فیلم | تخریب ۷ بنای غیر مجاز ۲۰ میلیارد تومانی در شمیرانات
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین

فیلم | تخریب ۷ بنای غیر مجاز ۲۰ میلیارد تومانی در شمیرانات

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
۷ بنای غیر مجاز در رودبار قصران - شمیرانات به ارزش ۲۰ میلیارد تومان تخریب و حکم آن اجرا شد.

دریافت ۳ MB

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، سردار آزمون، مهاجم ملی پوش کشورمان شب گذشته پیش از آغاز آخرین تمرین تیم ملی برای دیدار با عراق با صفا هادی، مدافع تیم ملی عراق خوش و بش صمیمانه‌ای داشت که این رفتار بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی و رسانه‌های عراق داشت. سایت «اسپورت» با انتشار تصاویر سردار با مدافع عراقی نوشت: تصویر زیبایی از صفا هادی، بازیکن تیم ملی با سردار آزمون، مهاجم تیم ملی ایران بعد از تمرینات. ما اهل صلح و محبت هستیم و فوتبال پیامی برای صلح است. سایت «السومریه نیوز» عراق نیز در بازتاب این تصویر نوشت: صداقت و دوستی از تنش بازی تیم ملی عراق و ایران می‌کاهد.

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک از زمین خواری و فساد بزرگ‌ مسئولین در قزوین پرده برداشت. یکی از موضوعاتی که این روزها توجهات برخی را به خود جلب کرده، زمین‌خواری در هفت سنگان است؛ زمین‌های حدود ۲۵ هکتاری که با کاربری کشاورزی به بنیاد مسکن دادگستری قزوین فروخته شد. خانه‌هایی که از باغ کشاورزی روئیدند! مشخص نیست واژه زمین‌خوار و زمین خواری از چه زمانی به صورت گسترده در ادبیات روزمره مردم ما جا گرفت، اما این روزها این واژه از سوی بسیاری از افراد شنیده می‌شود. زمین خوار به کسی گفته می‌شود که زمین‌های بایر و بی صاحب را از راه‌های نامشروع تصرف می‌کند و یا به دیگران می‌فروشد؛ اقدامی که علاوه بر معضلات اجتماعی و اقتصادی، موجب مشکلات محیط زیست و منابع طبیعی نیز شده است.

بهره برداری از ۲هزار کیلومتر راه روستایی تا پایان ۹۸

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
وزیر راه و شهرسازی گفت: نقشه روستا‌های محروم نیز تهیه شده و اولویت نخست، احداث راه روستایی با روستا‌های بالای ۵۰ خانوار و سپس روستا‌های بالای ۲۰ خانوار خواهد بود. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوی اضافه کرد: توسعه راه‌های روستایی بر اساس یک برنامه مشخص اتفاق می‌افتد و تلاش کردیم راهسازی از تقاضا محوری و فشار محوری به برنامه محوری تغییر کند و همه مردم کشور به راه مناسب دسترسی داشته باشند. وی افزود: خیرین عاشقانه برای آنکه آخرت خود را روشن کنند به کار عمرانی روی آورده‌اند و باید کار خیر را به همه ابعاد راهسازی گسترش دهیم. همچنین باید در مناطق پرخطر که عمدتا در ۳۰ کیلومتری نزدیک شهر‌ها است با همکاری پلیس راه، تعداد دوربین‌های جاده‌ای کنترل سرعت افزایش یابد. همچنین باید در مناطق پرخطر که عمدتا در ۳۰ کیلومتری نزدیک شهر‌ها است با همکاری پلیس راه، تعداد دوربین‌های جاده‌ای کنترل سرعت افزایش یابد.

پویش سلام بر محمد

صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل

۸۰ درصد ونیز زیر آب رفت

مهرمهر16 ساعت قبل

پرداخت منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین به خانوارها

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای نوبخت درباره اطلاعیه شرکت پخش فراورده‌های نفتی درخصوص اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و اصلاح قیمت بنزین گفت: این طرح در راستای مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه اجرا می‌شود. وی تصریح کرد: در سال‌های اخیر با افزایش مصرف بنزین کارشناسان اظهار نظر می‌کردند که اگر بنزین سهمیه بندی شود و در قیمت آن اصلاحی صورت گیرد می‌تواند باعث کنترل مصرف شود. آقای نوبخت افزود: دولت در شش سال گذشته فقط دو بار اصلاح قیمت انجام داد و منابعی که از آن حاصل شد بیشتر صرف پرداخت به خانواده‌های نیازمند و تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی شد. وی افزود: البته طوری برنامه ریزی کرده‌ایم که بلافاصله پس از اجرای طرح و حداکثر یک هفته تا ده روز آینده همه وجوه به حساب سرپرست خانوار واریز شود. اقای نوبخت افزود: امیدواریم آثار مثبت این اقدام که با مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه انجام می‌شود و در چارچوب سیاست‌های حمایتی دولت و مورد تأکید رئیس جمهور است در آینده نزدیک در جامعه مشاهده کنیم.

نظرها

اخبار بیشتر