لحظه فوران آتشفشانی بزرگ در مکزیک + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران
  4. حوادث

لحظه فوران آتشفشانی بزرگ در مکزیک + فیلم

باشگاه خبرنگارانخبرگزاری باشگاه خبرنگاران |
قله‌های آتشفشانی در مکزیک فعال شده اند.
لحظه فوران آتشفشانی بزرگ در مکزیک + فیلم - 1

به گزارشگروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، فعال شدن بی سابقه قله‌های آتشفشانی در مکزیک زنگ خطری برای ساکنان این منطقه می‌باشد.

بیشتر بخوانید:پروژه‌ای عظیم و حیرت انگیز با ساخت بزرگراه در زیر آبهای خلیج فارس

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیانتهای پیام/

بیرون آمدن مواد مذاب از دهانه کوه + فیلم

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوادث واقعی در ایران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ روبرو شدن جالب معتادان و موادفروشان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

ورود ناگهانی یک خودرو به سالن انتظار بیمارستان + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران16 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده‌ای در چین هدایت کنترل خودرو را از دست داد و دچار حادثه شد. او با خودرو وارد سالن انتظار یک بیمارستان شد و خساراتی به آن وارد کرد. این حادثه به بیمارانی که در سالن انتظار نشسته بودند، لطمه‌ای وارد نکرد. بیشتر بخوانید: تصادف شاخ به شاخ در سر پیچ حین سبقت + فیلمانتهای پیام/

ادامه جنجال دور دور مرگبار جوان ایرانی مقیم امارات با پورشه در اصفهان + فیلم

رکنارکنا11 ساعت قبل
به گزارش رکنا، ساعت ۱:۱۷ بامداد روز پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت سال جاری مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی از تصادف یک دستگاه پورشه با یک دستگاه پراید، مطلع و به محل حادثه در خیابان کارگر اعزام شدند. همان فیلم معروف که دختر جوان لاکچری‌باز در آن نگران جان از دست رفته پسر جوان نیست و نگران آن است که چرا ماشین‌شان را به پارکینگ منتقل می‌کنند و فکر می‌کند همه چیز با پول خریدنی است، حتی جان انسان‌ها. با دستگیری راننده پورشه اندکی اذهان عمومی آرام می‌شوند ولی همچنان خبری از بازداشت یا شکایت از دختر جوان این اتفاق نبود؛ دادستان اصفهان از ورود مدعی‌العموم به این پرونده خبر داد و ۲۶ شهریور بود که کیفرخواست راننده خاطی صادر شد. این حکمی است که دادگاه اصفهان برای راننده خاطی منظور کرد، همان حکمی که عده‌ای فقط بخش پرداخت دیه‌ آن را دیدند و از دقت به سایر اجزای آن خودداری کردند همان موضوعی که سخنگوی قوه قضائیه هم به آن اشاره کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری، صبح ۲۹آذر سال ۹۵جنایت هولناکی در مقابل دادگاه شهرستان بابل رخ داد. مرد مجروح به‌دلیل اصابت گلوله به سرش جانش را از دست داد. وقتی ماجرا به پلیس گزارش شد، تحقیقات برای کشف راز این جنایت و دستگیری قاتل شروع شد. بررسی‌ها نشان می‌داد قاتل مردی به نام حسین‌علی و مقتول نیز برادرزن ۳۲ساله او به نام ابراهیم بوده است. به این ترتیب طناب دار به گردن قاتل افتاد و حکم اجرا شد اما ۲ثانیه بعد خانواده مقتول بخشش خود را اعلام کردند.

محمد بلوری: ایسنا را خانه‌ دوم خودمان می‌دانیم + فیلم

ایسناایسنا1 روز قبل
پدر حادثه‌نویسی مطبوعات ایران درباره‌ی ایسنا و حضور چندباره‌اش در این خبرگزاری، هم می‌گوید: من تاکنون خبرگزاری‌های دیگر را ندیده‌ام. او قبل و بعد از انقلاب معاون سردبیر و عضو شورای سردبیری روزنامه «کیهان» بود. سردبیری نشریه «ایرانیان» و دبیر حوادث روزنامه «ایران» (۷۳ تا ۸۱) نیز در کارنامه حرفه‌ای او به چشم می‌خورد. سپس دبیری روزنامه «اعتماد» را بر عهده گرفت و مدت‌ها مسوول ویژه‌نامه‌های حوادث روزنامه «جام‌جم» بود. گفت‌وگوی تصویری محمد بلوری درباره بیستمین سالگرد تاسیس ایسنا را در فایل زیر می‌توانید ببینید: مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند.

تصاویر: آتش سوزی مهیب در شرق استرالیا

22+
انتخابانتخاب1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر