در واقع افراد با ورزش از صرف هزینه‌های هنگفت برای سلامتی و درمان بیماری‌ها جلوگیری می‌کنند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ ورزش یکی از موثرترین راه‌ها برای ایجاد شادابی و نشاط برای مردم است؛ می‌توان با سرمایه گذاری بیشتر روی آن از بروز مشکلات جسمانی و اجتماعی پیشگیری کرد.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، بالاخره بعد از مدت‌ها حرف و حدیث مشخص شد سهمیه باشگاه ایرانی برای بازی‌های لیگ قهرمانان در سال ۲۰۲۰، ۲+۲ است و با این شرایط استقلال باید به همراه شهرخودرو در مرحله دوم مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند. پس با این شرایط تعطیلات نیم فصل برای استقلال و البته پدیده برخلاف سایر تیم‌ها تنها ۲۴ روز خواهد بود. معمای حضور امیدهای استقلال در پلی آفاستقلال هم اکنون دو بازیکن در اردوی تیم امید دارد که از نفرات اصلی ترکیب استراماچونی هم محسوب می‌شوند. تیم امید در مرحله گروهی رقابت‌های قهرمانی آسیا در اولین بازی خود در دور گروهی در تاریخ ۱۹ دی ماه به مصاف ازبکستان می‌رود، در تاریخ ۲۲ دی به مصاف کره جنوبی می‌رود و این تیم در تاریخ ۲۵ دی ماه هم به مصاف چین می‌روند. همچنین تیم امید در صورت شکست در مرحله نیمه نهایی باید در تاریخ پنجم بهمن بازی رده بندی را برگزار کند و در صعود به فینال در تاریخ ششم بهمن ماه به میدان می‌رود، یعنی ۲ و ۳ روز قبل از بازی دوم استقلال برابر الریان.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای محمدرضا​ داورزنی پس از انتخابش به عنوان رئیس فدراسیون والیبال در جمع خبرنگاران افزود: انتخابات در شرایطی خوب و آزادانه برگزار شد و از آنجا که دغدغه مردم و جامعه والیبال، عزت ملی است، باید حال آن را خوب کنیم تا به روز‌های اوج بازگردد. رقبای ما در حال آماده سازی هستند و چین میزبان رقابت‌های انتخابی المپیک برای رسیدن به آمادگی مناسب رقابت‌های باشگاهی اش را تعطیل کرده است. باید تمرین‌های تیم ملی را زمانی شروع کنیم که به این بازیکنان فشار زیادی وارد نشود. داورزنی افزود: اولویت خانواده بزرگ والیبال حضور موفق در انتخابی المپیک است. وی درخصوص ادامه همکاری با کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال گفت: قرارداد وی تا پایان مسابقه‌های المپیک است، تغییر در کادر فنی تیم ملی اقدامی غیرمنطقی است، البته نقاط ضعفی وجود دارد که باید برطرف شود.

لیگ فوتسال بانوان در یک نگاه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
لزوم توجه بیشتر به لیگ برترلیگ فوتسال بانوان در یک نگاهتیم سایپا در لیگ فوتسال بانوان با ۳۱ امتیاز و تفاضل گل بهتر قهرمان نیم فصل شد و تیم‌های مس رفسنجان و ملی حفاری به ترتیب دوم و سوم شدند.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
تیم بسکتبال شیمیدر قم که در دو رقابت سخت این فصل شکست خورده است، ​ فردا در سومین مسابقه سخت فصل به مصاف شهرداری گرگان می‌رود. شهرداری گرگان میزبان مهمترین مسابقه هفته مقابل شیمیدر قم است. شیمیدری‌ها در این فصل دو باخت مقابل مهرام و پتروشیمی از مدعیان لیگ داشته‌اند و دیدار مقابل شهرداری گرگان، سومین آزمون سخت این فصل برای شیمیدر است. شهرداری گرگان هفته قبل باید به مصاف ذوب آهن اصفهان می‌رفت؛ اما این دیدار به تعویق افتاد و گرگانی‌ها دوشنبه ۲۷ آبان مسابقه‌ای نداشتند. در صورت پخش مستقیم تلویزیونی، ​ ساعت مسابقه تیم‌های اکسون و پتروشیمی بندرامام با دیدار نیروی زمینی و رعد پدافند هوایی شهرکرد جا به جا می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری2 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری3 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

بایرن با مدیر برنامه مربی اخراجی تاتنهام تماس گرفت

فارس7 دقیقه قبل

۸۸ واحد مسکونی سیل‌زدگان مازندران هفته بسیج امسال افتتاح می‌شود

تسنیم28 دقیقه قبل

۴۱ ویژه‌برنامه برای گرامیداشت روز قم برگزار می‌شود

تسنیم28 دقیقه قبل

گواردیولا همچنان شماره یک؛ مربی اخراجی تاتنهام در امتیازگیری دهم شد

فارس31 دقیقه قبل

تولیدات ۲۰ زبانه ویژه زائران غیرایرانی بارگاه منور رضوی/ ارتباط ‌با ۱۵۰۰ مرکز فرهنگی جهان ‌

تسنیم31 دقیقه قبل