گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فوتبالی
  4. ورزشی
گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان

گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان

فوتبالیخبرگزاری فوتبالی |

پایگاه خبری فوتبالی- تیم فوتبال سپاهان موفق شد میزبان خود گل گهر سیرجان را با دو گل شکست دهد. تصاویر اختصاصی فوتبالی از این دیدار را در ادامه می‌بینیم.

گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 1گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 3گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 4گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 5گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 6گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 7گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 8گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 9گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 10گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 11گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 12گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 13گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 14گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 15گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 16گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 17گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 18گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 19گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 20گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 21گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 22گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 23

خبری: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 25گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 26گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 27گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 28گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 29گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 30گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 31گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 32گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 33گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 34گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 35گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 36گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 37گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 38گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 39گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 40گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 41گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 42گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 43گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 44گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 45گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 46گزارش تصویری اختصاصی از دیدار دو تیم گل گهر و سپاهان - 47

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ مسابقه تیم‌های ذوب آهن اصفهان و شهرداری گرگان در هفته پنجم لیگ برتر لغو شد و کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال ضمن تایید این خبر اعلام کرد زمان دیگری برای برگزاری این مسابقه اعلام می‌شود. >> هفته پنجم لیگ برتر فردا ۲۷ آبان با شش مسابقه به این شرح پیگیری می‌شود: آویژه صنعت مشهد - نیروی زمینی تهران (ساعت ۱۶) شهرداری قزوین - مس کرمان (ساعت ۱۶) رعد پدافند هوایی شهرکرد - شهرداری بندرعباس (ساعت ۱۶) اکسون تهران - توفارقان آذرشهر (ساعت ۱۶) شیمیدر قم - پتروشیمی بندرامام (ساعت ۱۶) مهرام تهران - نفت آبادان (ساعت ۱۸).
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
اما درست چند روز بعد از فینال مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا برای سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد که چهار تیم به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این برنامه نشان می‌دهد که بر خلاف اظهارات موجود آبی پوشان نیز حضور مستقیم در مرحله لیگ قهرمانان آسیا نخواهند داشت و باید در پلی آف حضور داشته باشند. این برنامه نشان می‌دهد که برخلاف سخنان موجود دو تیم استقلال و شهر خودرو از ایران حضور در مرحله پلی آف تجربه می‌کنند. اما پرسپولیس و سپاهان نیز در مرحله نهایی حضور دارند تا ایران دو نماینده مستقیم برای مرحله گروهی داشته باشد. السد و الدحیل قطر، پاختاکور ازبکستان و الشرطه عراق دیگر تیم‌هایی هستند که سهمیه مستقیم برای حضور در لیگ قهرمانان را به دست آورده‌اند و در انتظار معرفی دیگر رقبای خود هستند.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام صدر نشین لیگ برتر امروز با نتیجه ۸۲ بر ۶۳ شیمیدور قم را شکست داد. شیمیدور در حال با این اختلاف شکست خورد که نیمه اول را ۳۷ بر ۳۵ برده بود. مهدی کامرانی کاپیتان شیمیدور در این مسابقه بعد از یک هفته غیبت باز کرد. * برد بازیکنان جوان اکسونتیم بسکتبال اکسون تهران که مانند هفته‌های قبل در اواخر بازی مقابل آذرشهر به دردسر افتاده بود با حفظ نتیجه ۸۶ بر ۸۲ این تیم را شکست داد. تیم آذرشهر در کوآرتر چهارم با کمک پرتاب‌های سه امتیازی محسن محمدی به یک امتیازی اکسون رسید، اما فرصت زیادی برای جبران نتیجه نداشت.
مهرمهر2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال عصر امروز (دوشنبه ۲۷ آبان ماه) در دفتر ریاست و با حضور تمام اعضا برگزار شد. در آغاز این جلسه، سرپرست تیم ملی گزارشی درباره نحوه آماده سازی، برنامه ریزی اردویی، اعزام تیم با پرواز چارتر، هتلینگ و سایر مباحث لجستیک مرتبط با تیم ملی برای دیدار مقابل عراق ارائه کرد. در ادامه، اعضای هیات رئیسهفدراسیون فوتبال به صورت جداگانه از تلاش‌های صورت گرفته در بحث پشتیبانی، برپایی اردو و اعزام تیم ملی تقدیر کردند! در این نشست اعضای هیات رئیسه همچنین از نتایج و روند فنی تیم ملی در دو بازی اخیر ابراز نارضایتی کرده و بر ضرورت تغییر روند این تیم جهت حضور موفق در بازی‌های آتی تصریح کردند! به گزارش خبرنگار مهر، سایت فدراسیون فوتبال در حالی این خبر را منتشر کرده که جزئیات بیشتری از این جلسه ارائه نکرده و صرفا بر اعلام تقدیر و نارضایتی اعضای هیات رئیسه اکتفا کرده است!

مزایا و معایب استفاده از تردمیل

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
پرتغال که در جنگ صعود به یورو ۲۰۲۰ در کنار صربستان قرار داشت، نیمه اول را با توجه به شرایط میزبانی حریف خوب شروع نکرد و در نهایت در دقایق پایانی به گل برتری دست یافت. اما در دقیقه ۳۹ این برونو فرناندس بود که گل برتری پرتغال را به ثمر رساند و آنها را در مسیر صعود قرار داد. رونالدو اما در کنار صعود تیم ملی کشورش به یورو ۲۰۲۰، هدف شخصی خود را نیز دنبال می‌کرد و امیدوار بود در نیمه دوم شانس گلزنی خود را بالا ببرد. در بازی همزمان هم صربستان در نیمه اول با تساوی یک بر یک کار را با اوکراین دنبال می‌کرد و در ابتدای نیمه دوم نیز گل برتری خود را به ثمر رساند. خوشحالی و لبخند ویژه او بعد از ثبت این گل حاکی از زنده شدن امیدها برای دستیابی به رکوردی است که اکنون تنها ۱۰ گل ملی با آن فاصله دارد.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری5 ساعت قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری6 ساعت قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری6 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

مردم تخلفات مربوط به گرانفروشی را اطلاع دهند

مهر13 دقیقه قبل

تخریب دولت به چه قیمتی؟

ایمنا13 دقیقه قبل

هدف تازه بیمه مرکزی؛ تبدیل اوراق بیمه‌ای به اوراق بهادار

بازار سرمایه ایران14 دقیقه قبل

انصارالله یمن دو کشتی جنگی ائتلاف متجاوز سعودی را توقیف کرد +نقشه

مشرق‌نیوز15 دقیقه قبل

حمله ستاره برزیلی به تیم ملی آرژانتین

مشرق‌نیوز15 دقیقه قبل

زمان واریز حقوق آبان بازنشستگان کشوری اعلام شد

اقتصاد آنلاین16 دقیقه قبل