کلاس فیلمسازی امیر نادری در جشنواره توکیو
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. فرهنگ
کلاس فیلمسازی امیر نادری در جشنواره توکیو

کلاس فیلمسازی امیر نادری در جشنواره توکیو

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
ایسنا نوشت: امیر نادری سینماگر شناخته شده ایرانی در عرصه بین‌المللی، در دوره جدید جشنواره فیلم توکیو یک مسترکلاس فیلمسازی برگزار می‌کند.

امیر نادری که سال گذشته مسترکلاس موفق نمایش‌پردازی (دراماتورژی) و بازیگری در جشنواره توکیو برگزار کرده بود، امسال و در تاریخ ۲۹ اکتبر (۷ آبان) از ساعت ۲ تا ۶ بعد از ظهر در این رویداد سینمایی مسترکلاس فیلمسازی برگزار خواهد کرد.

امسال فیلم «متری شیش و نیم» به کارگردانی سعید روستایی نماینده سینمای ایران در بخش رقابتی اصلی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم توکیو در کشور ژاپن خواهد بود و با ۱۳ فیلم دیگر از کشورهای مختلف برای کسب جایزه نخست این رویداد سینمایی رقابت می‌کند.

فیلم «قسم» به کارگردانی محسن تنابنده و «پیرمردها نمی‌میرند» ساخته رضا جمالی نیز دو نماینده دیگر سینمای ایران در جشنواره فیلم توکیو ۲۰۱۹ هستند که در بخش رقابتی آینده آسیا به نمایش گذاشته می‌شوند.

خبری: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

برنامه‌ نمایش فیلم‌های ایرانی حاضر در جشنواره توکیو از این قرار است:

فیلم «متری شیش و نیم»: ۲ نوامبر (۱۱ آبان) ساعت ۱۴؛ ۴ نوامبر (۱۳ آبان) ساعت ۱۶:۲۰ و ۵ نوامبر (۱۴ آبان) ساعت ۱۴:۲۰

فیلم «قسم»: ۲ نوامبر (۱۱ آبان) ساعت ۲۱:۰۵ و ۴ نوامبر (۱۳ آبان) ساعت ۱۳:۵۵

فیلم «پیرمردها نمی‌میرند»: ۲ نوامبر (۱۱ آبان) ساعت ۱۸:۱۰ و ۴ نوامبر (۱۳ آبان) ساعت ۱۱:۰۵

سی و دومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم توکیو از ۲۸ اکتبر ۵ نوامبر (۶ تا ۱۴ آبان) در ژاپن برگزار می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | خاطره همایون شجریان از موتورسواری با علیرضا قربانی

همشهریهمشهری1 روز قبل

چرا مداحان، بازیگران و ورزشکاران فکر می‌کنند تافته جدا بافته هستند؟

عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
حرف زدن در مورد اقتصاد، سیاست، فرهنگ و مسائل اجتماعی را به اهالی فن بسپاریم تا حداقل مردمانی که پای تلویزیون نشسته‌اند، حرف‌های خوب و درست بشنوند. درد دل از کسانی که به نام دین و امام حسین، به آلاف و الوف خود می‌رسند. کسانی که آنقدر جدی گرفته شده‌اند که فکر می‌کنند علامه دهر هستند. ما با بازیگران، خوانندگان و ورزشکاران هم همین رفتار را داشتیم. از بازیگر در مورد نقشی که بازی کرده است و از ورزشکار در مورد جامی که گرفته است.

ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
برنامه گفتگوی ویژه اخبار قرآنی فردا با موضوع «ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماها» روی آنتن می‌رود. ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماهاریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماهابه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، برنامه گفتگوی ویژه اخبار قرآنی جمعه ۲۴ آبان از شبکه قرآن پخش می‌شود. در این برنامه محمدحسن قدیری ابیانه کارشناس عالی مسائل راهبردی به موضوع «ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماها» می‌پردازد.

از گیشه پرفروش سینماها تا اجرای موسیقی آذری در برج میلاد

صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
وی ادامه داد: استکبار به این نتیجه رسیده بود که اگر جلوی جهان اسلام را نگیرد قطب بزرگ جهان اسلام تشکیل خواهد شد. وی ادامه داد: استکبار سیاست علیه اسلام را همواره دارند و این سیاست علیه ایران را هم دارند و آن را همواره دنبال می‌کنند. کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: مبارزات ضد مسلمانان را غربی‌ها در پیش گرفتند و جنایاتی را که خود غرب ایجاد کرده است پای اسلام می‌گذارند. کارشناس مسائل خاورمیانه افزود: سیاست استعمار اختلاف بین مسلمانان بود و سیاست مقابله با این استکبار وحدت بین مسلمانان است. وی افزود: صاحب نظران بزرگ جهان امروز اذعان کرده‌اند که قطب بزرگ جهان اسلام امروز به مرکزیت ایران در حال شکل گیری است.

نظرها

اخبار بیشتر