برای خرید بلیط هواپیما دیگر در صد سایت نگردید!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران
  4. اقتصادی

برای خرید بلیط هواپیما دیگر در صد سایت نگردید!

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران |

بلیط هواپیما این روزها با بالا رفتن قیمت ارز بسیار گران شده و پیدا کردن بلیط هواپیما ارزان کار سختی شده است. بلیط هواپیما برای کسانی که می‌خواهند چه برای گردش و چه برای کسب و کار به سفر بروند، بسیار ضروری است. چون در زمان سفر صرفه جویی می‌کند و موجب می‌شود شما زمان بیشتری برای هدف سفرتان داشته باشید. در مقابل بلیط هواپیما ارزان در بودجه شما صرفه‌جویی می‌کند!

برای خرید بلیط هواپیما دیگر در صد سایت نگردید! - 2

خرید بلیط هواپیما ارزان و دشواری پیدا کردن آن

اگر بخواهید یک بلیط هواپیما مشهد، استانبول یا هر مقصد دیگری را بخرید، متوجه می‌شوید که خرید بلیط هواپیما ارزان و مناسب کار دشواری است. کافی است در گوگل یک جستجوی ساده انجام دهید تا با انواع بلیط هواپیما با قیمت‌ها و کیفیت خدمات متفاوت رو به رو شوید. آژانس‌های مسافرتی متعدد هر کدام بلیط هواپیما خطوط هواپیمایی گوناگون را در ساعت‌های مختلف روز با قیمت‌های متفاوتی می‌فروشند. پرتعداد بودن سایت‌های فروش بلیط هواپیما که تعدادشان هم کم نیست، مزید بر علت است.

اینکه کدام آژانس مسافرتی قیمت مناسب‌تری پیشنهاد می‌دهد، کدام شرکت هواپیمایی خدمات بهتری ارائه می‌دهد و قیمت کدام بلیط هواپیما ارزان‌تر و مناسب‌تر است موجب می‌شود پیدا کردن یک بلیط هواپیما ارزان کاری دشوار و گیج کننده باشد.

اما سفرمارکت به عنوان یک ابزار نوین و دانش بنیان، این مژده را به علاقه‌مندان به سفر می‌دهد که توانسته این مشکل را حل کند و خرید بلیط هواپیما را تبدیل به تجربه‌ای متفاوت کرده است.

برای خرید بلیط هواپیما دیگر در صد سایت نگردید! - 7

بلیط هواپیما ارزان با سفرماکت

سفر مارکت یک مارکت پلیس (marketplace) یا بازار مجازی سفر و بلیط هواپیما است که به صورت یک موتور جستجوی هوشمند عمل کرده و بلیط هواپیما عرضه شده توسط آژانس‌های مسافرتی و سایت‌های فروش بلیط هواپیما را به صورت یکجا و مقایسه‌ای، در یک پلتفرم برای شما به نمایش می‌گذارد.

خبری: بروزترین اخبار اقتصادی ایران و جهان

شما در سفر مارکت می‌توانید با مقایسه بلیط هواپیما آژانس‌ها و عرضه‌کننده‌های گوناگون، بلیط هواپیما ارزان و مناسب مورد نظرتان را انتخاب و خریداری کنید.

سفرمارکت به عنوان یک بازار بلیط هواپیما عمل کرده و هر کدام از آژانس‌ها و عرضه‌کننده‌های بلیط هواپیما در یک رقابت سالم با یکدیگر تلاش می‌کنند تا بهترین و مناسب‌ترین قیمت بلیط هواپیما را به کاربران عرضه کنند. به همین سبب سفر مارکت این ادعا را دارد که می‌تواند موجب ارزان شدن تدریجی قیمت بلیط هواپیما شود.

برای خرید بلیط هواپیما دیگر در صد سایت نگردید! - 13

سفر مارکت و تجربه خرید آسان بلیط هواپیما

با سفر مارکت دیگر لازم نیست برای خرید بلیط هواپیما در چندین سایت بگردید و وقت و انرژی خود را تلف کنید. کافی است وارد سایت safarmarket. com شوید و مبدا، مقصد و تاریخ سفرتان را مشخص کنید. شما تنها با یک جستجوی ساده می‌توانید بلیط هواپیما ارزان مورد نظرتان را با مقایسه همه سایت‌ها و آژانس‌های معتبر و موفق فروش بلیط در یک سایت پیدا کرده و خریداری کنید.

