فیلم| شوخی حسن ریوندی با ستایش در حضور نرگس محمدی!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. آفتاب‌نیوز
  4. فرهنگ

فیلم| شوخی حسن ریوندی با ستایش در حضور نرگس محمدی!

آفتاب‌نیوزخبرگزاری آفتاب‌نیوز |
حسن ریوندی در برنامه جدیدش در حضور نرگس محمدی با سریال ستایش ۳ شوخی کرد.

آفتاب‌‌نیوز :

تعداد بازدید: ۳۵کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

هفته ترویج علم

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
ایسناایسنا11 ساعت قبل
ایسنا/گلستان چهارمین محفل شاعرانه جشنواره ملی شعر دانشجویی با حضور «عبدالجبار کاکایی» در ر سالن اجتماعات پردیس امام خمینی (ره) دانشگاه فرهنگیان گرگان برگزار شد. وی خاطرنشان کرد: در سالهای اخیر در ترانه‌ها و شعر شاعران به‌خصوص شاعران جوان، توجه کافی به انسان و محیط واقعی زندگی دیده نمی‌شود و نمی‌توان به‌راحتی با آن ارتباط برقرار کرد. تربتی‌نژاد گفت: باید با ایجاد تغییر در فضای فرهنگی کشور، ذائقه مخاطبان شعر، ترانه و موسیقی را تغییر دهیم. در ادامه به‌منظور تقدیر از زحمات «عبدالجبار کاکایی» در حوزه شعر و ترانه، تندیس رودکی به وی تقدیم شد. این محفل شعر و شاعری به همت جهاددانشگاهی واحد گلستان، در راستای نخستین جشنواره ملی شعر دانشجویی در دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار شد.
ایلناایلنا19 ساعت قبل
نمایش فرانکنشتاین به نویسندگی و کارگردانی ایمان افشاریان و تهیه‌کنندگی ماهان حیدری روی صحنه می‌رود. به گزارش ایلنا، نمایش «فرانکنشتاین» که اقتباسی از رمان ماندگار مری شلی است به نویسندگی و کارگردانی ایمان افشاریان و با بازی پژمان جمشیدی، بانی پال شومون، آناهیتا افشار در آذر و دی امسال در سالن اصلی تئاتر شهر روی صحنه می‌رود و هم اکنون پیش‌فروش بلیت این نمایش در سایت تیوال آغاز شده است. نمایش فرانکنشتاین روایت دانشمند جاه‌طلبی است که با استفاده از کنار هم قرار دادن تکه‌های بدن مردگان جانوری زنده به شکل یک انسان می‌سازد. هیولایی که حتی خالقش از دست او فرار می‌کند. بازیگران: پژمان جمشیدی، بانیپال شومون، آناهیتا افشار، محمد پویا، سوده شرحی، سیاوش میری، حامد ابریشمی، امید رضایی، فرید کیامرثی، محمد حقیقی‌پور، مهدی روحانی، مجتبی نصرت، سعید زینلی، حسین آیرمی، مبین تقوی، توحید لواسانی، امین رجایی، پویا نجفی.

خاطرات یک پورن استار در اصفهان روی پرده رفت + فیلم

ایمناایمنا20 ساعت قبل
به گزارش ایمنا مستند داستانی «ایکسونامی» در ژانر اجتماعی آماده نمایش شده است. در این مستند، یک پورن‌ استار آمریکایی تجربه رسیدن به آزادی‌‌های جنسی در ایالات متحده را روایت می‌کند. محسن آقایی اصفهانی است و تولید این فیلم اولین تجربه او در زمینه مستندسازی نام گرفته است. تولید این مستند ۹۰ دقیقه‌ای که ۲٫۵ سال زمان برده، به صورت مشترک در ایران و آمریکا انجام شده است که روز گذشته (۲۰ آبان ماه) در شهرهای تهران، مشهد و اصفهان، به صورت همزمان رونمایی شد. نمایش این فیلم برای افراد کودکان، نوجوانان، افراد زیر ۱۸ سال، بیماران قلبی و … اکیدا توصیه نمی‌شود
تسنیمتسنیم16 ساعت قبل
این آثار به همت انتشارات نیماژ به عنوان اولین مجموعه تئاتری تحت نظارت علی شمس منتشر شده است. علی شمس در این رونمایی درباره پروسه انتخاب آثار گفت: آثار انتخابی متعلق به نویسندگانی است که مخاطب آنان را می‌شناسد و با آثار آنان مواجهه شده‌اند. وی افزود: این اولین گام از سلسله مجموعه‌ای است که نیماژ منتشر کرده است. وی افزود: این رویه تا نمایشگاه کتاب با عنوان پیشخوان تئاتر منتشر می‌شود و سپس به سراغ متون نظری می‌رویم. این هفت اثر هم‌اکنون در بازار نشر توزیع شده است و علاقه‌مندان می‌توانند این آثار را کتابفروشی‌ها تهیه کنند.
خبرآنلاینخبرآنلاین8 ساعت قبل
بازگشت الین / فریده پس از چهار دهه به ایران برای یافتن خانواده واقعی اش. ادعای سه خانواده که او را فرزند خود خوانده‌اند. نمی توان به فیلم «کریستین» ساخته محمد جعفری که در آن زن سوئدی به ایران بازمی گردد تا خانواده‌اش را بیابد اشاره نکرد. در عین حال حضور بسیار قوی الین / فریده برابر دوربین در آن نماهای نزدیک، تماشای فیلم‌های بلند را تداعی می‌کند. فیلم با ورود الین / فریده به ایران نمایشگر شرایط سه خانواده مدعی تملک زن می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر