مشارکت ملی حفاری در خدمت‌رسانی به زائران حسینی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. شانا
  4. اجتماعی
مشارکت ملی حفاری در خدمت‌رسانی به زائران حسینی

مشارکت ملی حفاری در خدمت‌رسانی به زائران حسینی

شاناخبرگزاری شانا |
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران، اقدام‌های مشارکتی این شرکت در تامین نیازهای ستاد اربعین صنعت نفت جنوب را تشریح کرد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، سیدعبدالله موسوی گفت: این شرکت به عنوان یکی از اعضای اصلی ستاد اربعین حسینی صنعت نفت امکانات و تجهیزات خود را به کار گرفت تا بتواند در خدمات‌رسانی به زائران در این رویداد معنوی مشارکت کند.

وی اظهار کرد: تخصیص ۲۱ دستگاه کانکس خوابگاهی، بهداشتی و آشپزخانه کامل با ملزومات و متعلقات، اعزام ۱۵ نوبت خودرو یخچال‌دار برای حمل و توزیع یخ مورد نیاز مواکب از شادگان به مرز شلمچه، اختصاص دو دستگاه خودرو سبک به صورت ۲۴ ساعته برای استفاده ستاد اربعین حسینی صنعت نفت، اعزام گروه‌های فنی و تخصیص چند دستگاه تریلر، خودرو سبک، ویژه و جرثقیل برای حمل امکانات و برپایی مواکب در پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه و تهیه و ارسال ۲ هزار قوطی غذای کنسروشده بخشی از این خدمات بود.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران اعزام پنج دستگاه اتوبوس برای انتقال و برگشت زائران اربعین حسینی از مرز شلمچه به شهر نجف و کربلا، تعمیر و راه‌اندازی دستگاه‌های خنک‌کننده کانکس‌های اختصاصی گروه‌های پزشکی، تامین دو دستگاه کامیونت برای جابه‌جایی مواد غذایی مورد نیاز مواکب مردمی در مرز چذابه، اعزام ۱۵ نفر از بسیجیان شرکت برای کمک به تامین امنیت و تحویل یک دستگاه کانکس برای موکب مردمی در مسیر زائران در مرز چذابه را از دیگر فعالیت‌های صورت گرفته در این راستا برشمرد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان | اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

موسوی گفت: تامین یک دستگاه اتوبوس برای خانواده‌های معظم شهدا به منظور دیدار از مواکب و پایانه مرزی چذابه، اعزام ۴۰ دستگاه تریلر و پنج دستگاه خودرو سنگین و ویژه به منظور نقل‌وانتقال کانکس‌های مورد نیاز در مرز شلمچه و چذابه، اعزام گروه‌های فرهنگی از جمله فیلمبردار و عکاس و همکاری با ستاد اربعین صنعت نفت برای پوشش خبری و تصویری این مراسم معنوی از دیگر اقدام‌ها در این زمینه به شمار می‌آید. کد خبر ۲۹۴۷۴۷

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بشنوید | وکیل محمد علی نجفی: خبر ۷ سال حبس نجفی واقعیت ندارد، اگر تخفیفاتش را لحاظ کنند باید یکسال حبس بگیرد

خبرآنلاینخبرآنلاین3 روز قبل
امروزه می‌توان از اعتیاد بعنوان یکی از مشکلات و معضلات اجتماعی بشر در زندگی مدرن نام برد. با ورود انواع مواد مخدر صنعتی و پایین آمدن سن گرایش افراد به مصرف مواد مخدر، زنگ خطر برای خانواده‌ها و جوامع بشری به صدا درآمده است.

نجات عقاب گرفتار در چنگ اختاپوس در اقیانوس آرام + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک عقاب سر سفید توسط ماهیگیران از دست یک اختاپوس نجات پیدا کرد. این اتفاق در آب‌های اقیانوس آرام در شهر کواتسینو ساند در ایالت بریتیش کلمبیای کانادا به وقوع پیوست. بیشتر بخوانید: حمله عقاب به مرغ دریایی نگون بخت + فیلمانتهای پیام/
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 روز قبل
بنابر اعلام بیمه سلامت، تمام اتباع باید از سوی وزارت کشور به این سازمان معرفی شوند و با در دست داشتن کارت سبز اقامت و مدارکی جهت اثبات هویت خانوادگی در صورتی پذیرش می‌شوند که توسط وزارت کشور به سازمان بیمه سلامت معرفی شده باشند و نام آنها در سامانه سازمان بیمه سلامت ثبت شده باشد. اکنون اما با آغاز طرح پوشش اجباری بیمه همگانی سلامت چه تغییراتی قرار است در روند بیمه شدن اتباع خارجی پیش آید؟ در همین راستا، ‌ کوروش فرزین_معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ضمن تاکید بر آنکه متولی امور اتباع، ‌ وزارت کشور و کمیساریای عالی پناهندگان هستند، ‌ گفت: اتباع از طریق قراردادی که کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل با وزارت کشور دارد به سازمان ما معرفی می‌شوند. وی با بیان اینکه روند آزمون ارزیابی وسع برای اتباع وجود ندارد، ادامه داد: به همین دلیل تغییری در روند بیمه شدن اتباع به وجود نمی‌آید و مانند گذشته اتباع در دو قالب اتباع آسیب‌پذیر و اتباع غیرآسیب‌ پذیر به سازمان بیمه سلامت معرفی می‌شوند که حق بیمه گروه اول توسط کمیساریای عالی پناهندگان و حق بیمه گروه دوم توسط خود افراد پرداخت می‌شود. معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت به دسته سوم و چهارم اتباع اشاره کرد و گفت: اتباعی که در قالب دانشجو به کشور آمده‌اند نیز از طریق دانشگاه‌شان در قالب صندوق سایر اقشار سازمان بیمه سلامت، ‌ بیمه می‌شوند. دسته آخر نیز شامل اتباع غیرقانونی می‌شود که از هیچ نوع بیمه‌ای برخوردار نیستند؛ چراکه از سوی وزارت کشور به ما معرفی نشده‌اند.

نظرها

اخبار بیشتر