فرقی نمی‌کند بلیط هواپیما بخواهید یا تور مسافرتی داخلی و خارجی. سفر مارکت ارزان‌ترین بلیط یا تور را برای شما از بین آژانس‌های معتبر که در بازار سفر دارای اعتبار و پیشینه مناسب هستند، گردآورده و به شما عرضه می‌کند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیمه عمر در سبد خانوار قرار گیرد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آقای اویار حسین در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، با اشاره به این که راه‌های زیادی برای افزایش فرهنگ بیمه‌ای وجود دارد، افزود: در کشور ما بیش از ۷۰ نوع بیمه نامه وجود دارد که عموم مردم اکثرا فقط با بیمه شخص ثالث یا درمان آشنایی دارند. مدیرعامل بیمه پارسیان گفت: وظیفه مهمی که ما داریم و می‌خواهم که صدا و سیما به ما کمک کند آشنایی مردم با انواع و اقسام بیمه نامه‌هایی است که می‌تواند در زندگی روزمره شان مفید باشد. آقای اویار حسین اضافه کرد: بیمه نامه‌های عمر الان در دنیا حدود ۶۵ درصد سهم بازار را دارد گرچه در کشور ما این رقم حداکثر حدود ۱۵ درصد است. وی افزود: شناساندن بیمه‌های عمر به مردم سخت است، ما باید سبد خانوار را طوری طراحی کنیم که یکی از ضرورت‌های زندگی همه افراد جامعه بیمه عمر باشد. آقای اویار حسین گفت: بیمه یک صنعت یا کالای لوکس نیست که تصور کنیم فقط افراد پردرآمد باید بیمه عمر بگیرند. وی افزود: شاید در برخی کشور‌هایی که سطح درآمد سرانه شان خیلی پایین است فروش بیمه نامه‌های عمر بسیار زیاد است. آقای اویار حسین خاطرنشان کرد: با توجه به این که ما در کشور معمولا حوادث طبیعی و زلزله داریم ضرورت دارد مردم با شرکت‌های بیمه‌ای که در حوادث طبیعی مختلف برای پرداخت خسارت در کنار آن‌ها هستند آشنا شوند. مدیرعامل بیمه پارسیان گفت: در حوادث اخیر سیل و زلزله برای کسانی که بیمه نامه داشتند در اسرع وقت همه شرکت‌های بیمه تعهدات شان را برآورده کردند و التیامی بود بر زخم خسارت‌های مالی و جانی. وی با بیان اینکه باید در فرهنگ سازی بیمه به درون خانواده‌ها برود، اضافه کرد: فرزندان ما باید در مدارس یاد بگیرند که بیمه از ضرورت‌های زندگی است. آقای اویار حسین افزود: انواع بیمه نامه‌هایی که شرکت‌های بیمه صادر می‌کنند یک شرکت بیمه‌گر روی ریسک می‌رود و باید جبران خسارت کند. مدیرعامل بیمه پارسیان گفت: بنابراین شرکت بیمه برای این که جبران خسارت کند نیاز دارد که یک بیمه‌گر اتکایی یا چند شرکت بیمه اتکایی را در قالب قرارداد‌های مختلف داشته باشد که در زمانی که خودش متعهد به پرداخت خسارت است بتواند از شرکت‌های بیمه‌گر اتکایی بازیافت کند. وی افزود: اکنون در کشور ما بیمه مرکزی اتکایی اجباری و اختیاری وجود دارد و در این زمینه دو شرکت بیمه اتکایی فعال هستند و سه شرکت بیمه هستند که اجازه دارند قبولی اتکایی داشته باشند و با توجه به توانی که شرکت بیمه ما داشته است بزرگترین شرکت بیمه خصوصی در سراسر کشور هستیم که می‌توانیم قبولی اتکایی از سایر شرکت‌های بیمه‌ای داشته باشیم. آقای اویار حسین گفت: البته ضرورت این است که برای حفظ سرمایه ملی شرکت‌های بیمه‌گر اتکایی هم ریسک‌های خودشان را باز به شرکت‌های بیمه اتکایی دیگر منتقل کنند، اما با توجه به تحریم‌هایی که در کشور ما حاکم است این مسئله کاهش پیدا کرده است. وی افزود: امیدواریم شرکت‌های بیمه بتوانند خود را حفظ کنند و ریسک‌هایی را که می‌پذیرند بیمه اتکایی کنند.

