ایران اسلامی با وجود آتش‌افروزی‌های بسیار در منطقه در اقدار امنیتی است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
ایران اسلامی با وجود آتش‌افروزی‌های بسیار در منطقه در اقدار امنیتی است

ایران اسلامی با وجود آتش‌افروزی‌های بسیار در منطقه در اقدار امنیتی است

ایسناخبرگزاری ایسنا |
فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به امنیت کنونی حاکم بر کشور، گفت: ایران اسلامی با وجود آتش‌افروزی‌های بسیار در منطقه، در اقتدار امنیتی کامل به‌سر می‌برد و این مایه مباهات است.

به گزارش ایسنا، سردار بهمن ریحانی در دوره توانمندسازی شوراهای کانون بسیج فرهنگیان استان کرمانشاه که امروز (اول آبان) با حضور جمعی از فرهنگیان استان برگزار شد، با تاکید بر اینکه قدرت عمل از دشمنان ما گرفته شده، گفت: امروز دشمنان قدرت مقابله با ایران را ندارند و این همان چیزی است که رهبری از آن به عنوان افول آمریکا یاد می‌کند.

ریحانی افزود: ماجرای توقیف نفت‌کش انگلیس و زدن پهباد آمریکا در شرایطی اتفاق افتاد که در حالت معمول هیچ کشوری جرات کج نگاه کردن به این قدرت‌ها را ندارد و این یعنی همان تعبیر امام خمینی (ره) که انقلاب اسلامی ابهت غرب و شرق را شکسته است.

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه امروز ایران اسلامی دارای قدرت رشدیافته و برنامه‌ریزی شده است، گفت: امروز در ایران اسلامی با اینکه کشورهای اطراف درگیر مشکلاتی هستند، در اقتدار امنیتی به‌سر می‌بریم و این یعنی دارای اقتدار ملی و امنیت هستیم.

ریحانی در ادامه با تاکید بر اینکه بزرگترین قدرت بازدارندگی نظام ما داشتن پشتوانه مشروع مردمی است، گفت: برخورداری مردم از بصیرت و آگاهی و در صحنه بودن آنها با وجود مشکلات اقتصادی و گلایه‌هایی که از برخی سوء مدیریت‌ها دارند، اقتدار کنونی نظام را به همراه آورده است.

ریحانی در ادامه با اشاره به توطئه چینی دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب در آستانه چهل سالگی و ادعاهایی که داشتند و معتقد بودند که ایران اسلامی چهل سالگی انقلاب را به خود نخواهد دید، گفت: با وجود همه این توطئه‌ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال گذشته شاهد افزایش بیش از ۳۰ درصدی حضور مردم مومن و ولایی ایران اسلامی در راهپیمایی در مقایسه با سنوات گذشته بودیم و اینها یعنی اینکه مشکلات اقتصادی باعث نمی‌شود مردم دست از اعتقاداتشان بردارند.

وی اشاره‌ای هم به برنامه‌ریزی‌ دشمنان برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با اعمال تحریم‌ها داشت و گفت: دشمنان می‌کوشند تا قدرت ایران اسلامی را تضعیف کنند، اما هرگز به این اهدافشان نخواهند رسید.

ریحانی با اشاره به بی‌تفاوتی و لکنت زبان برخی از مدیران نسبت به رخدادها گفت: نخبگان جامعه وظیفه دارند با برای مقابله با این فضای بی تفاوتی که دشمنان در بوجود آمدنش نقش داشته‌اند، راهکار ارائه دهند.

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: شبهه افکنی دشمنان برای جدا بودن دین از سیاست ریشه تاریخی دارد و دشمنان می‌خواهند با این شبهه افکنی قدرت ایران اسلامی را که امروز نفوذ استراتژیک آن تا آن سوی خاورمیانه پیش رفته را مهار کنند.

وی ادامه داد: امروز دشمنان برای رسیدن به اهداف خود برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی، مردم و رهبری را نشانه گرفته‌اند و از یکسو با تلاش برای تضعیف جایگاه رهبری که محور همه توفیقات نظام بوده می‌کوشند به انقلاب ضربه بزنند و از دیگر سو نیز می‌کوشند تا مردم را بی تفاوت کنند تا بلکه از این راه به اهداف خود برسند که برای مقابله با این تهدیدات باید هوشیار باشیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو2 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک2 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر