بلیط هواپیما را ارزانتر و آسانتر از همیشه بخرید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. اقتصادی

بلیط هواپیما را ارزانتر و آسانتر از همیشه بخرید

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |

بلیط هواپیما و مخصوصا خرید بلیط هواپیما ارزان این روزها تبدیل به فرایند وقت‌گیر و خسته‌کننده شده است. فقط لازم است تصور ‌کنید برای خرید یک بلیط هواپیما مشهد با چه دشواری‌هایی رو به رو هستید. چندین سایت فروش بلیط هواپیما، در ساعت‌های مختلف شبانه روز از خطوط هواپیمایی گوناگون، قیمت‌های متفاوتی را به شما پیشنهاد می‌دهند. کدام شرکت هواپیمایی کیفیت بهتری دارد؟ پرواز چه ساعتی بهتر است؟ کدام آژانس قیمت بهتری را ارائه کرده است؟ گیج‌کننده نیست؟! اما سفرمارکت یک ابزار نوین است که برای این مشکل راه حل دارد.

بلیط هواپیما را ارزانتر و آسانتر از همیشه بخرید - 2

خرید بلیط هواپیما آسانتر از همیشه

اگر بخواهید بلیط هواپیما بخرید، اولین کاری که احتمالا انجام می‌دهید، جستجو در گوگل است. اما همانطور که در بالا گفتیم، خرید بلیط هواپیما با این روش، دشوار و در بسیاری مواقع بی نتیجه است. چون تا زمانی که شما بلیط هواپیما ارزان مورد نظرتان را با گشتن در بین صدها سایت پیدا کنید، آن پرواز پر شده باشد. پس برای خرید بلیط هواپیما چه باید بکنیم بدون اینکه لازم باشد زمان خود را به هدر بدهیم؟

سفر مارکت یک موتور جستجوی هوشمند و سریع سفر و بلیط هواپیما است که با جستجو در بین سایت‌ها و آژانس‌های معتبر فروش بلیط هواپیما همه بلیط‌های عرضه شده در تاریخ مورد نظر شما را به طور مقایسه‌ای نمایش می‌دهد. در نتیجه بدون اینکه لازم باشد در میان صدها سایت بگردید و وقتتان را با گشتن در آنها به هدر بدهید، تنها کافی است مبدا، مقصد و تاریخ سفرتان را مشخص کنید. سفر مارکت بلیط هواپیما عرضه شده توسط آژانس‌های معتبر و موفق را به صورت مقایسه‌ای گردآورده و به شما نمایش می‌دهد. در نتیجه به آسانی می‌توانید بهترین و ارزان‌ترین بلیط هواپیما را از میان آنها به سادگی و تنها در یک سایت ببینید و انتخاب کنید.

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

بلیط هواپیما را ارزانتر و آسانتر از همیشه بخرید - 7

بلیط هواپیما ارزان با سفرماکت

خرید بلیط هواپیما ارزان ایده آل هر کسی است که قصد مسافرت دارد. فرقی نمی‌کند قصد شما از سفر، گردشگری و استراحت باشد یا کار و تجارت. بلیط هواپیما ارزان در هزینه‌های سفرتان صرفه‌جویی می‌کند و کمک می‌کند تا سفر اقتصادی‌تری داشته باشید. اما با افزایش قیمت ارز، خرید بلیط هواپیما ارزان کار دشواری شده است. اما سفر مارکت با نمایش یکجا و مقایسه‌ای بلیط هواپیما عرضه شده توسط سایت‌ها و آژانس‌های فروش بلیط هواپیما کمک می‌کند تا هیچ بلیط هواپیما ارزان و مقرون به صرفه‌ای از دید شما پنهان نماند. به همین دلیل سفر مارکت به شما این نوید را می‌دهد که دیگر از این پس بلیط هواپیما را گران نخرید.

با سفرمارکت بلیط هواپیما ارزان‌تر هم می‌شود!

سفر مارکت یک مارکت پلیس (marketplace) یا بازار مجازی سفر است. یعنی همه آژانس‌ها و عرضه‌کنندگان بلیط هواپیما و تور این اقلام کلیدی سفر را در آن به عنوان یک پلتفرم واحد و یکپارچه سفر، عرضه کرده و به نمایش می‌گذارند. این اتفاق موجب می‌شود عرضه‌کنندگان تور و بلیط هواپیما در یک رقابت سالم با یکدیگر، برای جلب بیشتر کاربران، ارزانترین بلیط هواپیما را پیشنهاد دهند.

بلیط هواپیما را ارزانتر و آسانتر از همیشه بخرید - 12

تجربه متفاوت خرید بلیط هواپیما با سفر مارکت

سفر مارکت یک تجربه جدید و متفاوت از خرید بلیط هواپیما را به شما عرضه می‌کند. تنها کافی است وارد سایت safarmarket. com شوید و مبدا، مقصد و تاریخ سفرتان را مشخص کنید. برای نمونه فرض کنید می‌خواهید بلیط هواپیما استانبول را برای دو نفر خریداری کنید. همه گزینه‌های بلیط هواپیما به مقصد استانبول در روز مورد نظر شما، یکجا نمایش داده می‌شود و می‌توانید با مقایسه قیمت‌ها و خطوط هواپیمایی مختلف، بلیط هواپیما ارزان و مورد نظرتان را با هدایت شدن به سایت آژانس مورد نظر، به آسانی خریداری کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایلناایلنا3 روز قبل
دبیر شورای روابط خارجی با ببان اینکه کشور به این جمع‌بندی رسیده که سیاست همسایگی‌مان را توسعه دهیم، تاکید کرد: برای موفق بودن و داشتن روابط خوب با کشورها باید مناسبات اقتصادی داشت. تحریم‌ها به کشور فشار وارد کرده و در چنین شرایطی همسایگان کارگشا هستند. روس‌ها در شمال ایران عضو پیمان امنیتی شانگهای هستند یعنی همسایه ما عضو دو پیمان مهم امنیتی و نظامی است و این مساله موجب شده تا ما سیاست امنیتی را درباره همسایگان داشته باشیم. دیروز آقای انصاری معاون اقتصادی وزارت خارجه می‌گفت ما سومین صادرکننده سیب هستیم اما در صادرات آن مانده‌ایم. وی با تاکید بر اینکه ما نیازمند روش‌های جدید در پیشبرد دیپلماسی هستیم، ابراز داشت: بردن کشور به ویژه سیاست اقتصاد پایه در مناسبات همسایگی به سود ما است و باید زمینه و شرایط آن فراهم شود.

رمز پویا

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
استفاده از رمز پویا از تاریخ اول دی به منظور افزایش امنیت کاربران برای انجام تمام تراکنش‌ها اجباری است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ با وجود اینکه پرداخت‌های اینترنتی اخیرا مورد استقبال قرار گرفته، اما مشکلات امنیتی را نیز برای کاربران ایجاد کرده است. در همین راستا بانک مرکزی برای جلوگیری از سودجویی‌ها و افزایش ضریب امنیت پرداخت‌های اینترنتی مدتی است اعلام کرده، بانک‌ها باتوجه به در نظر گرفتن شرایط بهره‌برداری مناسب از سامانه‌های پیامکی و موبایلی در تراکنش‌های خرید غیرحضوری و انتقال وجه شتابی، باید از رمز پویا استفاده کنند و کلیه رمز‌های دوم ثابت نیز از تاریخ ۱۵ دی ماه غیرقابل استفاده خواهند بود.

نظرها

اخبار بیشتر