تلاش جهادگران دزفول برای ساخت منازل سیل‌زدگان استان خوزستان به روایت تصویر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. حوادث
تلاش جهادگران دزفول برای ساخت منازل سیل‌زدگان استان خوزستان به روایت تصویر

تلاش جهادگران دزفول برای ساخت منازل سیل‌زدگان استان خوزستان به روایت تصویر

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
با گذشت ۸ماه از حادثه سیلاب اخیر جهادگران بسیج سازندگی سپاه ناحیه دزفول همچنان با همت خود تا پایان رنج مناطق سیل‌زده استان خوزستان حضور داشته و برای ساخت منازل آنها از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دزفول، این روزها جهادگران بسیج سازندگی سپاه ناحیه دزفول در گرما و سرما استان خوزستان با گذشت ۸ماه از حادثه سیل در این استان در مناطق سیل زده حضور دارند؛ جهادگرانی که از همه تعلقات دنیایی خود دست کشیده و برای خدمت و کمک به مردم آستین همت بالا زده‌اند.

خبری: حوادث واقعی و تکان دهنده در ایران

آنچه در ادامه مشاهده می‌کنید حضور جهادگران بسیجی شهرستان دزفول در روستا سیل‌زده یه باره از توابع شهرستان شوش جهت ساخت منازل مردم این روستا است.

تلاش جهادگران دزفول برای ساخت منازل سیل‌زدگان استان خوزستان به روایت تصویر - 5تلاش جهادگران دزفول برای ساخت منازل سیل‌زدگان استان خوزستان به روایت تصویر - 6تلاش جهادگران دزفول برای ساخت منازل سیل‌زدگان استان خوزستان به روایت تصویر - 7تلاش جهادگران دزفول برای ساخت منازل سیل‌زدگان استان خوزستان به روایت تصویر - 8تلاش جهادگران دزفول برای ساخت منازل سیل‌زدگان استان خوزستان به روایت تصویر - 9تلاش جهادگران دزفول برای ساخت منازل سیل‌زدگان استان خوزستان به روایت تصویر - 10تلاش جهادگران دزفول برای ساخت منازل سیل‌زدگان استان خوزستان به روایت تصویر - 11تلاش جهادگران دزفول برای ساخت منازل سیل‌زدگان استان خوزستان به روایت تصویر - 12تلاش جهادگران دزفول برای ساخت منازل سیل‌زدگان استان خوزستان به روایت تصویر - 13تلاش جهادگران دزفول برای ساخت منازل سیل‌زدگان استان خوزستان به روایت تصویر - 14تلاش جهادگران دزفول برای ساخت منازل سیل‌زدگان استان خوزستان به روایت تصویر - 15تلاش جهادگران دزفول برای ساخت منازل سیل‌زدگان استان خوزستان به روایت تصویر - 16تلاش جهادگران دزفول برای ساخت منازل سیل‌زدگان استان خوزستان به روایت تصویر - 17تلاش جهادگران دزفول برای ساخت منازل سیل‌زدگان استان خوزستان به روایت تصویر - 18تلاش جهادگران دزفول برای ساخت منازل سیل‌زدگان استان خوزستان به روایت تصویر - 19

