فیلم | چرا آمریکایی‌ها امیر علی‌اکبری را تحریم کردند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. ورزشی

فیلم | چرا آمریکایی‌ها امیر علی‌اکبری را تحریم کردند

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
امیر علی اکبری، رزمی‌کار حرفه ای کشورمان به دلیل وجود تحریم‌های اقتصادی مجبور به فسخ قرارداد خود با شرکت آمریکایی UFC شد.

در ادامه بخوانید

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ساعت قبل
به گزارش مشرق، میلاد زکی پور در گفت و گویی که داشته، حرف عجیبی زده است. او درباره انتقادهایی که مطرح می‌شود گفت: راستش برای خودم هم عجیب است، پارسال در ۹ بازی از بهترین‌های استقلال بودم. بعد از بازی که به خانه می‌رفتم می‌دیدم علیه من مطلب گذاشته‌اند. یک روز از ادمین یک کانال پرسیدم بازی من را دیده‌ای، گفت بله آقا میلاد خیلی خوب بودی، پرسیدم پس این پست‌ها چیست گفت راستش علیه تو پست و مطلب می‌گذاریم زیاد لایک و کامنت می‌گیرد. من دیگر به این انتقادها عادت کرده‌ام.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
اعتمادآنلاین| محمد صلصالی در خصوص انتخابش به عنوان عضو جدید کادرفنی ذوب آهن گفت: طی صحبتی که با منصوریان داشتم قرار بر این شد که به عنوان عضو جدید کادرفنی در خدمت ذوب آهن باشم و به تیم اضافه شوم و آقای محمدی مدیرعامل باشگاه هم این پیشنهاد را پذیرفت. وی در مورد نتایج اخیر ذوب آهن و اینکه فکر می‌کند مشکل تیم از کجاست، گفت: من از بیرون نمی‌توانم بگویم مشکل چیست. البته ذوب آهن بدشانس هم بوده و در بازی‌های قبلی اگر دقت کرده باشید تیم خوب بازی کرده ولی هم بدشانس بوده و هم از اشتباهات داوری هم خیلی ضربه خورده است و فکر می‌کنم حدود ۹-۱۰ امتیاز از اشتباهات داوری ضربه خوردیم. مربی ذوب آهن در مورد کمکش به ذوب آهن هم خاطرنشان کرد: من در طول مدتی که از فوتبال خداحافظی کردم دوره‌های مربیگری را گذراندم و بعد از ۱۴-۱۵ سال حضور در ذوب آهن به عنوان بازیکن حالا انگیزه زیادی دارم که به تیمم کمک کنم و هر کاری از دستم بر بیاید انجام خواهم داد. منصوریان فصل گذشته نتایج خوبی با ذوب آهن گرفته و انتظارات را از خودش بالا برده است ولی ما می‌توانیم از این شرایط خارج شویم و به روزهای خوب برگردیم.
ایسناایسنا9 ساعت قبل
با توجه به سرد شدن هوا و کوهنوردی در زمستان نکاتی پیشنهاد می‌شود که شاید بتواند در مواقع ضروری به کمک کوه‌نوردان بیاید. به گزارش ایسنا، باتوجه به سرد شدن هوا، کوهنوردان باید برای صعود و کوهنوردی نکاتی را رعایت کنند تا صعودی مطمئن و بدون خطر داشته باشند. نکته بعدی این است که باید سرپرستان گروه‌های کوهنوردی تعارف را کنار بگذارند و از همراهی کوهنوردانی که تجهیزات مناسب ندارند، خودداری کنند. ۲- همراه داشتن تجهیزات نجات در بهمن برای گروه‌های کوه‌نوردی از ملزومات ضروری صعودهای زمستانی است. ۱۳- اگر در مسیرتان شیب‌های مستعد بهمن قرار داشت، مسیرتان را عوض کنید و یا برنامه را کنسل کنید.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد12 ساعت قبل
ابهام در شیوه پرداخت و اینکه حقوق مصوب به حساب خود ورزشکاران واریز شود یا توسط فدراسیون‌های مربوطه در اختیارشان گذاشته شود، یکی از دلایلی است که مانع از اجرای این مصوبه تا به امروز شده است. دراین مورد دستورالعمل ستاد عالی بازی‌های آسیایی و المپیک برای پرداخت حقوق مشخص و نهایی شده است. بر این اساس ورزشکارانی که سهمیه المپیک به نام آنها به‌دست آمده است، نیمی از حقوق مصوب را دریافت خواهند کرد. ستاد عالی بازی‌های آسیایی و المپیک پرداخت حقوق ماهانه به مبلغ ۵ میلیون تومان را برای ورزشکارانی که کسب سهمیه المپیک می‌کنند، تصویب کرده است. ورزشکارانی که راهی المپیک می‌شوند ۶۰ میلیون تومان واریزی قبل از حضور در المپیک خواهند داشت.
ایسناایسنا4 ساعت قبل
ایسنا/لرستان رئیس هیئت دوچرخه‌سواری لرستان از برگزاری رقابت‌های جاده نوجوانان پسر قهرمانی کشور در خرم‌آباد خبر داد. وی ادامه داد: رقابت‌ها در سه ماده ۵۰۰ متر سرعت، ۲۰۰۰ متر تایم‌تریل و ۶۰ کیلومتر استقامت برگزار می‌شود. دیناروند خاطرنشان کرد: این برای نخستین بار است که خرم‌آباد میزبان یک رقابت قهرمانی کشور در بخش جاده می‌شود. رئیس هیات دوچرخه‌سواری لرستان بیان کرد: رکاب‌زنان اکثر استان‌ها در این رقابت‌ها شرکت خواهند کرد. وی که چند ماه است به‌عنوان رئیس هیات دوچرخه‌سواری انتخاب شده، تاکید کرد: برای اینکه دوباره لرستان قطب این رشته ورزشی در کشور شود، برنامه‌های زیادی را تدارک دیده‌ایم.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری1 روز قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

فان‌دایک: هلند به جایی که به آن تعلق داشت برگشت

ایسنا52 دقیقه قبل

رایزنی دوباره آمریکا و کره‌جنوبی درباره هزینه‌های دفاعی

ایسنا52 دقیقه قبل

چک مطالبات بازیکنان استقلال برای واریز به بانک سپرده شد

وانانیوز52 دقیقه قبل

حمایت آمریکایی از ایران از نگاه سفیر ایران در دانمارک

وانانیوز53 دقیقه قبل

کوهکن: مجلس جای ناسزاگویی نیست

وانانیوز53 دقیقه قبل

نماینده مشکین‌شهر از توضیحات وزیر کشاورزی قانع شد

وانانیوز54 دقیقه قبل