تصویب کلیات تقلیل مجازات حبس تعزیری
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

تصویب کلیات تقلیل مجازات حبس تعزیری

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
تصویب کلیات تقلیل مجازات حبس تعزیری در دستور کار امروز خانه ملتی‌ها قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ تصویب کلیات تقلیل مجازات حبس تعزیری در دستور کار امروز خانه ملتی‌ها قرار گرفت.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

خبری: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

به نام اعتراض اما به کام …

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
دیروز نقاطی از تهران و برخی از شهرستان‌های آن محل تعدادی اجتماع مردمی بعد از تغییر قیمت بنزین بود، اما رفته رفته این اجتماعات نه دیگر رنگ و بوی بنزینی داشت و نه مردمی …به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ شب وقتی دخلش را شمرده، کرکره را پایین کشیده و به خانه رفته تصور نمی‌کرده است چند ساعت بعد مغازه را اینطور بی سر و سامان ببیند. به نام اعتراض، اما به کام آن‌ها که می‌خواهند آتش به جان زندگی مردم بیفتد.
ایلناایلنا1 روز قبل
نماینده مردم تهران گفت: اگر آقای رئیس مجلس صدای نمایندگان را در خصوص اصلاح قیمت بنزین منعکس می‌کرد، متوجه می‌شدید که ما مخالف این افزایش قیمت بودیم. نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگر آقای لاریجانی صدای مجلس را منعکس می‌کرد، متوجه می‌شدید که ما مخالفت این افزایش قیمت بودیم. وی یادآور شد: چیزی که برایم عجیب و قابل پذیرش نیست این است که همین شورای سه‌ نفره «FATF و پالرمو» را تصویب می‌کنند اما جاهای دیگر نظر این سران را غیرقابل قبول می‌دانند. وی ادامه داد: با این کارها مجلس از شأن خودش می‌افتد در صورتی که بر طبق قانون اساسی، مجلس مرجع تصمیم‌گیری است. امروز ما مشاهده می‌کنیم نهادهای دیگر مانند شورای نگهبان، مجمع تشخیص و سران قوا با تصمیم‌هایشان دست ما را می‌بندند.

زخمی شدن یک خبرنگار از ناحیه چشم توسط نظامیان رژیم صهیونیستی + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، رژیم صهیونیستی در جنایتی جدید، بیش از دویست هکتار از زمین‌های فلسطینیان را در الخلیل مصادره کرد. وقتی که صاحبان این زمین‌ها در آن حضور یافتند، در معرض حملات نظامیان صهیونیست قرار گرفتند. نظامیان صهیونیست با شلیک گاز اشک آور و گلوله، مانع از آن شدند که فلسطینیان به درختان زیتون خود برسند. یک خبرنگار هم که برای خبرگزاری محلی فلسطین کار می‌کرد هنگام تلاش برای فیلمبرداری از عملیات مصادره زمین‌ها و اخراج مردم از زمین‌ها به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست، از ناحیه چشم چپ زخمی شد. + فیلمانتهای پیام/حمله نظامیان اسرائیلی به مردم فلسطین + فیلم
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
عکس: خبرگزاری فارس۲ - فارغ از مصداق کنونی، هنوز ساز و کار مناسبی برای «بیان اعتراضات» در کشور وجود ندارد؛ گو این که اساسا چنین حقی به رسمیت شناخته نشده است! به عنوان مثال نوجوانانی که اساسا در ماجرای اعتراضات بنزینی نیستند و در عین حال، اینترنت بخشی جدایی ناپذیر از زندگی آنهاست نیز درگیر نارضایتی می‌شوند. وانگهی مگر در یکی دو روز گذشته، وقایع اعتراضی چقدر پرحجم بودند که کل اینترنت کشور را این گونه مختل کردند؟! این واکنش سنگین، چنین تداعی می‌کند که اعتراضات بسیار گسترده‌تر و خطرناک‌تر از آنی هستند که واقعا هستند. سران قوا با پشتوانه کارشناسی یک تصمیم گرفتند و باید اجرا شود. "
مهرمهر1 ساعت قبل
اسدالله قره خانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: لایحه منطقه آزاد اینچه برون که قبلا در مجلس مصوب شده بود برای تصویب نهایی به شورای محترم نگهبان رفت اما شورای محترم نگهبان ایراداتی را به این لایحه گرفته بودند. وی با این توضیح که ایراد شورای محترم نگهبان به منطقه آزاد اینچه برون نبود بلکه به کل لایحه بود، افزود: تعداد زیاد مناطق ویژه اقتصادی، تأمین هزینه‌های اجرای گمرکات، نداشتن نقشه پیوستی برای هر یک از مناطق آزاد مواردی بود که از سوی شورای محترم نگهبان مطرح شده بود. نماینده مردم علی‌آبادکتول ادامه داد: اصلاح این لایحه در کمیسیون اقتصادی مجلس و پذیرش شرایط جدید آن در دولت چند ماه طول کشید و در نهایت صبح امروز (دوشنبه) لایحه هشت منطقه آزاد تجاری که اینچه برون یکی از آن‌هاست و ۱۲ منطقه ویژه اقتصادی در صحن علنی مجلس به تصویب رسید. وی با اشاره به اینکه این لایحه بیش از ۶۰ درصد آرا را کسب کرد، اضافه کرد: پس از این تصویب، لایحه مناطق آزاد برای تصویب نهایی به شورای نگهبان می‌رود و پس از تأیید نهایی از سوی رییس مجلس به دولت برای اجرا ابلاغ می‌شود. قره خانی ضمن تبریک تصویب لایحه منطقه آزاد اینچه برون به مردم گلستان تصریح کرد: چون اصلاحات با مشورت شورای محترم نگهبان انجام شده است بعید است اشکالات جدیدی مطرح شود و ان‌شاءالله این مرحله نهایی است و به زودی اجرایی می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر