روایت سیداحمد خاتمی از پشت پرده دروغ‌سازی‌های «آمد نیوز» و «من وتو»
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. سیاسی
روایت سیداحمد خاتمی از پشت پرده دروغ‌سازی‌های «آمد نیوز» و «من وتو»

روایت سیداحمد خاتمی از پشت پرده دروغ‌سازی‌های «آمد نیوز» و «من وتو»

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین |
حجت الاسلام سید احمد خاتمی شنبه شب طی سخنانی در مسجد خاتم الانبیاء کیش با اشاره به تاریخ اسلام و مشابهت توطئه های دشمنان علیه نظام نبوی در آن زمان و علیه انقلاب اسلامی در عصر جدید گفت:  دشمنان، یاران و پیروان حضرت را تحت فشار، شکنجه و آزار قرار می دادند و حتی نقشه ترور رسول اکرم (ص ) را کشیدند اما برخلاف این توطئه ها خواست خداوند برآن بود تا جان پیامبر محفوظ بماند و مسیر هدایت به سامان برسد.

اعتمادآنلاین|عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان تأکید کرد: امروز بشدت نیازمند عنصر امید هستیم زیرا دشمن تمامی تلاش خود را برای پمپاژ ناامیدی به جامعه ما به کار بسته است.

حجت الاسلام سید احمد خاتمی شنبه شب طی سخنانی در مسجد خاتم الانبیاء کیش با اشاره به تاریخ اسلام و مشابهت توطئه‌های دشمنان علیه نظام نبوی در آن زمان و علیه انقلاب اسلامی در عصر جدید گفت: دشمنان، یاران و پیروان حضرت را تحت فشار، شکنجه و آزار قرار می‌دادند و حتی نقشه ترور رسول اکرم (ص) را کشیدند اما برخلاف این توطئه‌ها خواست خداوند برآن بود تا جان پیامبر محفوظ بماند و مسیر هدایت به سامان برسد.

بخش هایی از اظهارات امام جمعه موقت تهران به شرح زیر است:

در زمان پیامبر دو نظریه علیه نظام نبوی فعالیت می‌کرد، نظریه یا جریان فکری که در مکه نا امیدی را ترزیق و چنین القا می‌کرد که نظام نبوی راه به جایی نمی‌برد و با مرگ پیامبر به پایان می‌رسد.

نظریه دوم، نظام نبوی را در سراشیبی سقوط می‌انگاشت، درحالیکه که نظام نبوی بسرعت در حال سعود بود بگونه‌ای که سراسر جهان را فرا گرفت و اکنون بیش از یک و نیم میلیارد جمعیت جهان یکصدا می‌گویند: أشهد أن لا إلٰه إلإ الله وأشهد ان محمدا رسول الله. سنت خدا بر این است که دین اسلام دین قالب جهان هستی باشد.

انقلاب اسلامی نیز از ابتدا تاکنون شاهد مشکلات و توطئه‌های بسیاری بوده که این موارد در قالب دو نظریه فوق قابل دسته بندی است.

نظریه و تفکر اول توسط شبکه‌های ماهواره‌ای بیگانه و فضای مجازی آلوده صورت می‌گیرد که همواره این حس را القا می‌کنند که نظام جمهوری اسلامی ایران در شیب سقوط قرار گرفته و این دقیقا مطابق با همان نظریه و انگاشته هایی است که دشمنان اسلام در پنجمین سال هجرت نسبت به نظام نبوی داشتند، اما نظام اسلامی با یکی از این شبکه‌های ماهواره‌ای شبکه ماهواره‌ای معاند من و تو است که تحت حمایت بهاییان قرار دارد و دیگری کانال آمد نیوز که اخیرا سر دسته آن با ذلت و رسوایی دستگیر شد

در خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

.

این شبکه‌ها با تغذیه از دروغ، افترا و خبرسازی تلاش دارند تا فضای نامیدی را ایجاد و ترسیم کنند و نظام را در سراشیبی سقوط جلوه دهند.

آینده انقلاب از گذشته آن روشنتر است

آینده انقلاب اسلامی را روشنتر از گذشته می‌دانم، انقلاب اسلامی همچون نظام نبوی در تنهایی و با نفراتی کم اما مخلص شکل گرفت و سرانجام با حضور گسترده مردم در سال ۵۷ به پیروزی رسید و همچنان که آینده نظام نبوی روشن بوده، انقلاب اسلامی ایران نیز که اسلام ناب محمدی را در جهان پر آوازه کرده است، آینده‌ای روشن خواهد داشت.

