گزارش فروش سینمای ایران؛ هزارتو صدرنشین ماند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. زوم‌جی
  4. سرگرمی
گزارش فروش سینمای ایران؛ هزارتو صدرنشین ماند

گزارش فروش سینمای ایران؛ هزارتو صدرنشین ماند

زوم‌جیخبرگزاری زوم‌جی |
در گزارش این هفته تداوم صدرنشینی فیلم سینمایی هزاتو را داریم و درکنار آن از دیگر‌ فیلم‌های گیشه صحبت کرده‌ایم. با زومجی همراه باشید.

مقاله‌های مرتبط:گزارش فروش سینمای ایران؛ از صدرنشینی هزارتو تا استقبال از خانه پدریتیزری از پشت صحنه فیلم درخونگاه منتشر شدتیزر جدید فیلم سمفونی نهم در آستانه اکران آن منتشر شد

به نظر می‌رسد سینمای ایران از چندماه کم فروغ گذشته عبور کرده است. چرا که فیلم‌های تازه‌اکران میلیاردی از راه رسیده‌اند و علاوه‌بر این، فیلم‌هایی دیگر نیز در مسیر اکران هستند. فیلم‌هایی که شانس بالایی برای فروش دارند. مدتی بود که فیلم‌های ایرانی، حتی پرفروش‌های‌شان هم در هفته بیش از یک میلیارد تومان نمی‌فروختند. در این هفته اما «هزارتو» ساخته امیرحسین ترابی را داریم که در دومین هفته نمایش یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان فروخته است. «هزارتو» در این هفته ۱۴۷ سینما داشت. فیلم سینمایی «هزارتو» با بازی شهاب حسینی حالا به مجموع فروش ۲ میلیارد و ۶۳۸ میلیون تومان رسیده است. از عوامل فروش بالای فیلم سینمایی «هزارتو» می‌توان به شهاب حسینی اشاره کرد که بالاخره به غیبت خود در سینمای ایران و فیلم‌های مورد توجه پایان داده است. فیلم سینمایی «هزارتو» در بالای جدول رقیبی به نام «مطرب» را خواهد داشت. فیلم سینمایی «مطرب» با بازی پرویز پرستویی و کارگردانی مصطفی کیایی ساخته شده است. این فیلم ایرانی به‌زودی اکران خواهد شد و المان‌های عامه‌پسندی مانند «کمدی» و «بازیگر زن خارجی بدون حجاب» را دارد و یکی از شانس‌های دست‌یافتن به فروش بالا محسوب می‌شود. رتبه دوم این هفته در اختیار فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز۲: رد خون» ساخته محمدحسین مهدویان است. این فیلم ایرانی طی ششمین هفته اکران ۱۷۳ سینما در اختیار داشته است. «ماجرای نیمروز۲: رد خون» در این هفته ۶۳۰ میلیون تومان فروخت. ساخته جدید محمدحسین مهدویان تاکنون به مجموع فروش ۵ میلیارد و ۷۱ میلیون تومان دست پیدا کرده است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار بازی و سرگرمی ایران و جهان

گزارش فروش سینمای ایران؛ هزارتو صدرنشین ماند - 4

سومین فیلم جدول فروش این هفته «مسخره باز» ساخته همایون غنی زاده است. فیلمی با حضور صابر ابر، علی نصیریان، هدیه تهرانی، رضا کیانیان و بابک حمیدیان. اولین فیلم سینمایی همایون غنی زاده در هفته گذشته که چهارمین هفته نمایش آن محسوب می‌شد، ۱۰۰ سینما در اختیار داشت. «مسخره باز» در این هفته به درآمد هفتگی ۵۹۳ میلیون تومان دست پیدا کرد. این فیلم ایرانی تاکنون به درآمد کلی ۲ میلیارد ۷۵۴ میلیون تومان رسیده است. در رتبه چهارم این هفته، «کلوب همسران» ساخته‌ی مهدی صباغ زاده را داریم. فیلمی که برای پنجمین هفته اکران ۹۸ سینما داشت و ۲۷۳ میلیون تومان فروخت. فیلم سینمایی «کلوب همسران» تاکنون ۲ میلیارد و ۶۶۶ میلیون تومان فروخته است. در رتبه پنجم این هفته فیلم سینمایی «درخونگاه» ساخته سیاوش اسعدی را داریم. «درخونگاه» در این هفته که پنجمین هفته اکرانش ۱۰۱ سینما در اختیار داشت. «درخوگاه» با بازی امین حیایی در این هفته ۱۹۱ میلیون تومان فروخت. فیلم سینمایی «درخونگاه» حالا به مجموع فروش یک میلیارد و ۲۴۴ میلیون تومان فروخته است. در ادامه نیز به رسم هفته‌های گذشته به مرور جدولی ده فیلم پرفروش هفته گذشته پرداخته‌ایم.ده فیلم پرفروش هفته گذشته

۱هزارتو۲۱۴۷۱,۷۰۰,۹۳۱,۰۰۰۲,۶۳۸,۷۴۰,۰۰۰
۲ماجرای نیمروز۲: رد خون۶۱۷۳۶۳۰,۲۱۴,۰۰۰۵,۰۷۱,۵۳۸,۰۰۰
۳مسخره باز۳۱۰۰۵۹۳,۰۳۱,۰۰۰۲,۷۵۴,۰۷۰,۰۰۰
۴کلوپ همسران۷۹۸۲۷۳,۰۴۰,۰۰۰۲,۶۶۶,۴۴۲,۰۰۰
۵درخونگاه۵۱۰۱۱۹۱,۳۶۸,۰۰۰۱,۲۴۴,۰۰۰,۰۰۰
۶سال دوم دانشکده ۵۷۱۹۷,۷۳۲,۰۰۰۸۷۲,۸۴۲,۰۰۰
۷سرخپوست۲۲۱۵۴۸,۰۳۹,۰۰۰۱۴,۹۶۶,۴۳۸,۰۰۰
۸ایده اصلی۱۳۱۹۴۵,۳۴۷,۰۰۰۴,۱۱۸,۷۵۱,۰۰۰
۹ایکس لارج۱۹۱۹۳۳,۵۳۳,۰۰۰۶,۳۰۲,۳۰۴,۰۰۰
۱۰مردی بدون سایه۷۲۶۳۲,۹۱۰,۰۰۰۱,۲۹۷,۱۴۵,۰۰۰

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

انتخابانتخاب1 روز قبل
شکلات یکی از محبوب‌ترین خوراکی‌ها نزد بسیاری از افراد است. شکلات مزایای بسیاری برای سلامتی دارد اما یکی از سالم‌ترین انواع شکلات، شکلات تلخ است. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، مزایای شکلات تلخ برای سلامتی بی شمار است. بسیاری از افراد عادت کرده‌اند در مواقع مختلف شکلات تلخ بخورند و برخی دیگر نیز اساسا از شکلات تلخ متنفرند اما چرا گفته می‌شود بهتر است شکلات تلخ بخورید؟ _ شکلات منبعی غنی از آنتی اکسیدان‌ها است_ شکلات منجر به بهبود فعالیت‌های ادراکی و سلامت هورمونی می‌شود_شکلات برای افرادی که مبتلا به پرخوابی هستند مفید است چون وضعیت خواب را بهبود می‌بخشد_شکلات تلخ واکنش ایمنی سلولی و تحریک ژن‌های مرتبط با سیگنال‌های عصبی و ادراک حسی را بهبود می‌بخشد_ شکلات تلخ حافظه عضلانی و یادگیری مهارت‌های تازه را بهبود می‌بخشد_شکلات تلخ در سلامت قلب نیز بسیار تاثیر گذار است_شکلات تلخ در رژیمهای کاهش وزن بسیار مفید است_شکلات تلخ عملکرد مغز را به شدت بهبود می‌بخشد_شکلات تلخ به جوانسازی پوست کمک می‌کند_شکلات تلخ از سکته مغزی پیشگیری می‌کند_شکلات تلخ اشتهای کاذب را کنترل می‌کند_شکلات تلخ در کنترل برخی از مشکلات تنفسی نقش دارد
همشهریهمشهری1 روز قبل
اگر از پس این امتحان بر بیایند، یعنی برای شروع زندگی مشترک آماده شده‌اند و در غیر این صورت، خودشان از پیشنهادشان منصرف خواهند شد. ماداگاسکار؛ کشتی با گاومیش‌هادر ماداگاسکار قرن‌هاست پسرها بر اساس سنتی قدیمی باید به منظور نشان دادن آمادگی‌شان برای مدیریت زندگی ‌مشترک دست به کار عجیبی بزنند. این کار به این معناست که او هیچ‌وقت اجازه نمی‌دهد عروس خانم در زندگی مشترک با او گرسنه بماند. آن‌ها می‌گویند به این شکل، داماد آماده مواجه شدن با مشکلات و سختی‌های زندگی مشترک می‌شود. در ادامه آن‌ها باید تلاش کنند در عین بسته بودن دست‌هایشان، طناب را باز کنند تا آمادگی‌شان برای شروع زندگی مشترک به دیگران ثابت شود.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
شناسه خبر: ۹۱۸۳۵۳ ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۲۳:۲۶ ۰ Aخانه | ورزشی خبر آنلاین منبع: باشگاه تاتنهام پس از اخراج شبانه پوچتینو با آقای خاص به توافق رسید و او را به عنوان سرمربی معرفی کرد. این موضوع سوژه کارتونی در بلیچر ریپورت شد.
همشهریهمشهری21 ساعت قبل
جوش شیرینجوش شیرین مطمئنا یکی از بهترین موادی است که بوی بد یک کفش یا کتانی ورزشی را از بین می‌برد. به اندازه دلخواه جوش شیرین را در پاشنه و پنجه کفش بریزید و بگذارید یک شب تا صبح داخل آن بماند. در صورتی که قصد ندارید روغن را مستقیما داخل کفش بریزید، آن را روی یک تکه کاغذ یا دستمال کاغذی بچکانید و بگذارید یک شب تا صبح در کفش بماند. چای کیسه‌ایچای سیاه حاوی تانن است که می‌تواند به از بین بردن باکتری‌های موجود در کفش کمک و بوی بد آن را نیز برطرف کند. آن را به مدت یک ساعت در کفش قرار دهید تا کفش بوی مطبوعی بگیرد.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری3 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری3 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

قهرمان‌پور: ایران نگران لغو معافیت‌ تحریمی فردو و سایر تاسیسات هسته‌ای خود نیست

ایسنا20 دقیقه قبل

گروه‌های وابسته به جریانات خاص در برخی شهرها وارد اعتراض مردم شدند و آشوبگری کردند

میزان‌آنلاین23 دقیقه قبل

تحقیق کنگره آمریکا از گوگل در مورد جمع آوری سوابق پزشکی افراد

فارس28 دقیقه قبل

ادامه بارش‌ها در نقاط مختلف کشور/ رشد ۳۵ درصدی بارش‌ها نسبت به متوسط ۵۱ ساله+جدول

تسنیم31 دقیقه قبل

آذری جهرمی: ۲ برابر شدن درآمد با اجرای طرح تحول پست

عصر ایران33 دقیقه قبل