کثیف‌ترین ایستگاه مترو، متعلق به نیویورک مدرن! + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

کثیف‌ترین ایستگاه مترو، متعلق به نیویورک مدرن! + فیلم

باشگاه خبرنگارانخبرگزاری باشگاه خبرنگاران |
یکی از ایستگاه‌های متروی نیویورک، از وضعیت بهداشتی اسف باری برخوردار است.
کثیف‌ترین ایستگاه مترو، متعلق به نیویورک مدرن! + فیلم - 1

به گزارشگروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، یکی از ایستگاه‌های مترو در نیویورک، از وضعیت بهداشت بسیار بدی برخوردار است؛ به قدری که می‌توان این ایستگاه را کثیف‌ترین ایستگاه مترو در سراسر نیویورک محسوب کرد.

با مشاهده فیلم زیر، از وضعیت بهداشت این ایستگاه مترو مطلع می‌شوید.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

به نام اعتراض اما به کام …

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
دیروز نقاطی از تهران و برخی از شهرستان‌های آن محل تعدادی اجتماع مردمی بعد از تغییر قیمت بنزین بود، اما رفته رفته این اجتماعات نه دیگر رنگ و بوی بنزینی داشت و نه مردمی …به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ شب وقتی دخلش را شمرده، کرکره را پایین کشیده و به خانه رفته تصور نمی‌کرده است چند ساعت بعد مغازه را اینطور بی سر و سامان ببیند. به نام اعتراض، اما به کام آن‌ها که می‌خواهند آتش به جان زندگی مردم بیفتد.
رکنارکنا20 ساعت قبل
به گزارش رکنا، ساکنان یک ساختمان مسکونی با مشاهده‌ی شعله‌های آتش که از طبقه اول بیرون می‌زد سراسیمه در تماس با سامانه ۱۲۵ این حادثه آتش سوزی را اطلاع رسانی کردند که ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران با به صدا درآوردن زنگ ایستگاه ۸۹، آتش نشانان را به محل حادثه در سه راه منظریه، خیابان منظریه اعزام کرد. عرفان شفایی فرمانده ایستگاه ۸۹ آتش نشانی تهران در این باره اظهار داشت: پس از رسیدن آتش نشانان به محل حادثه مشاهده شد که طبقه‌ی اول یک ساختمان مسکونی دچار آتش سوزی شده و آتش در حال سرایت به واحد‌های مسکونی دیگر بود. وی افزود: نیرو‌های عملیات همزمان با قطع برق و گاز ساختمان و کشیدن یک رشته لوله‌ی پرفشار آب، وارد ساختمان شدند و مهار شعله‌های آتش را در حالی که خسارات زیادی به بار آورده بود، آغاز کردند. این فرمانده آتش نشانی اعلام کرد: آتش نشانان این دو نفر را تحویل عوامل اورژانس دادند و همچنین پس از لکه گیری اثرات به جا مانده از آتش سوزی، به وسیله فن فشار مثبت دود‌های حاصله را از داخل ساختمان به بیرون تخلیه کردند. شایان ذکر است که علت بروز این آتش سوزی هم اکنون ازسوی کارشناسان آتش نشانی منطقه در حال بررسی است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
عصر ایرانعصر ایران18 ساعت قبل
مشاهدات خبرنگار عصر ایران در محمد شهر کرج، حاکی از آن است که افرادی با سوء‌استفاده از فضای اعتراض به سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین به شعب چند بانک در این منطقه حمله و اقدام به تحریب آنها کردند. گزارش‌های دیگر از کرج، حاکی از غارت یکی از شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای «افق کورش» در کیان‌مهر است. همچنین یکی از شعب فروشگاه‌های رفاه در این منطقه به همراه اتومبیل «برلیانس» که برای جایزه گذاشته شده بود به آتش کشیده و غارت شد. شنیده‌ها از غارت یکی از شعبه‌های فروشگاه‌های زنجیره‌ای «امیران» نیز حکایت می‌کند. به گفته یکی از مأموران حاضر در صحنه، مادام که اعتراض‌ها محدود به موضوع و در حد شعار بود تحمل می‌شد اما غارت فروشگاه‌ها و شعبه‌های بانک‌ها قابل قبول و تحمل نیست و مواجهه خواهد شد.

تلاوت جزء به جزء قرآن مجید/ صفحه ۱۰۵

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ساعت قبل
گروه چند رسانه‌ای خبرگزاری میزان، تلاوت صفحه یکصد و پنجم «سوره النساء از آیه ۱۷۱ تا آیه ۱۷۵» در قالب فایل صوتی با صدای استاد منشاوی را در اختیار مخاطبان خود قرار داده است. تلاوت صفحه یکصد و پنجم «سوره النساء از آیه ۱۷۱ تا آیه ۱۷۵» بسۡم ٱلله ٱلرحۡمٰن ٱلرحیمیٰٓأهۡل ٱلۡکتٰب لا تغۡلوا فی دینکمۡ ولا تقولوا على ٱلله إلا ٱلۡحقۚ إنما ٱلۡمسیح عیسى ٱبۡن مرۡیم رسول ٱلله وکلمتهۥٓ ألۡقىٰهآ إلىٰ مرۡیم وروحٞ منۡهۖ فٔامنوا بٱلله ورسلهۦۖ ولا تقولوا ثلٰثةۚ ٱنتهوا خیۡرٗا لکمۡۚ إنما ٱلله إلٰهٞ وٰحدٞۖ سبۡحٰنهۥٓ أن یکون لهۥ ولدٞۘ لهۥ ما فی ٱلسمٰوٰت وما فی ٱلۡأرۡضۗ وکفىٰ بٱلله وکیلٗا ۱۷۱اى اهل کتاب، در دین خود اندازه نگه دارید، و دربارۀ خدا جز به راستى سخن نگویید؛ در حق مسیح عیسى بن مریم جز این نشاید گفت که او رسول خداست و کلمۀ الهى است که به مریم فرستاده و روحى از عالم الوهیت است؛ پس به خدا و همۀ فرستادگانش ایمان آورید و به تثلیث قائل نشوید (اب و ابن و روح القدس را خدا نخوانید)، از این گفتار شرک باز ایستید که براى شما بهتر است، جز خداى یکتا خدایى نیست و منزه و برتر از آن است که او را فرزندى باشد، هر چه در آسمان و زمین است همه ملک او است و خدا تنها به نگهبانى (همۀ موجودات) کافى استلن یسۡتنکف ٱلۡمسیح أن یکون عبۡدٗا لله ولا ٱلۡملٰٓئکة ٱلۡمقربونۚ ومن یسۡتنکفۡ عنۡ عبادتهۦ ویسۡتکۡبرۡ فسیحۡشرهمۡ إلیۡه جمیعٗا ۱۷۲هرگز مسیح از بندۀ خدا بودن ابا و استنکاف ندارد و فرشتگان مقرب نیز (به بندگى او معترفند) و هر کس از بندگى خدا سر پیچد و دعوى برترى کند، زود باشد که خدا همه را به سوى خود محشور سازدفأما ٱلذین ءامنوا وعملوا ٱلصٰلحٰت فیوفیهمۡ أجورهمۡ ویزیدهم من فضۡلهۦۖ وأما ٱلذین ٱسۡتنکفوا وٱسۡتکۡبروا فیعذبهمۡ عذابا ألیمٗا ولا یجدون لهم من دون ٱلله ولیٗا ولا نصیرٗا ۱۷۳پس آنان را که ایمان آورده و نیکوکار شده اجر و ثواب تمام و کامل مى دهد و به فضل خود بر آن مى افزاید، و آنان را که سرپیچى و سرکشى کرده به عذابى دردناک معذب خواهد فرمود و آنان (بر نجات خود) جز خدا هیچ کس را دوست و یاور نخواهند یافتیٰٓأیها ٱلناس قدۡ جآءکم برۡهٰنٞ من ربکمۡ وأنزلۡنآ إلیۡکمۡ نورٗا مبینٗا ۱۷۴اى مردم، براى هدایت شما از جانب خدا برهانى (محکم) آمد، و نورى تابان به شما فرستادیم

شورای شهر

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، حالا باید منتظر ماند و دید آیا دولت نظرات شورای شهری‌ها را درخصوص تامین منابع مالی برای توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی بویژه اتوبوس جدی خواهد گرفت یا همچنان در بر پاشنه بی توجهی به این خواهد چرخید.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری20 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری21 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

ادامه اعتراضات لبنانی‌ها علیه اوضاع کنونی کشور

مهر27 دقیقه قبل

موافق حذف ادبیات کلاسیک از کتاب‌های درسی ادبیات فارسی نیستیم

ایسنا35 دقیقه قبل

واکنش ویلموتس به شایعه استعفایش: با خانواده به ایران برمی‌گردم

روزنو35 دقیقه قبل

چه کسانی مسعود شجاعی را از خداحافظی پشیمان کردند؟

خبرآنلاین35 دقیقه قبل

روحانی گفت بی‌مایه فطیر است؛ نشنیدیم/ انتقاد یک روزنامه اصلاح‌طلب از «بی‌تفاوتی»!

مشرق‌نیوز35 دقیقه قبل

امیدوارم دولت بتواند در ماجرای گرانی بنزین بازار را کنترل کند

فارس38 دقیقه قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

1 روز قبلاقتصاد آنلاین1

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

1 روز قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

2 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

3 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

6 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1