:: خالق وردی - گشایش پاویون ایران در نمایشگاه شانگهای
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

:: خالق وردی - گشایش پاویون ایران در نمایشگاه شانگهای

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، در دومین روز از برگزاری نمایشگاه شانگ‌های در چین، پاویون جمهوری اسلامی ایران با حضور وزیر صنعت، معدن وتجارت گشایش یافت.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی۱-رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت

۲-رمضانی فرد نایب رئیس اتاق بازرگانی ایرانیان مقیم شانگ‌های

در خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

۳-بازرگان چینیجمهوری اسلامی ایران در سه بخش پاویون، فرهنگی گرشگری و تجارت، محصولات و تولیدات خود را به نمایش گذاشته است. در بخش دیگری از این نمایشگاه، آخرین دستاورد‌های حوزه فناوری و نانو در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

ایسناایسنا10 ساعت قبل
ایسنا/مازندران نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: فردی که با خلاقیت و ابتکار بتواند ایده و فکری که اندیشه‌اش وجود دارد را به کالا و خدمت تبدیل و در اختیار مردم قرار دهد، کارآفرین است و باید به عنوان پیشروان عرصه تولید محسوب می‌شوند. علی اسماعیلی در حاشیه برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان نور که به مناسبت هفته کارآفرینی در سالن هماشات فرمانداری نور برگزار شد، اظهار کرد: کارآفرینان پیشروان عرصه تولید هستند و از همه شهرداران این شهرستان می‌خواهم که در جهت حمایت از کارآفرینان، مکانی را به عنوان نمایشگاه دائمی و فروش کالاهای تولید شده این کار آفرینان اختصاص دهند تا موجبات رونق تولید نور فراهم شود. وی با بیان اینکه نمایندگان در برنامه ششم اجازه افزایش قیمت بنزین را به دولت داده بودند، تصریح کرد: دولت این مجوز را از مجلس داشت اما با توجه به اینکه شرایط برای اجرای آن مهیا نبود، کار انجام نشد. اسماعیلی افزود: هر اضافه قیمتی که دولت به جهت افزایش بنزین دریافت می‌کند همه به حساب ۶۰ میلیون نفر واریز می‌شود. فرماندار نور گفت: تا زمانی که نوای بسیج بر این کشور حاکم است، چشم طمع دشمنان قطعا کور خواهد شد.

عوض کردن جای اشرار و مردم

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
در این هسته‌ها عمدتا برخی زنان و دختران نقش محوری را دارند برای تحریک افکار عمومی نیز از واژه «غیرت» استفاده می‌شود. در آشوب‌های شنبه و یکشنبه خشونت رمز عملیات بود؛ خشونت‌های بسیار بالا و تخریب اموال عمومی. اکنون رسانه‌های بیگانه که در ماجرای آشوب‌ها و اغتشاشات به آخر خط رسیده‌اند و شکست طراحی دو ساله را جلوی چشمان خود می‌بینند همچنان تلاش دارند آموزش آشوب و خشونت بدهند. در طراحی آشوب‌های شنبه و یکشنبه استفاده از سلاح گرم و کشتن مردم در دستور کار جدی طراحان بوده است. اکنون آمریکایی‌ها و رسانه‌های آن‌ها بعد از شکست در این طراحی وارد مرحله جدیدی شده‌اند تا جای اشرار و مردم را عوض کنند و جلاد را به جای مظلوم بنشانند، اما این بار نیز به جایی نخواهند رسید.

حرف مردم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز21 ساعت قبل
«نباید به مرحله‌ای برسیم که چشم‌باز کنیم و کار از کار گذشته باشد» رئیس دفتر رهبری در قم با اشاره به برنامه‌های دشمن برای مقابله با آرمان‌های انقلاب اسلامی گفت: خطر در کمین قم، فاسد کردن از درون است و باید از امروز اقدام برای جلوگیری از این اتفاق را آغاز کنیم. حجت‌الاسلام محمود محمدی عراقی در نشست ارزیابی وضعیت فرهنگی قم که در سالن جلسات دفتر رهبری در استان قم برگزار شد، با اشاره به بیانات مهم رهبری در دیدار مردم قم در سالروز ۱۹ دی سال گذشته‌ اظهار داشت: همه دستگاه‌ها و نهادها باید خود را مخاطب بیانات مقام معظم رهبری بدانند و اقداماتی عملی در جهت تحقق مطالبات ایشان انجام دهند. وی با اشاره به ارزش و اهمیت شهر مقدس قم تصریح کرد: مقام معظم رهبری در خصوص جایگاه و ظرفیت‌های شهر قم منویات مهمی را بیان کردند، برای ما این خطر که قم به‌عنوان مرکز انقلاب و مادر انقلاب به تعبیر رهبری با چه خطراتی مواجه است آن‌طور که باید و شاید روشن نشده است. رئیس دفتر‌ رهبری در قم با بیان اینکه به گفته اروپایی‌ها حکومتی عادل‌تر و مهربان‌تر از حکومت اسلامی در آن دوران وجود نداشته است، ادامه داد: دشمنان اسلام با دو عامل زن و شراب مسلمانان را منحرف کردند و حتی برخی مسیحیان باغ انگور را برای فراهم‌سازی شراب جهت در اختیار قرار دادن جوانان وقف می‌کردند تا از این طریق اسلام را از میان بردارند. وی بابیان اینکه برای حفظ شهر مقدس قم به‌عنوان مادر انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نکنیم، خاطرنشان کرد: باید به این موضوع برسیم که قم با چه خطراتی مواجه است و در این راستا باید به این باور برسیم.
الفالف12 ساعت قبل
هفته پیش که مقابل عراق بازی می‌کردیم دیگر نه از آن مربی خوب خبری بود و نه از آن تیم خوب. با این وضعیت، حتی برای گرفتن یک مساوی هم خیلی باید شاکر می‌بودیم ولی باز هم سرمربی و باز یک تصمیم اشتباه. استفاده از یک بازیکن فرتوت، تکرار خاطره اخراج و تکرار خاطره شکست …به نظر، این روزها چقدر شبیه تیم ملی مان شده‌ایم. در ادامه سلسله فتنه‌های ده سال یکبار ۷۸ و ۸۸، فتنه ۹۸ چیزی نبود که برایمان خیلی دور از ذهن باشد. پس اجازه دهید ببینیم از اغتشاشات اخیر چه چیزهایی می‌توان فهمید؟ پیش از همه، از آنچه گذشت فهمیدیم دلسوزانی که هشدار می‌دادند دشمن می‌خواهد ایران را به سوریه و عراق دیگری تبدیل کند، سخن به گزاف نمی‌گفتند.
فارسفارس7 ساعت قبل
نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: این اشرار دوره دیده و آموزش دیده‌اند و باید از این بیانات رهبری استفاده کرد و با اشرار به صورت قاطع برخورد کرد و در این برخورد نباید ملاحظه بکنید. هدف اصل فتنه اخیر این بود که بین مردم و رهبری فاصله بیاندازند اما غافلند. به متوهمند داخلی و شکست خوردگان خارجی عرض می‌کنیم این را خوب بدانید عهدی که با رهبری بسته‌ایم هرگز گسستنی نیست. امام جمعه کرج گفت: این چند جمله حضرت آقا را که در ابتدای درس خارج فرمودند مجدد گوش کنید. این اشرار دوره دیده و آموزش دیده‌اند و باید از این بیانات رهبری استفاده کرد و با اشرار به صورت قاطع برخورد کرد و در این برخورد نباید ملاحظه بکنید.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری2 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری4 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری4 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

تحریم آذری جهرمی توسط آمریکا؛ وزارت خزانه داری آمریکا وزیر ICT ایران را تحریم کرد

تکراتوچند ثانیه قبل

راهنمای خرید تلویزیون ۹۸؛ هنگام انتخاب تلویزیون به چه نکاتی باید توجه کرد؟

تکراتوچند ثانیه قبل

ادامه غیبت سرمربی تیم ملی در لیگ کشتی آزاد

ساعت ۲۴4 دقیقه قبل

رمز گشایی از اظهارات کم سابقه سرلشکر «رشید» / آیا کشور با تهدید نظامی مواجه است؟

فارس5 دقیقه قبل

نیروی انتظامی در تمامی عرصه‌ها امنیت آفرین است

ایسنا7 دقیقه قبل