برخورد کامیون با پل وسط خیابان حادثه آفرید / در چین رخ داد + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

برخورد کامیون با پل وسط خیابان حادثه آفرید / در چین رخ داد + فیلم

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: راننده کامیون حامل بیل مکانیکی که ارتفاع بارش را برای عبور از زیر پل محاسبه نکرده بود، حادثه آفرید.

حجم ویدیو: 1.81M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۱۵

به گزارش رکنا، در شهر شاندونگ چین، راننده کامیون حامل بیل مکانیکی بدون توجه به ارتفاع بار خود و فاصله آن تا پل وسط خیابان عبور کرد و باعث تصادف شد.

کامیون بعد از برخورد با پل کمی لغزید و باعث کنده شدن پل شد. پل به زمین افتاد و مانعی شد برای عبور خودروها. در همان لحظه خودرویی که با سرعت در حال عبور بود با مانع وسط خیابان برخورد کرد و به شدت آسیب دید.

پلیس پس از حضور در حادثه، راننده کامیون را مقصر خواند و جریمه کرد. اکنون او باید متحمل تمامی خسارات وارد شده باشد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پوکت در یک نگاه

11+
کجاروکجارو22 ساعت قبل

به نام اعتراض اما به کام …

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
دیروز نقاطی از تهران و برخی از شهرستان‌های آن محل تعدادی اجتماع مردمی بعد از تغییر قیمت بنزین بود، اما رفته رفته این اجتماعات نه دیگر رنگ و بوی بنزینی داشت و نه مردمی …به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ شب وقتی دخلش را شمرده، کرکره را پایین کشیده و به خانه رفته تصور نمی‌کرده است چند ساعت بعد مغازه را اینطور بی سر و سامان ببیند. به نام اعتراض، اما به کام آن‌ها که می‌خواهند آتش به جان زندگی مردم بیفتد.
ایسناایسنا1 روز قبل
مدیرکل دفتر پسماند سازمان حفاظت محیط زیست ضمن اشاره به اینکه یکی از چالش‌های مهم زیست محیطی ضعف در مدیریت پسماند است، ‌ گفت: خسارت سالانه عدم مدیریت پسماند در کشور ۴۴ هزار میلیارد تومان است. در قانون مدیریت پسماند نقش سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان نیروی محرکه برای مدیریت پسماند در کشور در نظر گرفته شده است. وی ادامه داد: خسارت ناشی از عدم مدیریت پسماند در کشور ۴۴ هزار میلیارد تومان است. سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان دستگاهی که مسئولیت نظارت بر اجرای قانون مدیریت پسماند در کشور را دارد طی سال‌های اخیر اقدامات مثبتی برای مدیریت پسماند در کشور انجام داده است. پسندیده با اشاره به اینکه آسیب‌شناسی مدیریت پسماند در کشور از جمله این اقدامات است، گفت: فقدان قوانین حقوقی مانع از الزام‌آور بودن قانون مدیریت پسماند می‌شود.
خبرآنلاینخبرآنلاین5 ساعت قبل
یکی از همین وسایل، ناوگان حمل و نقل عمومی است. سیستم حمل و نقل عمومی در مسکو به شدت گسترده و متنوع است. اتوبوس، مترو، تاکسی، دوچرخه، ریکشا (سه چرخه) و قایق از وسایل حمل و نقل عمومی در پکن است. بالگرد، مترو، اتوبوس و تاکسی هم از وسایل حمل و نقل عمومی این شهر است. مترو، دوچرخه، اتوبوس، قطار (RER) و قایق اتوبوسی از دیگر وسایل حمل و نقل عمومی پاریس است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
این حادثه تلخ زمانی رقم خورد که جوانی به نام سعید خسته از کار و مشغله روزانه به خانه بازگشت. آن جوان ۲۶ ساله نیز در پشت بام طبقه چهارم یک مجتمع ساختمانی دیگر که با تیغه دیواری از یکدیگر جدا شده بودند، مشغول کبوترپرانی بود! از سوی دیگر هم برادر سعید با شنیدن ماجرا وارد معرکه شد و این گونه بود که نزاع به داخل خیابان هدایت ۲۱ کشیده شد. دیگر تیغه‌های چاقو در هوا می‌درخشید و نزاع با چوب و لوله ضخیم پلاستیکی وارد مرحله خطرناکی شده بود. در این میان تعدادی کبوتر هم در پشت بام داشتم که با آن‌ها سرگرم می‌شدم!

نابودی ۱۳هزار جلد کتاب در آتش جهل آشوب طلبان

8+
مهرمهر15 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری1 روز قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

فان‌دایک: هلند به جایی که به آن تعلق داشت برگشت

ایسنا50 دقیقه قبل

رایزنی دوباره آمریکا و کره‌جنوبی درباره هزینه‌های دفاعی

ایسنا50 دقیقه قبل

چک مطالبات بازیکنان استقلال برای واریز به بانک سپرده شد

وانانیوز51 دقیقه قبل

حمایت آمریکایی از ایران از نگاه سفیر ایران در دانمارک

وانانیوز51 دقیقه قبل

کوهکن: مجلس جای ناسزاگویی نیست

وانانیوز52 دقیقه قبل

نماینده مشکین‌شهر از توضیحات وزیر کشاورزی قانع شد

وانانیوز52 دقیقه قبل