جاذبه‌های گردشگری چهارمحال و بختیاری معرفی می‌شوند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. سرگرمی
جاذبه‌های گردشگری چهارمحال و بختیاری معرفی می‌شوند

جاذبه‌های گردشگری چهارمحال و بختیاری معرفی می‌شوند

مهرخبرگزاری مهر |
شهرکرد- سرپرست معاونت گردشگری میراث فرهنگی چهارمحال و بختیاری گفت: جاذبه های گردشگری چهارمحال و بختیاری معرفی می شوند.

محمدرضا عباسی در گفت و گو با خبرنگار مهر در پاسخ به این سوال که برای معرفی جاذبه‌های گردشگری استان در راستای درآمدزایی در چهارمحال و بختیاری چه اقداماتی انجام شده است، گفت: سایت اداره‌کل میراث فرهنگی استان و به ویژه قسمت انگلیسی زبان برای گردشگران خارجی به روز خواهد شد.

سرپرست معاونت گردشگری میراث فرهنگی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: زیرساخت و تاسیسات گردشگری بر اساس اعتبارات در نظر گرفته شده انجام می‌شود اما اعتبارات و نیروی انسانی میراث فرهنگی استان بسیار محدود بوده و این در حالی است که ظرفیت‌های گردشگری زیاد است.

عباسی بیان کرد: در ستاد خدمات سفر استان نیز وظایف دستگاه‌های متولی تعیین شده که لازم است این دستگاه‌ها به ویژه صدا و سیما همکاری بیشتری با میراث فرهنگی داشته باشند.

در خبری بخوانید: مهم ترین اخبار تفریحی و سرگرمی

وی با بیان اینکه بسیاری از جاذبه‌های گردشگری در محدوده شهری است و متولی آن شهرداری است، تاکید کرد: آماده کردن زیرساخت هایی همچون جاده و خطوط هوایی نیز باید توسط متولیان امر صورت گیرد.

عباسی در پاسخ به این سوال که میراث فرهنگی برای معرفی جاذبه‌های چه اقدامی داشته است، بیان کرد: برگزاری نمایشگاه گردشگری، تولید مستندات گردشگری که نیازمند ترجمه و توزیع و همکاری صدا و سیما است، از مواردی که صورت گرفته است اما معرفی استان نیازمند عزم همگانی است.

سرپرست معاونت گردشگری میراث فرهنگی چهارمحال و بختیاری گفت: در طرح جامع گردشگری کلیات گردشگری استان دیده شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
اوپرت یکی از آن مناطقی است که با شنیدن نامش و دیدن تصاویرش ممکن است با خودمان بگوییم وای چه بهشتی، کاش اینجا ایران بود و می‌توانستیم به آن سفر کنیم. منطقه‌ای بین استان سمنان و مازندران با طبیعتی زیبا و خیره کننده. دیواره‌ای از کوه که مسیر حرکت ابرها را سد می‌کند، این دیواره اوپرت نام دارد. منطقه ایی ییلاقی برای مردم محلی که دامهای خود را به چرا می‌برند. خانه‌های روستایی دشت‌های زیبا، کوه‌های زیبا پوشیده شده از چمن، چشمه‌های جوشان با آب گوارا که در این منطقه به چشم می‌خورد همه از زیبایی‌های اوپرت می‌باشد.
پارس نیوزپارس نیوز17 ساعت قبل
همشهریهمشهری1 روز قبل
اگر از پس این امتحان بر بیایند، یعنی برای شروع زندگی مشترک آماده شده‌اند و در غیر این صورت، خودشان از پیشنهادشان منصرف خواهند شد. ماداگاسکار؛ کشتی با گاومیش‌هادر ماداگاسکار قرن‌هاست پسرها بر اساس سنتی قدیمی باید به منظور نشان دادن آمادگی‌شان برای مدیریت زندگی ‌مشترک دست به کار عجیبی بزنند. این کار به این معناست که او هیچ‌وقت اجازه نمی‌دهد عروس خانم در زندگی مشترک با او گرسنه بماند. آن‌ها می‌گویند به این شکل، داماد آماده مواجه شدن با مشکلات و سختی‌های زندگی مشترک می‌شود. در ادامه آن‌ها باید تلاش کنند در عین بسته بودن دست‌هایشان، طناب را باز کنند تا آمادگی‌شان برای شروع زندگی مشترک به دیگران ثابت شود.
پارس نیوزپارس نیوز16 ساعت قبل
کرد آنلاینکرد آنلاین21 ساعت قبل
عصر کرد - سنندج ‌- علی‌اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در حکمی اسماعیل مریوانی را به عنوان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کردستان منصوب کرد. مسعود اسکندری مدیر کل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی روز چهارشنبه در نشستی حکم اسماعیل مریوانی به عنوان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کردستان را به وی ابلاغ کرد. در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های سید محسن علوی مدیرکل پیشین، اسماعیل مریوانی به عنوان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی کردستان منصوب و کار خود را آغاز کرد. عنوان: اسماعیل مریوانی نفر سمت راست مریوانی پیشتر در سمت معاونت توسعه مدیریت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کردستان مشغول به خدمت بود. برچسب‌هاکردستان وزارت میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری انتصاب میراث فرهنگی

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری3 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری3 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

قهرمان‌پور: ایران نگران لغو معافیت‌ تحریمی فردو و سایر تاسیسات هسته‌ای خود نیست

ایسنا13 دقیقه قبل

گروه‌های وابسته به جریانات خاص در برخی شهرها وارد اعتراض مردم شدند و آشوبگری کردند

میزان‌آنلاین16 دقیقه قبل

تحقیق کنگره آمریکا از گوگل در مورد جمع آوری سوابق پزشکی افراد

فارس21 دقیقه قبل

ادامه بارش‌ها در نقاط مختلف کشور/ رشد ۳۵ درصدی بارش‌ها نسبت به متوسط ۵۱ ساله+جدول

تسنیم24 دقیقه قبل

آذری جهرمی: ۲ برابر شدن درآمد با اجرای طرح تحول پست

عصر ایران26 دقیقه قبل