عکس/ طبیعت زیبای پائیزی روستای دشتک
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. سرگرمی
عکس/ طبیعت زیبای پائیزی روستای دشتک

عکس/ طبیعت زیبای پائیزی روستای دشتک

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
روستای دشتک از توابع بخش درودزن دهستان ابرج شهرستان مرودشت است.

به گزارش مشرق، ارتفاع این روستا از سطح دریا ۲۰۴۰ متر و آب و هوای آن در بهار و تابستان معتدل و در پائیز و زمستان سرد است. دشتک یکی از قدیمی‌ترین روستاهای استان فارس است.

عکس/ طبیعت زیبای پائیزی روستای دشتک - 1عکس/ طبیعت زیبای پائیزی روستای دشتک - 3عکس/ طبیعت زیبای پائیزی روستای دشتک - 4عکس/ طبیعت زیبای پائیزی روستای دشتک - 5عکس/ طبیعت زیبای پائیزی روستای دشتک - 6عکس/ طبیعت زیبای پائیزی روستای دشتک - 7

در خبری بخوانید: مهم ترین اخبار تفریحی و سرگرمی

عکس/ طبیعت زیبای پائیزی روستای دشتک - 9عکس/ طبیعت زیبای پائیزی روستای دشتک - 10عکس/ طبیعت زیبای پائیزی روستای دشتک - 11عکس/ طبیعت زیبای پائیزی روستای دشتک - 12عکس/ طبیعت زیبای پائیزی روستای دشتک - 13عکس/ طبیعت زیبای پائیزی روستای دشتک - 14عکس/ طبیعت زیبای پائیزی روستای دشتک - 15

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

طرز تهیه خورش ملا قرمه

تابناکتابناک21 ساعت قبل
خورش ملاقرمه یکی از انواع خورش‌های ایرانی است که ریشه آن به گیلان بازمی‌گردد. این خورش به خورش قورمه سبزی شباهت‌هایی دارد و در آن بادمجان استفاده می‌شود. طرز تهیه این خورش را در تابناک فرامی‌گیرید.

فیلم | کولبران می‌توانند برای کولبری قانونی ثبت نام کنند

همشهریهمشهری12 ساعت قبل

فیلم | ویروس کرونا چه می‌کند؛ رقت انگیز است

همشهریهمشهری1 روز قبل
همشهریهمشهری12 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار همشهری آنلاین، موزه-کتابخانه کودکان Picture Books در بخش فوکوشیمای ژاپن قرار دارد. آندو در ساخت این کتابخانه از بتن، شیشه و چوپ استفاده کرده است و در میان خاکستری بتونی دیوارهای آن، جلد رنگی کتاب‌ها فضا را زیبا کرده است. بنای این کتابخانه، پنجره‌هایی بزرگ دارد که موجب شده تماشای اقیانوس آرام از این کتابخانه، امکان‌پذیر باشد. سادگی مصالح به کار رفته در بنا، کتاب‌ها را به ویژگی اصلی ساختمان تبدیل کرده است. تزئینات داخلی فضا مینیمال است و همین به کودکان این اجازه را می‌دهد که مستقیما سرگرم تماشای کتاب‌ها شوند.

تصاویر | چین و چروک‌های‌ صورتتان را با چند حرکت ساده محو کنید

3+
همشهریهمشهری16 ساعت قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز23 ساعت قبل
مارک برایان کارتونیست آمریکایی، با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرامی خود درباره ابعاد شخصیت دونالد ترامپ نوشت: من می‌دانم که اختاپوس‌ها موجودات شگفت انگیز و باهوشی هستند و نباید در کنار افراد ناچیز قرار گیرند. ترامپ نمونه‌ای غم انگیز از بدترین ویژگی‌های بشریت و شرمساری برای آمریکا است.

نظرها

اخبار بیشتر