فیلم | مدیرعامل معتاد و کارتن خواب در جلسه رسیدگی به یک پرونده ارزی

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
دومین جلسه محاکمه متهمان پرونده شرکت طرح و نقشه پناهی چهارشنبه (۱۳ آذر) در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی و به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد. در پرونده فساد ارزی گروه «طرح و نقشه پناهی» در دو مورد مشخص شد متهمان با یک وعده غذای گرم و یک قطعه تراول چک پنجاه هزار تومانی افراد کارتن خواب و دارای اعتیاد را به عنوان مدیرعامل شرکت معرفی می‌کردند.

خبر‌های خوش برای بازنشستگان

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، کانون بازنشستگی تامین اجتماعی با بیمه آتیه سازان حافظ برای افزایش چتر حمایت بیمه‌ای قرارداد بستند. بر اساس این قرارداد شرکت بیمه‌گر موظف شده با کلیه بیمارستان‌های خصوصی و دولتی قرارداد داشته باشد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، خبرگزاری آسوشیتدپرس مدعی توقیف یک محموله از قطعات موشکی ایران در دریای عرب شد. آسوشیتدپرس ادعا کرد: یک کشتی جنگی متعلق به ناوگان دریایی ایالات متحده محموله‌ای از قطعات موشکی با دقت بالا را که از ایران توسط یک کشتی کوچک به سمت یمن ارسال شده بود، توقیف کرد.
دنیای خودرودنیای خودرو1 روز قبل
به گزارش «اخبار خودرو»، بازار امروز خرید و فروش خودرو در مقایسه با هفته‌های گذشته شاهد افزایش قیمت‌ها در انواع محصولات داخلی و خارجی نیست. به‌اعتقاد فعالان بازار در یک ماه اخیر قبل از گرانی بنزین بازار خودرو با شوک افزایش قیمت‌ها در خودروهای داخلی و خارجی مواجه شد اما این موضوع مقطعی بود به‌نحوی که بعد از گرانی بنزین فقط خودروهای دوگانه‌سوز شاهد افزایش قیمتها شدند و سایر خودروها با کاهش تقاضا در بازار روبه‌رو بودند. * تمامی خودروها فقط دارای حق گارانتی هستند و شامل خدمات دیگری (کارت طلایی، کارت نارنجی، بیمه بدنه و …) نمی‌باشد. * تحویل تمامی خودروهای ذکر شده، از مهرماه به بعد است. * رنگ‌های تیره (متالیک) ممکن است با قیمت‌ها بسیار بالاتری در بازار به فروش برسد.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
به نظر می‌رسد ترامپ موقتا با سیاست اعلام شده خود در قبال ایران با شکست مواجه شده است. نشریه معتبر USA today در تحلیلی به قلم خبرنگار کره‌ای خود، در این رابطه مطلبی نوشته که خواندن آن خالی از لطف نیست: علنی شدن شکست ترامپ در قبال ایرانبه نظر می‌رسد ترامپ موقتا با سیاست اعلام شده خود در قبال ایران با شکست مواجه شده است. سیاست رسمی وزارت امور خارجه آمریکا در قبال ایران -همان‌طور که بارها از سوی وزیر امور خارجه مایک پومپئو بیان شده- این است که آمریکا بعنوان مخالف دولت ایران شناخته می‌شود نه مردم آن. این شواهد نشان می‌دهد که مجازات‌های دولت آمریکا علیه ایرانیان، اتفاقا به ضعیف‌ترین اقشار این کشور و انسان‌های معمولی آسیب می‌رساند. این بیشتر به‌دلیل «تحریم‌های ثانویه» ‌ای است که ترامپ در یک جنگ اقتصادی علیه ایران به راه انداخته است.

نظرها

اخبار بیشتر