بلیط هواپیما را گران نخرید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. اقتصادی
بلیط هواپیما را گران نخرید

بلیط هواپیما را گران نخرید

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
تنوع شرکت‌های هواپیمایی و آژانس های مسافرتی و تنوع بلیط هواپیما نیز مزید بر علت شده است. در این میان برخی آژانس ها هم از این آشفته بازار استفاده می‌کنند و بلیط هواپیما را گران تر از بازار می‌فروشند. اما راه حل چیست؟

- اخبار بازار -

به گزارش خبرگزارش خبرگزاری تسنیم،   بلیط هواپیما و خرید بلیط هواپیما در این روزها تبدیل به یک دغدغه و چالش بزرگ شده است. قیمت ارز نوسانات زیادی دارد و بلیط هواپیما را به شدت گران کرده است. با تغییر فصل سفر، بلیط هواپیما شهرهای گرمسیری مثل قشم و کیش گران شده. تنوع شرکت‌های هواپیمایی و آژانس‌های مسافرتی و تنوع بلیط هواپیما نیز مزید بر علت شده است. در این میان برخی آژانس‌ها هم از این آشفته بازار استفاده می‌کنند و بلیط هواپیما را گران‌تر از بازار می‌فروشند. اما راه حل چیست؟

بلیط هواپیما ارزان

سوال این است که بلیط هواپیما ارزانرا از کجا و چگونه بخریم؟

بلیط هواپیما ارزان خواسته هر کسی است که قصد سفر دارد. اولین راهی که برای خرید بلیط هواپیما ارزان به نظر می‌رسد این است که برای پیدا کردن بهترین قیمت و کیفیت بلیط هواپیما به جستجوی آن در موتورهای جستجو و گوگل بپردازید. اما جستجو در گوگل برای پیدا کردن ارزان‌ترین بلیط هواپیما گیج کننده و خسته‌کننده است. سایت‌های مختلف فروش بلیط هر کدام قیمت‌های مختلف از خطوط هواپیمایی گوناگون را در ساعت‌های مختلف روز عرضه می‌کنند. فرض کنید می‌خواهید بلیط هواپیما مشهد یا بلیط هواپیما استانبول را خریداری کنید. یک جستجو در گوگل، تعداد زیادی بلیط هواپیما به شما پیشنهاد می‌دهد که هر کدام در ساعت‌های مختلف و از خطوط هواپیمایی مختلف هستند. شما برای پیدا کردن بلیط هواپیما ارزان مشهد نمی‌توانید به گوگل اکتفا کنید. چون زمان و انرژی زیادی از شما می‌برد. پس چه باید کرد؟

بلیط هواپیما را گران نخرید!

سفر مارکت یک بازار مجازی یا مارکت پلیس (market place) است که همه آژانس‌های مسافرتی و سایت‌های فروش بلیط هواپیما را به صورت یکپارچه و مقایسه‌ای به شما نمایش می‌دهد. شما در سفر مارکت می‌توانید با مشخص کردن مقصد، مبدا و تاریخ سفرتان، قیمت پیشنهادی همه آژانس‌های معتبر و خوشنام فروش بلیط هواپیما از خطوط هواپیمایی گوناگون را در یک پلتفرم ببینید. وقتی شما همه بلیط‌ها را به صورت یکجا ببینید، دیگر بلیط هواپیما را گران نخواهید خرید. چون سفر مارکت شفاف‌ترین فضای رقابتی برای خرید بلیط هواپیما است. علاوه بر همه اینها، شما در سفر مارکت پس از آنکه بلیط هواپیما مورد نظر را انتخاب کردید، به سایت آژانس عرضه کننده هدایت می‌شوید و خرید خود را مستقیم از سایت آژانس انجام می‌دهید.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

بلیط هواپیما را گران نخرید - 9

خرید بلیط هواپیما ارزان با سفرمارکت

سفرمارکت نه تنها کمک می‌کند تا شما بلیط هواپیما را گران نخرید، بلکه موجب می‌شود به تدریج قیمت بلیط هواپیما ارزانتر هم بشود. اما چگونه؟ وقتی همه عرضه کننده‌های بلیط هواپیما و آژانس‌ها به صورت رقابتی و مقایسه‌ای در کنار هم آورده شوند، یک رقابت سالم بین آژانس‌ها پیش می‌آید تا بهترین و بهینه‌ترین خدمات مثل بلیط هواپیما، تور و هتل را با ارزان‌ترین قیمت به کاربران عرضه کنند تا بتوانند مشتریان بیشتری را جذب کنند.

بلیط هواپیما را گران نخرید - 12

خرید بلیط هواپیما ارزان و راحت را با سفرمارکت تجربه کنید

سفر مارکت (safarmarket.com) به عنوان یک موتور جستجوی بلیط هواپیما یک تجربه تازه از سفر را به شما عرضه می‌کند. شما به آسانی و تنها با چند کلیک، می‌توانید بهترین خرید بلیط هواپیما را با توجه به قیمت و کیفیت خطوط هواپیمایی انجام دهید. برای نمونه اگر بخواهید بلیط هواپیما ارزان استانبول یا بلیط هواپیما مشهد را با ارزان‌ترین قیمت بخرید، دیگر لازم نیست در میان سایت‌های مختلف، قیمت‌های گوناگون و خطوط هواپیمایی سردرگم شوید. آسان‌ترین راه خرید بلیط هواپیما استانبول و مشهد و دیگر مقاصد در سفر مارکت است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

جدیدترین جگوار کوپه با برچسب قیمت ۶۱ هزار دلاری! (+فیلم و تصاویر)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
عصرایران- جگوار اف-تایپ کوپه در مدل ۲۰۲۱ محصولی است که از همان ابتدا نظر کارشناسان و متخصصان دنیای خودرو را به خود جلب کرده است. چراغ هایی ابرویی کشیده با گرافیک جذاب روی دماغه اف-تایپ کوپه خودنمایی می‌کنند. هودلاین‌های (خطوط روی درپوش موتور) کمانی و دو ورودی هوای معکوس روی درپوش موتور بر زیبایی‌های این محصول افزوده است. همچنین موتور ۶ سیلندر ۳ لیتری سوپرشارژ ۳۸۰ اسب بخاری و مجهز به سامانه تمام چرخ محرک یکی دیگر از گزینه‌ها محسوب می‌شود. قیمت مدل پایه در بازار انگلیس ۵۴۰۶۰ پوند و در بازار آمریکا احتمالا ۶۱۶۰۰ دلار خواهد بود.

رونمایی از مدیر عامل کارتن خواب

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده اخلال ارزی متهمان شرکت طرح و نقشه پناهی در دادگاه ویژه جرایم اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد. در این جلسه از مدیر عامل اجاره‌ای که قبلا کارتن خواب بوده است رونمایی شد. این فرد مدیر عامل شرکتی سوری بوده است که تاسیس کنندگان آن ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار ارز دولتی را برای واردات گرفتند و در بازار آزاد فروختند. وی امروز به عنوان مطلع به دادگاه آمد تا از پشت پرده تاسیس شرکت‌های سوری بگوید. متهم علی زرنانی با سوء استفاده از یک معتاد و کارت ملی وی، ارز دولتی گرفته است. در این جلسه دادگاه، متهم عظیم علی اشرفی به جایگاه دفاع آمد، ​متهمی که برای فرار از قانون اموالش را به نام دیگران ثبت کرده است. این پرونده ۵ متهم داردکه با اخذ آخرین دفاعیات متهمان و وکلای آنها، ​حکم قاضی در مهلت قانونی صادر می‌شود.

نگاهی به ساختار صنعت بیمه کشور

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
آقای محمدرضا فرهی کارشناس صنعت بیمه کشور نیز در ارتباط تصویری با این برنامه گفت: حدود ۴۰٪ صنعت بیمه کشور معطوف به بیمه شخص ثالث و ۸٪ مختص بیمه بدنه خودرو و ۵۰ ٪ باقیمانده صنعت بیمه معطوف به ۲۳ بخش گوناگون تحت پوشش بیمه است. این کارشناس تخصیص ۵۰٪ صنعت بیمه به بخش خودرویی را یک ضعف و اشکال عنوان کرد و گفت: با این اتفاق، دیگر نمی‌توان بدنبال افزایش تولید ناخالص داخلی در صنعت بیمه بود، زیرا به این واسطه، در کشور همه چیز مشروط به خرید خودرو می‌شود و تا زمانی که مردم خودرو بخرند ۵۰٪ صنعت بیمه کشور در گردش و جریان خواهد بود. آقای غدیر مهدوی کارشناس صنعت بیمه کشور در ارتباط تلفنی با این برنامه سرعت انتقال دانش بیمه‌ای به کشور در سال‌های اخیر را بسیار کند بیان کرد. آقای سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی در خصوص قرارداد بیمه دی با جانبازان و ایثارگران گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران هر ساله خدمات بیمه تکمیلی را میان شرکت‌های بیمه به مناقصه می‌گذارد و بیمه دی دو سال متوالی در این مناقصه برنده می‌شود. وی تصریح کرد: طبق بررسی‌ها میزان خدمت دهی بیمه دی مناسب‌تر شده و این بیانگر رضایتمندی بیمه شدگان است اگر بنیاد شهید و امور ایثارگران هزینه‌های بیمه دی را پرداخت نمایند مشکل ریزش پزشکان طرف قرارداد با بیمه دی رفع خواهد شد.

ایجاد خط هوایی ایران و قرقیزستان؛ به​زودی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
وزیر حمل و نقل و راه جمهوری قرقیزستانبررسی طرح ایجاد خط راه آهن چین - قرقیزستان و ازبکستانبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، امروز تفاهمنامه دوازدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قرقیزستان با حضور محمد اسلامی و جانان بیش اوف وزیر حمل و نقل و راه جمهوری قرقیزستان امضا شد. در مراسم اختتامیه این کمیسیون، محمد اسلامی گفت: این تفاهم نامه در حوزه‌های انرژی، حمل و نقل و ارتباطات، گمرک، بازرگانی و سرمایه گذاری، صنعتی، معدن، کشاورزی، علوم جوی، نقشه برداری و خدمات فنی و‌ مهندسی، گردشگری و مسائل مربوط به بیمه و بانک امضا شد. وی افزود: در بخش حمل و‌ نقل مهمترین اقدام، ایجاد خط هوایی بین دو کشور است و در صورت افزایش متقاضی پرواز‌ها افزایش می‌یابد. آقای اسلامی بیان کرد: در زمینه گردشگری، گردشگری سلامت، فرهنگ، هنر و آموزش همکاری‌های دانشگاهی تفاهم صورت گرفت. وی با اشاره به اینکه در حوزه نفت‏، گاز و پتروشیمی نیز تفاهم همکاری صورت گرفت، گفت: تامین قیر قرقیزستان و اعلام آمادگی قرقیزستان برای تامین گوشت قرمز از جمله توافقاتی بود که صورت گرفت. در ادامه جانان بیش اوف وزیر حمل و نقل و راه جمهوری قرقیزستان گفت: استفاده از ظرفیت ترانزیت ایران برای کشور قرقیزستان بسیار حائز اهمیت است در این رابطه جلساتی خصوصی با آقای اسلامی داشتیم در حال حاضر در حال بررسی طرح ایجاد خط راه آهن چین -قرقیزستان و ازبکستان هستیم که برای ایران هم فرصت خوبی است تا کالا‌های خود را به آسیای مرکزی صادر کند. وی افزود: ایجاد خطوط هوایی زمینه خوبی برای توسعه گردشگری خواهد داشت. وزیر حمل و نقل و راه جمهوری قرقیزستان گفت: برای کشور ما افزایش همکاری و توسعه روابط با ایران بسیار اهمیت دارد. وی افزود: در زمینه آموزش، بیمه‏، مناطق آزاد تجاری، استاندارد، علوم و فرهنگ تفاهم کردیم. آقای جانان بیش اوف تصریح کرد: در حوزه روابط اقتصادی بین دو کشور همکاری در حوزه کشاورزی از اولویت‌های ما است.

سیتروئن کارین و رکورد حضور دکمه در خودرو! (+تصاویر)

10+
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

کدام موسیقی دانان در سال ۲۰۱۹ بیشترین درآمد را داشتند؟ + عکس

8+
کرد آنلاینکرد آنلاین1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

ویروس جدید آنفالونزا تاکنون جان چه تعدادی از ایرانی‌ها را گرفته است؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - چهارشنبه ۱۳ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

اظهارات امروز روحانی و نامه رییس اتحادیه کانون وکلا به او + فیلم

خبری1 روز قبل

پنجمین روز ثبت‌نام انتخابات مجلس یازدهم - مشهد

ایسنا1 ساعت قبل

دخیا: رشفورد تمام کننده خیلی خوبی است؛ اگر مثل بازی با تاتنهام کار کنیم، می‌توانیم منچسترسیتی را شکست بدهیم

طرفداری1 ساعت قبل

پیش بازی اینتر-آ اس رم؛ زورآزمایی کونته و فونسکا با لشکری از مصدومان (به همراه نظرسنجی)

طرفداری1 ساعت قبل

ویدیو؛ گل روز باشگاه یوونتوس - الساندرو دل پیرو به لاتزیو (۱۹۹۴)

طرفداری1 ساعت قبل

راهبرد فرهنگی سند دانشگاه آزاد ارتقای فرهنگ قرآن و عترت بین دانشگاهیان است

ایسنا1 ساعت قبل

اعضای هیئت اجرایی انتخابات در قم معرفی شدند

مهر1 ساعت قبل

قلعه‌نویی: بیشترین ضربه را ما از داوری‌ها خورده‌ایم/ از جیب خودم و دوستانم برای نساجی خرج کردم

ایسنا1 ساعت قبل