یون نیشیکاوا و پاپه سار، دو استعداد حاضر در جام جهانی زیر ۱۷ سال در رادار بارسلونا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی
یون نیشیکاوا و پاپه سار، دو استعداد حاضر در جام جهانی زیر ۱۷ سال در رادار بارسلونا

یون نیشیکاوا و پاپه سار، دو استعداد حاضر در جام جهانی زیر ۱۷ سال در رادار بارسلونا

طرفداریخبرگزاری طرفداری |
بارسا به دنبال جذب استعدادهای برتر جام جهانی است.

طرفداری - بارسلونا با تمرکز ویژه‌ای جام جهانی زیر ۱۷ سال ۲۰۱۹ را زیر نظر دارد.

به گزارش موندو دپورتیوو، در تورنمنتی که هم اکنون در حال برگزاری و مرحله گروهی‌اش تقریبا به اتمام رسیده است، بارسا ایلاکس موریبا کوروما و پدری را در تیم ملی اسپانیا دارد که هر دو نیز تاکنون عملکرد خوبی داشته‌اند. با این حال درست مثل دیگر باشگاه‌های بزرگ اروپایی، استعدادیابان بارسا به دنبال شکار پدیده‌های آینده فوتبال دنیا در این رقابت‌ها هستند.

تاکنون دو بازیکن چشم مدیران بارسا را گرفته‌اند. اولی یون نیشیکاوا، هافبک تیم ملی ژاپن است که بارسا از تابستان سال پیش تماس‌ها با او و باشگاهش، سرزو اوزاکا را شروع کرده تا بتواند این بازیکن را به محض ۱۸ ساله شدن، به خدمت بگیرد. نیشیکاوا در تیم زیر ۱۷ سال ژاپن دو گل زده و دو پاس گل داده است. عملکرد درخشان او یکی از دلایل صدرنشینی ژاپنی‌ها در گروهی که سنگال، هلند و آمریکا هم حضور داشتند، بود.

خبری: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

استعداد بعدی، پاپه سار است. او یک هافبک باکس تو باکس است و علاوه بر قدرت بدنی مثال زدنی‌اش، مهره بسیار تاثیرگذاری نیز بوده است به طوری که در دو بازی در جام جهانی، ۳ گل زده و ۲ پاس گل داده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

هشتگ حاشیه؛ از کجا چه خبر؟

4+
ورزش۳ورزش۳5 ساعت قبل

همشهری TV | مصطفی دنیزلی از تراکتور اخراج شد

همشهریهمشهری20 ساعت قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز43 دقیقه قبل
مصطفی دنیزلی پس از توافق با مالک و مدیرعامل باشگاه تراکتور از این تیم جدا شد. او درباره جدایی خود از این تیم گفت: من واقعا از نظر روحی خسته شده بودم. حتی می‌خواستم قبل‌تر از این از تیم جدا شوم ولی مدیریت این اجازه را به من نداد. تیم دو بازی عقب افتاده دارد و در صورتی که بتواند این بازی‌ها را با برد به پایان برساند در بین تیم‌های بالای جدول قرار می‌گیرد. با اخراج این مربی ترکیه‌ای که قبلا در پاس و پرسپولیس کار کرده بود، احد شیخ لاری به صورت موقت هدایت تراکتور را بر عهده گرفت.

فیلم/ سوپرگل بازیکن آسیایی به سبک مسی

الفالف15 ساعت قبل
فیلم/ سوپرگل بازیکن آسیایی به سبک مسیگروه ورزشی الف، ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۴۴ ۳۹۸۰۹۱۶۱۲۹سون هیونگ مین در ۱۲ ثانیه موفق شد در فاصله ۷۳ متری نسبت به دروازه برنلی ۶ بازیکن را جا بگذارد و سوپرگل بازی را به ثبت رساند.
روزنوروزنو1 روز قبل
اشرف حکیمی ۲۱ ساله در نظر دارد که با هبه عبوک بازیگر ۳۳ ساله اسپانیایی ازدواج کند. این بازیگر که سعی می‌کرد از پاسخ دادن به سوال خبرنگاران طفره برود، با لبخند جواب داد: «صحبت هایی داشته‌ایم …. صحبت هایی انجام شده و ببینیم چه می‌شود.» بعد از آن خبرنگاران از او پرسیدند که آیا به ازدواج با اشرف حکیمی پاسخ مثبت داده است که این بازیگر جواب داد: «همین طور است.» هبه عبوک که پدری لبنانی و مادری تونسی دارد در مادرید متولد شده و در فیلم‌های مختلف اسپانیایی بازی کرده است. او همچنین به خبرنگاران گفت که هنوز برنامه سفر تفریحی او در تعطیلات کریسمس قطعی نشده است و هنوز برنامه‌ای برای ان نچیده است.

نظرها

اخبار بیشتر