الهام حمیدی از فرهنگ سازی می‌گوید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایمنا
  4. فرهنگ
الهام حمیدی از فرهنگ سازی می‌گوید

الهام حمیدی از فرهنگ سازی می‌گوید

ایمناخبرگزاری ایمنا |
الهام حمیدی، بازیگر سینما و تلویزیون، در صفحه شخصی خود، از یکی از بزرگ ترین معضلات شهری، یعنی سدمعبر گفته است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، الهام حمیدی، با انتشار این عکس در اینستاگرامش آورده است:

همه ما در یک جامعه زندگی می‌کنیم و به طور طبیعی رفتار و اعمالمان بر یکدیگر تاثیر می‌گذارد. اگر حقوق دیگران را رعایت نکنیم دیگران نیز حقوق ما را رعایت نخواهند کرد و این نخستین بازخورد نوع رفتار و حرکت ما است. سد معبر یکی از معضلات مهم در شهرهای بزرگی مثل تهران است. به این عکس نگاه کنید. اگر یک مادر با کالسکه، یا یک شخص با ویلچر بخواهد از خط عابر پیاده عبور کند، میتواند؟

در خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

به هر حال آنچه بیش از همه در این مورد و موارد مشابه باید مورد توجه قرار گیرد، فرهنگسازی این موضوع در آموزش‌های رسمی کشور است. در این خصوص گنجاندن مبحثی از رعایت حقوق شهروندی در کتاب‌های درسی میتواند کودکان و نوجوانان را هر چه بیشتر با اهمیت این موضوع آشنا کند.

الهام حمیدی از فرهنگ سازی می‌گوید - 5

کد خبر ۳۹۵۶۵۳

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نمایشگاه جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

پایان انحصار صداوسیما؛ «من با تلویزیون حرف نمیزنم»

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
هواداران فوتبال و استقلال هم مصاحبه کامل وریا غفوری را در کانال‌های تلگرامی یا سایت‌های خبری خواندند. این دیالوگ معروف وریا غفوری کاپیتان تیم استقلال است که در فضای مجازی دست به دست می‌شود. اینکه چرا وریا نمی‌خواهد با تلویزیون حرف بزند، به خود او تلویزیون مربوط است. هواداران فوتبال و استقلال هم مصاحبه کامل وریا غفوری را در کانال‌های تلگرامی یا سایت‌های خبری خواندند. شبکه‌های اجتماعی بر خلاف صداوسیما تیغ سانسور هم ندارند و مردم بدون ممیزی می‌توانند نقطه نظرات مختلف را بخوانند و ببیند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
«دل» مجموعهٔ نمایشی به کارگردانی منوچهر هادی و به تهیه کنندگی جواد فرحانی، محصول سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ در شبکه نمایش خانگی است. این سریال در ۲۸ قسمت به قلم بابک کایدان و میثم کایدان نگاشته شده‌است. نمایی از این سریال را مشاهده می‌کنید.

پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این برنامه سید محمد جواد شوشتری رییس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به موضوع «پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی» می پردازد.

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا جشنواره جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
بسته فرهنگی این هفته به موضوعاتی همچون سینما؛ آثار تاریخی؛ کتابخوانی؛ تئاتر؛ معارف و جشنواره میپردازد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ بسته فرهنگی این هفته به اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت بیش از ۱۰۰۰ اثر تاریخی؛ نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس؛ سیزدهمین جشنواره سینما حقیقت؛ تئاتر خیابانی در محوطه تئاتر شهر؛ آغاز ثبت نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم و جشنواره جوان ایرانی میپردازد.

نظرها

اخبار بیشتر