گزارش از فاطمه دقاق نژاد

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساعت ۲۴ساعت ۲۴15 ساعت قبل
در پیام‌های قبلی هم سفارشات دیگری برای سرقت لوازم داخل خودرو به او داده بود. مرد جوان که هرگز تصورش را نمی‌کرد راز این سرقت‌ها توسط همسرش برملا شود در بازجویی‌ها به سرقت‌های سریالی لوازم داخل خودرو اعتراف کرد. خیلی زود به مواد مخدر معتاد شدم و برای تأمین هزینه‌های مواد مخدرم با مشکل مالی رو به رو شدم. به یک نفر دستور گوشی قاپی، یکی کیف و یکی هم سرقت لوازم داخل خودرو می‌دهد در مقابل وسایل سرقتی هم مواد یا پول می‌داد. اوایل بلد نبودم چگونه سرقت کنم، فرح مرا به چند نفر از معتادان که در این کار تخصص داشتند معرفی کرد و آن‌ها سرقت لوازم داخل خودرو را به من یاد دادند.
ایسناایسنا14 ساعت قبل
شهردار ونیز از خسارت حداقل یک میلیارد یورویی به این شهر تاریخی در پی بالاآمدن سطح آب و سیل خبر داد. به گزارش ایسنا، «لوئیجی بروگنارو»، شهردار ونیز، میزان خسارت واردشده بر اثر وقوع سیل بی‌سابقه در این شهر را حداقل یک میلیارد یورو در یک هفته اخیر برآورد کرد و گفت دولت ایتالیا تاکنون ۲۲ میلیون یورو برای رسیدگی به این خسارت اختصاص داده است. ساکنان ونیز که خانه‌های‌شان در پی وقوع سیل دچار آسیب شده بلافاصله کمک هزینه پنج‌هزار یورویی از دولت دریافت کرده‌اند و رستوران‌داران و مغازه‌دارها نیز می‌توانند تا حداکثر ۲۰ هزار یورو کمک دولتی دریافت کنند. شهردار ونیز از افتتاح یک حساب بانکی نیز خبر داد تا ایتالیایی‌ها و همه مردم جهان بتوانند از طریق آن کمک‌های مالی خود را برای مرمت شهر تاریخی ونیز ارائه دهند. او شهر ونیز را میراثی برای همه و منحصر به‌فرد توصیف کرد که با کمک مردم بار دیگر خواهد درخشید.
مهرمهر14 ساعت قبل
وی اظهار داشت: حجم خسارت بلایای طبیعی در کشور ما نسبت به کشورهای دیگر بیشتر است از اینرو نگاه ما باید نسبت به موضوع مخاطرات تغییر کند ولی متاسفانه نگاهی که در کشور به مخاطرات طبیعی داریم، سخت افزاری است و باید به نرم افزاری تبدیل شود. معاون سازمان مدیریت بحران کشور گفت: با رویکرد سخت افزاری با حوادث طبیعی برخورد شود نتایجی که به دست می‌آید نتایج قبلی خواهد بود و این نشان می‌دهد در مسائل اجرایی کشور دچار مشکل هستیم. لطیفی یادآور شد: مازندران استانی است که بیشترین خسارت را در حوادث سیل، زلزله و طبیعی به خود اختصاص داده است. معاون سازمان مدیریت بحران کشور، با اظهار اینکه طرح‌های مخاطره سازی یا تهیه نمی‌شود و یا پیاده سازی نمی‌شود گفت: رویکرد مدیریت سیاست کشور رویکرد مناسبی نیست و مشکلاتی را به وجود می‌آورد. معاون سازمان مدیریت بحران کشور چالش

ماجرای لو رفتن آموزش آتش زدن و تخریب اموال به اغتشاشگران در شبکه‌های ماهواره‌ای + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه‌های ماهواره‌ای و معاند با حمایت از اغتشاشگران، حقایق زیادی را در مورد نحوه ایجاد اغتشاش‌ها و تخریب اموال برملا کردند. انتهای پیام/
عصر ایرانعصر ایران3 ساعت قبل
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: پلیس در عملیاتی مقتدرانه مردی جوان که در اقدامی جنون‌آمیز ۵ نفر از اعضای خانواده‌اش را در منطقه جالق سراوان به قتل رسانده بود به هلاکت رساند. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در تشریح جزئیات این خبر گفت: ساعت ۲۲:۳۰ شب دوم آبان‌ماه تیراندازی منجر به قتل ساکنان یک خانواده در منطقه «خوشاب» از توابع بخش «جالق» شهرستان سراوان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد. قنبری تصریح کرد: در ادامه تحقیقات در بررسی‌های کارآکاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی مشخص شد که قاتل به علت مشکلات خانوادگی دست به این جنایت زده است. این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد: تحقیقات برای دستگیری متهم ادامه داشت تا اینکه اطلاعاتی در مورد زندگی مخفیانه او در شهر زاهدان به‌دست آمد. وی عنوان کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی پس از چندین شبانه روز تحقیقات گسترده میدانی مخفیگاه متهم را در مجتمع مسکونی سیمان منطقه مهر شهر زاهدان شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری1 روز قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

ویلموتس: شجاعی خودش خداحافظی کند!

اقتصاد آنلاین9 دقیقه قبل

جوانان کانادایی در رنج سرطان مرتبط با «چاقی»

فارس10 دقیقه قبل

مکان‌های دیدنی اطراف تهران برای سفر کوتاه مدت +تصاویر

اقتصاد آنلاین12 دقیقه قبل

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: مردم اجازه نمی‌دهند کسی در امور داخلی کشورمان دخالت کند

میزان‌آنلاین17 دقیقه قبل

سیدبندی یورو ۲۰۲۰ مشخص شد؛ آلمان، ایتالیا، بلژیک، انگلستان، اوکراین و اسپانیا در سید اول

طرفداری17 دقیقه قبل