قدرت آباد سابله روستایی متروکه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین

قدرت آباد سابله روستایی متروکه

خبرگزاری میزان- اهالی روستای قدرت آباد سابله در بخش بستان دشت آزادگان می‌گویند:کشاورزی روستا کاملا نابود شده و در زمین‌های باتلاقی تا سال‌ها نمی‌توان چیزی کاشت. تاریخ انتشار: 16:59 - 04 آبان 1398 - کد خبر: ۵۶۲۲۶۸

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، قدرت آباد سابله یکی از صدهاروستای مرزی خوزستان است که متروکه شده یا درحال متروکه شدن هستند. در یکی دودهه پیش خشکسالی و امسال سیل، دارایی اهالی روستارا برد. اهالی این روستا در بخش بستان دشت آزادگان می‌گویند: کشاورزی روستا کاملا نابود شده و در زمین‌های باتلاقی تا سال‌ها نمی‌توان چیزی کاشت. جوانان روستا می‌روند در مرز چذابه کولبری می‌کنند که همه آن‌ها بعد از پنج شش سال از کار افتاده می‌شوند. خواسته آن‌ها از مسئولان این است که وام‌هایی برای اشتغال و بازسازی خانه‌های سیل زده بدهند تا جلوی مهاجرت به شهر‌ها گرفته شود.

قدرت آباد سابله روستایی متروکه - 3قدرت آباد سابله روستایی متروکه - 4قدرت آباد سابله روستایی متروکه - 5قدرت آباد سابله روستایی متروکه - 6قدرت آباد سابله روستایی متروکه - 7قدرت آباد سابله روستایی متروکه - 8

انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک2 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر