بازار ماهی فروشان زیر ذره بین تعزیرات
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

بازار ماهی فروشان زیر ذره بین تعزیرات

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
رعایت نکردن شرایط بهداشتی در عرضه آبزیان و نگهداری نامناسب ماهیان از جمله تخلفاتی بود که تعزیرات با آن برخورد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، امروز عرضه کنندگان آبزیان در زیر ذره بین تعزیرات قرار گرفتند.

عرضه آبزیان حرام گوشت بجای آبزیان حلال گوشت، رعایت نکردن شرایط بهداشتی در عرضه آبزیان و سطوج کار غیر بهداشتی از جمله تخلفاتی بود که تعزیرات با آن برخورد کرد.

شهروندان در صورت مشاهده تخلفات، می‌توانند موارد را از طریق سامانه‌های ۱۹۰ وزارت بهداشت، ۱۳۵ تعزیرات حکومتی و ۱۲۴ اتاق اصناف اطلاع رسانی کنند.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، این نشست دو روزه تا فردا در سالن ۶۰۰ نفری وزارت کشور با حضور نمایندگان پدافند غیر عامل دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود. سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور و حسین قاسمی مدیرکل امور مرزی و پدافند غیر عامل وزارت کشور در مراسم افتتاحیه این نشست سخنرانی کردند. محور‌های این نشست به این شرح است:۱- نقش مردم و نهاد‌های اجتماعی در حفاظت از زیرساخت‌ها۲- حفاظت از زیرساخت‌های حیاتی حوزه انرژی۳- ایمنی زیرساخت‌های حیاتی۴- نقش فرهنگ‌سازی و آموزش در حفاظت از زیرساخت‌ها۵- زیرساخت‌های اقتصادی۶- اماکن، تأسیسات و زیرساخت‌های کلیدی۷- زیرساخت‌های حیاتی حوزه سلامت۸- فناوری اطلاعات و زیرساخت‌های حوزه سایبری۹- آمایش سرزمینی و آینده پژوهی دفاعی در حفاظت از زیرساخت‌هانشست‌های تخصصی با موضوع پهپاد‌ها و تهدید‌های نوظهور، رسانه و تاب آوری روانی در برابر تحریم، درس آموخته‌های سیل اخیر، استارتاپ‌ها، فرصت‌ها و تهدید‌ها، جایگاه پدافند غیر عامل در گام دوم انقلاب.

غافلگیری قاچاقچیان در طرح «ظفر ۲»

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
پلیس پایتخت در طرح «ظفر ۲»، ۲۷۰ خرده فروش را به همراه ۹۰۰ معتاد متجاهر جمع آوری کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس پلیس پایتخت در حاشیه اجرای طرح «ظفر ۲» گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۵ تن مواد مخدر کشف کردیم که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۴۲ درصد افزایش کشفیات داشتیم.

شهروندان در سایت تاکسیرانی، اشیای گمشده خود را پیدا کنند

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
علیرضا قنادان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: یکی از مواردی که در تاکسیرانی همیشه مطرح است مبحث تاکسیرانان امانتدار است و از آنجایی که تعداد زیادی از شهروندان با تاکسی تردد می‌کنند معمولا اشیای گمشده‌ای در تاکسی‌ها باقی می‌ماند. وی ادامه داد: ما در سازمان تاکسیرانی، واحد امور اشیای گمشده داریم که همه تاکسیران‌ها در صورت پیداکردن شی‌ای در داخل خودروی خود یا آن را به صاحبش بازمی گردانند یا آن را تحویل سازمان تاکسیرانی می‌دهند که بعد از صورتجلسه و در صورت داشتن مشخصات ثبت می‌شود و اگر شیء پیدا شده نشانی داشته باشد آن را پست می‌کنیم در غیر این صورت در سازمان تاکسیرانی به صورت امانی باقی می‌ماند.
مهرمهر14 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، زهره عبادتی با اشاره به اینکه با توجه به سردی هوا و افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و وارونگی هوا، این اداره طرح ضربتی پایش واحدهای آلاینده هوا را در دستور کار خود قرار داده، گفت: در هفته جاری بیش از ۲۰ واحد بزرگ صنعتی، تولیدی و خدماتی آلاینده هوا پایش شده و به واحدهایی که الزامات محیط زیستی را رعایت نکنند اخطاریه، ابلاغ و اقدامات قانونی لازم، اجرا خواهد شد. وی با بیان اینکه شهروندان در صورت برخورد با هرگونه آلایندگی هوا می‌توانند موضوع را به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری اطلاع داده و کارشناسان این اداره در اسرع وقت به موضوع رسیدگی می‌کنند، تصریح کرد: با توجه به تمرکز واحد‌های صنعتی در شهرستان ری و مشکلات محیط زیستی شهرستان در بخش آلودگی هوا، این پایش‌ها به صورت مستمر تا پایان فصول سرد سال ادامه خواهد داشت. بر اساس اطلاعات ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوا و انباشت آلاینده و همچنین تداوم آلودگی هوا در چند روز گذشته، امروز مدارس ابتدایی و پیش دبستانی ناحیه یک و دو شهر ری و کهریزک به همراه مدارس ابتدایی شهرستان‌های ورامین، پیشوا، پاکدشت و قرچک با اعلام کارگروه مواقع اضطرار آلودگی هوای استان در دو شیفت صبح و عصر تعطیل بود.

استقرار جوی پایدار تا پایان هفته

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
مرتضی ضرابی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ با اشاره به پایداری هوا و افزایش غلظت آلاینده‌ها در دو روز آینده گفت: میزان این غلظت در شهر‌های پرجمعیت و صنعتی نظیر تهران به بیش از ۱۵۰ درجه خواهد رسید که این شرایط ناسالم برای همه گروه‌ها است.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
خیلی نزدیک به کامیون‌ها حرکت نکنید. همچنین اگر بسیار نزدیک پشت یک کامیون حرکت کنید نمی‌توانید علائم راهنمایی جاده را به خوبی مشاهده کنید. یکی دیگر از دلایلی که نباید چسبیده به کامیون‌ها حرکت کنیم این است که کامیون‌هایی که با سرعت بالا حرکت می‌کنند فشار باد زیادی تولید می‌کنند. هنگام رانندگی در شب اگر پشت یک کامیون قرار گرفتید از نور پایین استفاده کنید. هنگامی که در جلوی یک کامیون در حال حرکت هستید با فاصله زیاد ار آن حرکت کنید.

نظرها

اخبار بیشتر