راه حلی جالب برای تذکر به راننده‌هایی که به خطوط عابر پیاده بی توجه هستند + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

راه حلی جالب برای تذکر به راننده‌هایی که به خطوط عابر پیاده بی توجه هستند + فیلم

باشگاه خبرنگارانخبرگزاری باشگاه خبرنگاران |
ابتکاری جالب برای حفظ جان عابران پیاده حین عبور از خط عابرپیاده را مشاهده می‌کنید.
راه حلی جالب برای تذکر به راننده‌هایی که به خطوط عابر پیاده بی توجه هستند + فیلم - 1

به گزارشگروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، مسئولان ایالت کبک کانادا دست به اقدامی جالب برای رانندگانی که به خطوط عابرپیاده بی توجه هستند، زده‌اند.

در زمانی که عابرپیاده قصد عبور از روی خط عابرپیاده را دارد برای هشدار به رانندگان، خطوط از روی زمین بلند می‌شوند و تبدیل به مانعی برای عبور خودروها می‌شوند.

بیشتر بخوانید: نجات ناشیانه عابرپیاده از تصادف با قطار با تصادف عمدی + فیلم 

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیانتهای پیام/

قوانین راهنمایی و رانندگی در کانادا + فیلم

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

عکس/ خرابکاری اغتشاش‌گران در تهران

26+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
فارسفارس1 روز قبل
در شرایطی که بعد از برخی اعتراضات و ایجاد انسدادهای ترافیکی عصر و شب گذشته در تهران، صبح امروز شرایط در پایتخت به حالت کاملا عادی بازگشته، خدمات نقشه گوگل کماکان کل تهران را در وضعیت قفل شده نمایش می‌دهد. به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، کاربرانی که از طریق اپلیکیشن همراه گوگل مپس یا از طریق سایت اینترنتی آن به نشانی maps. google. com نقشه تهران را مشاهده می‌کنند، شاهد هستند که تقریبا بر روی تمامی خیابان‌ها و بزرگراه‌های شهر تهران، علامتی مشابه با علامت ورود ممنوع اضافه شده که به معنای انسداد کامل ترافیکی است. شبکه‌های اجتماعی و شرکت‌های فناوری مشهور در آمریکا بارها و بارها با دروغ پردازی، انتشار اخبار جعلی یا ارائه خدمات فنی ویژه به معترضان، همدستی خود با کاخ سفید، رژیم صهیونیستی و رژیم سعودی را اثبات کرده‌اند. این بار بعد از گذشت ده سال گوگل به کمک دیگر شرکت‌های فناوری آمریکایی آمده تا ضدیت خود با ایران را یک بار دیگر به اثبات برساند. انتهای پیام/
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سید حسن رسولی در بررسی دو فوریت طرح سیاست‌های اجرایی و الزامات تدوین لایحه بودجه سال ۹۹ شهرداری تهران در موافقت با این دو فوریت، اظهار کرد: علت تقاضای دو فوریت طرح، محدودیت زمانی است. در آستانه دریافت لایحه بودجه سال ۹۹ هستیم تا با تصویب سیاست‌های اجرایی لایحه بودجه مطابق با جدول زمانی به شورا ارسال شود. مهمترین بخش برنامه سوم تصویب جداول کمی به ویژه منابع و مصارف است که به آن رای داده شده است. باید مانند تجارب کشورهای پیشرفته به سمتی حرکت کنیم که دو سیستم جمع آوری و هدایت آبهای سطحی و فاضلاب را داشته باشیم البته به دلیل اینکه در تکمیل شبکه فاضلاب شهر تهران مشکل وجود دارد به بخش دوم ورودی نشده است. این موضوع تنها بار مالی به شرکت آب و فاضلاب خواهد داشت.

نابودی ۱۳هزار جلد کتاب در آتش جهل آشوب طلبان

8+
مهرمهر20 ساعت قبل

از آتش زدن خودرو و بانک‌ تا زیر گرفتن مامور پلیس

تابناکتابناک22 ساعت قبل
برخی گزارش‌های منتشر شده از سوی خبرگزاری‌ها، تعداد کل معترضان و آشوبگران از شب جمعه تاکنون مجموعا ۸۷۴۰۰ نفر برآورد کرده که از این میزان حدود ۸۲۲۰۰ نفر مرد و ۵۲۰۰ نفر آن‌ها زن بوده‌اند. بخش قابل توجهی از معترضان صرفا در محل تجمعات حاضر بوده و با هسته مرکزی اغتشاشات همراهی نداشتند. با این حال برای بسیاری از آن‌ها پیامک هشدار توسط دستگاه‌های امنیتی ارسال شده است. تصاویری که از ابعاد خسارت آشوبگران به اموال عمومی ثبت شده و نشان می‌دهد این ناآرامی‌ها چه جهت‌گیری یافته است.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری2 ساعت قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری3 ساعت قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری3 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

دلایل تاب آوری اقتصاد ایران در مقابل تحریم‌ها

مهر3 دقیقه قبل

دولت در موضوع کنترل قیمت‌ها به میدان عمل بیاید

خانه ملت4 دقیقه قبل

رشد ۳۸۵ واحدی شاخص کل

بازار سرمایه ایران4 دقیقه قبل

زلزله کرمانشاه در ویژه‌نامه «آفتاب یزد»

ایسنا5 دقیقه قبل

انتخاب اعضای جدید کمیته داوران فدراسیون فوتبال

میزان‌آنلاین6 دقیقه قبل

کشف جهش‌های ژنتیکی عامل حمله قلبی با همکاری دانشمند ایرانی

ایسنا7 دقیقه قبل