لحظات پرالتهاب معامله‌گران بورس از نمای نزدیک (گزارش تصویری)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تجارت‌نیوز
  4. اقتصادی
لحظات پرالتهاب معامله‌گران بورس از نمای نزدیک (گزارش تصویری)

لحظات پرالتهاب معامله‌گران بورس از نمای نزدیک (گزارش تصویری)

تجارت‌نیوزخبرگزاری تجارت‌نیوز |
در این گزارش تصویری تجارت‌نیوز، حال و هوای تالار معاملات بورس را در روزی که شاخص از یک روند نزولی به یک روند صودی تبدیل شد مشاهده می‌کنید. شاخص بورس امروز در نهایت با 786 واحد افزایش به 302 هزار و 177 واحد رسید.

در این گزارش تصویری تجارت‌نیوز، در این گزارش تصویری تجارت‌نیوز، حال و هوای تالار معاملات بورس را در روزی که شاخص از یک روند نزولی به یک روند صودی تبدیل شد مشاهده می‌کنید. شاخص بورس امروز در نهایت با ۷۸۶ واحد افزایش به ۳۰۲ هزار و ۱۷۷ واحد رسید.

لحظات پرالتهاب معامله‌گران بورس از نمای نزدیک (گزارش تصویری) - 1لحظات پرالتهاب معامله‌گران بورس از نمای نزدیک (گزارش تصویری) - 3لحظات پرالتهاب معامله‌گران بورس از نمای نزدیک (گزارش تصویری) - 4لحظات پرالتهاب معامله‌گران بورس از نمای نزدیک (گزارش تصویری) - 5لحظات پرالتهاب معامله‌گران بورس از نمای نزدیک (گزارش تصویری) - 6

در خبری بخوانید: بروزترین اخبار اقتصادی ایران و جهان

لحظات پرالتهاب معامله‌گران بورس از نمای نزدیک (گزارش تصویری) - 8لحظات پرالتهاب معامله‌گران بورس از نمای نزدیک (گزارش تصویری) - 9لحظات پرالتهاب معامله‌گران بورس از نمای نزدیک (گزارش تصویری) - 10لحظات پرالتهاب معامله‌گران بورس از نمای نزدیک (گزارش تصویری) - 11لحظات پرالتهاب معامله‌گران بورس از نمای نزدیک (گزارش تصویری) - 12

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رجانیوزرجانیوز22 ساعت قبل
به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، مهدی جهانگیری در مراسم افتتاح کارخانه احیا مستقیم و شروع عملیات اجرایی طرح توسعه فولاد بافت که با حضور دکتر روحانی رئیس جمهور برگزار شد، بر لزوم حضور بخش خصوصی توانمند در اجرای طرح‌ها تاکید کرد. وی افزود: تأمین مواد اولیه مورد نیاز فولاد بافت تا سه سال آینده حداقل یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن ورودی گندله در سال و خروج محصول تولیدی سالانه ۸۰۰ هزار تن آهن اسفنجی است. همچنین از سه سال آینده با راه اندازی فاز دوم تامین دو و نیم تا سه میلیون تن کنسانتره و خروج یک میلیون و ۶۰۰ هزار تن محصول است که قطعا محور ۹۰ کیلومتری سیرجان-بافت توان کشش‌ این حجم از تردد جاده‌ای را ندارد. طرح فولاد بافت یکی از طرح‌های هفت گانه فولاد کشور است. این طرح در اجرای اصل ۴۴ در سال ۹۵ به بخش خصوصی واگذار شد؛ که با ورود هلدینگ ماهان وابسته به گروه مالی گردشگری و همچنین حمایت بانک گردشگری و با تزریق سرمایه و جذب نیرو پیشرفت پروژه تسریع و به طور رسمی افتتاح شد.

روحانی: در بستن هنر نیست، بازکردنش هنر است +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین21 ساعت قبل
ساعت ۲۴ساعت ۲۴22 ساعت قبل
بانکهای ایرانی مطابق با استانداردهای روز بانکی درجهان دربدترین وضعیت قراردارند و بیشتر انها ورشکسته به حساب می‌آیند اما رییس بانک مرکزی تنها به نوشتن یادداشتهای اینستاگرامی یک طرفه مشغول است و خطر انفجار بانکی را نادیده می‌گیرد. تجربه ثابت کرده است که توجه به اهلیت متقاضیان مهم‌تر از دریافت وثایق بوده و در حال حاضر انواع وثایق نمی‌توانند منابع بانک‌ها را به موقع برگردانند. اکنون بمب ساعتی شده‌اند که زیر ساختمان اقتصاد ایران نصب شده و هر لحظه به سوی انفجار می‌روند. در مسیر خنثی کردن بمب ساعتی بانک‌ها چند راه وجود دارد که بهترین آنها کاهش هزینه‌ها، سپس افزایش درآمدها و پس از آن افزایش پوشش ریسک‌های انباشت شده است. دور شدن از جنگ قیمتی که می‌تواند شبکه بانکی را به بازی پانزی نزدیک کند، باز کردن یخ قطور دارایی بانک‌ها، ساماندهی بدهی دولت به بانک‌ها و … نیز در این مسیر قابل پیش‌بینی هستند.

سایه روشن لایحه جدید قانون تجارت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما: ملکشاهی در برنامه تیتر امشب شبکه خبر با اشاره با تاریخچه قانون تجارت و سرگذشت لایحه جدید قانون تجارت گفت: ما هم قبول داریم که این قانون اهمیت و پیچیدگی خاص دارد و لایحه جدید هم ممکن است ایراداتی داشته باشد برای همین از نظرات بخش خصوصی برای بهبود و تکمیل آن استفاده می‌کنیم. او در خصوص مزایای لایحه جدید توضیح داد: احمد آتش هوش رئیس کمیسیون حقوقی اتاق بازرگانی ایران نیز با اشاره به ضرورت به روزرسانی قوانین گفت: قانون تجارت قانونی مادر و بالادستی است و مفهوم این آن است که در اصلاح و تنظیم آن باید وسواس بیشتر و دقت و با احتیاط بسیار عمل کرد. ما به روند رسیدگی به این لایحه انتقاد داریم
فارسفارس22 ساعت قبل
معاون امور بندری و اقتصادی چابهار از صادرات سیمان از منطقه چابهار خبر داد و گفت: در سال جاری تخلیه و بارگیری در بندر چابهار ۶۳ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است. رشد ۶۳ درصدی تخلیه و بارگیری در بندر چابهار نسبت به مدت مشابه پارسالبه گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، حسین شهدادی معاون امور بندری و اقتصادی چابهار امروز در جمع خبرنگاران در بندر چابهار گفت: ۵ فاز برای توسعه بندر چابهار پیش‌بینی شده که در حال حاضر فاز اول آن عملیاتی شده است. معاون امور بندری و اقتصادی چابهار بیان داشت: اولویت اول ما در بندر چابهار ترانزیت و تحویل کالای اساسی است. وی همچنین از خط کشتیرانی به صورت هفتگی بین بندر چابهار و دو بندر کشور هند خبر داد و گفت: صادرات میوه و تره‌بار از بندر چابهار شروع شده و ظرف مدت ۱۰ روز گذشته دو محموله کیوی و سیب به هند صادر شده است. شهدادی اظهار داشت: عدم تسری قوانین منطقه آزاد به بندر چابهار یکی از مشکلات این بندر است.

جشنواره انار و سوغات شهرستان‌ها

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، جشنواره انار و سوغات شهرستان‌ها با ۱۴۶ غرفه در ضلع جنوبی مصلی تهران تا ۲۴ آبان از ساعت ۱۱ تا ۲۱ آماده بازدید علاقمندان است. در این جشنواره در کنار انار‌هایی از اقصی نقاط کشور، سوغات نواحی و شهر‌های مختلف مانند شیرینی تبریز، عسل اردبیل و حلوا یزد با طعمی متفاوت عرضه شده است. سالانه از حدود ۸۰۰ هزار تن انار تولیدی در کشور، نزدیک به ۲۰ درصد آن صادر می‌شود. توجه به کشت محصول انار می‌تواند ارز آوری خوبی را برای کشور داشته باشد.

نظرها

اخبار بیشتر