وجود مشکلات و سختی‌ها را هزینه دینمداری و ارزش مدرای است، در طول تاریخ بشریت بهای ارزش مداری و دینمداری با مشکلات و سختی‌ها پرداخت شده است.

به یاری خداوند و تکیه بر هفت عنصر امید تمامی توطئه‌ها و دروغ پردازی‌های دشمن نقش برآب است و دشمنان انقلاب اسلامی در واقع آب در هاون می‌کوبند.

خنثی سازی ۶ کودتا بویژه کودتای نوژه از جمله عنایات خداوندی برای حفظ انقلاب اسلامی است، کودتای نوژه که یکی از خطرناک‌ترین این کودتاها بود با عنایت خداوندی خنثی و عوامل آن دستگیر شدند.

شکست عملیات طبس را که آمریکا ماهها برای آن برنامه ریزی کرده بود، از دیگر عنایات خداوندی بود، اگربخواهیم عنصر عنایت خداوندی را در انقلاب اسلامی بیان کنیم کتاب قطوری نگاشته خواهد شد.

راهپیمایی ۳۰ میلیونی و بی نظیر اربعین از دیگر جلوه‌های عنایات الهی است، این راهپیمایی که در سطح جهانی بی نظیر بود با مدیریت کامل مردمی و در نهایت بخشندگی و کرامت انجام شد؛ نشانه دیگری از امید و آینده روشن است.

منبع: ایرنا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایلناایلنا10 ساعت قبل
بررسی بودجه سال ۱۳۹۹ وزارت امور خارجه حاکی از افزایش بودجه این وزارت خانه است. به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، در بررسی بودجه سال آینده کشور که صبح امروز توسط حسن روحانی، رئیس جمهور به مجلس شورای اسلامی تقدیم شد، وزارت امور خارجه به عنوان متصدی دیپلماسی خارجی کشور بودجه‌ای بالغ بر ۲۵، ۵۵۶، ۷۳۰، ۰۰۰، ۰۰۰ میلیون ریالی را به خود اختصاص داده است. بودجه دستگاه دیپلماسی کشور در سال گذشته مبلغ ۱۵، ۵۰۱، ۸۸۳، ۰۰۰، ۰۰۰ میلیون ریال بود که حاکی از افزایش این رقم در حدود ۱۰، ۰۵۴، ۸۵۳، ۰۰۰، ۰۰۰میلیون ریال است.

نحوه تعیین نرخ عوارض نوسازی مشخص شد

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
همچنین در تبصره این ماده آمده است: مؤدیانی که از تاریخ لازم الاجرا شدن این قانون ظرف مدت یکسال نسبت به تعیین تکلیف نحوه پرداخت عوارض نوسازی معوق خود اقدام نمایند، مشمول بخشودگی جرایم عوارض می‌شوند. تصویب اصلاح قانون نظارت بر سفر‌های خارجی کارکنان دولتنمایندگان مجلس با یک فوریت طرح اصلاح قانون نظارت بر سفر‌های خارجی کارکنان دولت موافقت کردند. نماینده مردم اصفهان افزود: از آنجا که هزینه سفر‌های خارجی از محل بیت المال تهیه می‌شود، لازم است در شرایطی که بسیاری از مردم در تامین نیاز‌های اساسی خود دچار مشکل هستند تامین هزینه سفر‌های خارجی نظام‌مند و علت سفر نیز مشخص شود. رئیس جمهور یک ساعت فرصت خواهد داشت در خصوص بودجه و مسائل مختلف کشور سخنرانی کند و سپس لایحه بودجه را تقدیم رئیس مجلس خواهد کرد. به گفته آقای نوبخت بودجه امسال نسبت به بودجه سال گذشته بیش از ۵ درصد رشد داشته است.

اصلاحات بن سلمان شکاف جامعه سعودی را بر ملا کرد

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی الاخباریه‎؛ روزنامه گاردین چاپ انگلیس در مقاله‌ای نوشت تغییراتی که محمد بن سلمان ولیعهد رژیم سعودی به بهانه اصلاحات و در پیش گرفتن سیاست باز در مقابل جهان اعمال کرده است, شکاف‌ها و تناقض‌های موجود در جامعه سعودی را بر ملا می‌کند. با بررسی تغییراتی که بن سلمان اعمال کرده است، تناقض‌ها و شکاف‌های بزرگی در جامعه سعودی آشکار می‌شود. این روزنامه نوشت پیشتر نیز برخی در جامعه سعودی خواستار تغییرات مشابهی بودند هرچند احتمال خشمگین شدن مردم آنان را نگران می‌کرد. گاردین در این مقاله به گزارش ماه گذشته سازمان دیده بان حقوق بشر درباره افزایش سرکوب و تجاوزات از زمان روی کار آمدن بن سلمان بر سر قدرت اشاره کرده است. دیده بان حقوق بشر اعلام کرده بود که اصلاحات واهی بن سلمان با گسترش بازداشت‌ها و شکنجه مخالفان سیاست‌های او، هزینه سنگینی داشته است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین13 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم والیبال توکات ترکیه قصد دارد رضا صفایی، بازیکن تیم والیبال سایپا را جذب کند. صفایی در فصل گذشته یکی از بهترین بازیکنان تیم کاله در لیگ برتر والیبال بود اما در فصل جاری به خاطر مصدومیت نتوانست بازی‌های زیادی برای تیمش انجام دهد. در حال حاضر مرتضی شریفی در تیم ترکیه‌ای شهرداری بورسا حضور دارد. فصل گذشته هم فرهاد قائمی و صابر کاظمی در تیم زراعت بانک ترکیه بازی می‌کردند. باید دید صفایی با تیم ترکیه‌ای به توافق می‌رسد یا اینکه همچنان با تیم سایپا ادامه خواهد داد.
تابناکتابناک14 ساعت قبل
تهدید علنی و مستقیم وزیر امور خارجه اسرائیل به حمله به خاک ایران و موشک باران ایران، در حالی است که اخیرا اسرائیل اقدام به یک آزمایش موشکی بالستیک کرده که گفته می‌شود، یک آزمایش هسته‌ای بوده است. تهدید علنی اسرائیل برای حمله به ایران، پس از آزمایش هسته‌ای؛ وزیر امور خارجه یسرائیل کاتز (از حزب لیکود) در مصاحبه با روزنامه ایتالیایی Corriere della Sera گفته: حمله اسرائیل به ایران، امری محتمل است که در حال بحث و بررسی است. وزیر امور خارجه اسرائیل، به شکلی جالب توجه و با تهدید علنی به موشک باران ایران، و آوردن نام عربستان و امارات متحده عربی گفته، ایران باید از عواقب کلیه فعالیت‌های خود آگاه باشد. کاتز فاش کرده که اسرائیل و عربستان سعودی همکاری نزدیکی دارند، اما ترجیح داده که در این باره توضیح ندهند. وزیر امور خارجه اسرائیل گفته: تهدید ایران تنها علیه اسرائیل یا عربستان سعودی نیست.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین17 ساعت قبل
مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه سما دزفول: پیام خوزستان - دزفول - مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه سما دزفول گفت: دانشجویان در گام دوم انقلاب با جامه عمل پوشاندن به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب، زمینه‌ساز تمدن نوین اسلامی خواهند شد. مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه سما دزفول اظهارداشت: دانشجویان هرگز دل به وعده‌های توخالی دشمن نمی‌دهند و در راستای جهاد علمی و سازندگی، اخلاق، عدالت‌محوری و مطالبه‌گری تلاش می‌کنند. وی با بیان اینکه دانشجویان هرگز به امید ملکه، ترامپ، مکرون و دیگر روباه صفتان دست روی دست نخواهند گذاشت، بیان کرد: دانشجویان، مطالبه‌گری و آرمان‌خواهی را گفتمان اصلی خویش قرار داده‌اند و با نگاهی تیزبین و عزمی راسخ، منشا تحول‌ات بزرگ شده‌اند. وی افزود: امروز جامعه، نگاه خاص و امیدوارانه‌ای به دانشجو تحت عنوان ظرفیت‌های علمی جوان، کارآمد و آینده‌ساز کشور دارد لذا دانشجویان متعهد باید در برابر جامعه احساس مسوولیت داشته باشند. برچسب‌هاسازمان بسیج دانشجویی کشور دزفول روز دانشجو خوزستان

نظرها

اخبار بیشتر