خسارات زلزله در روستای اسبفروشان سراب آذربایجان شرقی +فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی

خسارات زلزله در روستای اسبفروشان سراب آذربایجان شرقی +فیلم

خسارات زلزله در روستای اسبفروشان سراب و آذربایجان شرقی را در این ویدیو می بینید؛

حجم ویدیو: ۱٫۸۵M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۳۳دانلود ویدیو

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساعت ۲۴ساعت ۲۴19 ساعت قبل
بانکهای ایرانی مطابق با استانداردهای روز بانکی درجهان دربدترین وضعیت قراردارند و بیشتر انها ورشکسته به حساب می‌آیند اما رییس بانک مرکزی تنها به نوشتن یادداشتهای اینستاگرامی یک طرفه مشغول است و خطر انفجار بانکی را نادیده می‌گیرد. تجربه ثابت کرده است که توجه به اهلیت متقاضیان مهم‌تر از دریافت وثایق بوده و در حال حاضر انواع وثایق نمی‌توانند منابع بانک‌ها را به موقع برگردانند. اکنون بمب ساعتی شده‌اند که زیر ساختمان اقتصاد ایران نصب شده و هر لحظه به سوی انفجار می‌روند. در مسیر خنثی کردن بمب ساعتی بانک‌ها چند راه وجود دارد که بهترین آنها کاهش هزینه‌ها، سپس افزایش درآمدها و پس از آن افزایش پوشش ریسک‌های انباشت شده است. دور شدن از جنگ قیمتی که می‌تواند شبکه بانکی را به بازی پانزی نزدیک کند، باز کردن یخ قطور دارایی بانک‌ها، ساماندهی بدهی دولت به بانک‌ها و … نیز در این مسیر قابل پیش‌بینی هستند.

روحانی: در بستن هنر نیست، بازکردنش هنر است +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین18 ساعت قبل

سایه روشن لایحه جدید قانون تجارت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما: ملکشاهی در برنامه تیتر امشب شبکه خبر با اشاره با تاریخچه قانون تجارت و سرگذشت لایحه جدید قانون تجارت گفت: ما هم قبول داریم که این قانون اهمیت و پیچیدگی خاص دارد و لایحه جدید هم ممکن است ایراداتی داشته باشد برای همین از نظرات بخش خصوصی برای بهبود و تکمیل آن استفاده می‌کنیم. او در خصوص مزایای لایحه جدید توضیح داد: احمد آتش هوش رئیس کمیسیون حقوقی اتاق بازرگانی ایران نیز با اشاره به ضرورت به روزرسانی قوانین گفت: قانون تجارت قانونی مادر و بالادستی است و مفهوم این آن است که در اصلاح و تنظیم آن باید وسواس بیشتر و دقت و با احتیاط بسیار عمل کرد. ما به روند رسیدگی به این لایحه انتقاد داریم
مهرمهر16 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، گزارش شاخص قیمت تولید کننده زراعت، باغداری و دامداری سنتی (تعدیل یافته) فصل تابستان ١٣٩٨ از سوی مرکز آمار ایران منتشر شد. شاخص زراعت و باغداریشاخص زراعت و باغداری در فصل تابستان سال ١٣٩٨ برابر با ٤٧٨٫٩ است که نسبت به فصل مشابه سال قبل ٣١٫٢ درصد افزایش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل (نرخ تورم سالانه) نیز معادل ٥٥٫٤ درصد افزایش است. شاخص گروه غلات در فصل تابستان سال ١٣٩٨ برابر با ٤٠٤٫٣ است که نسبت به فصل مشابه سال قبل ٤٥٫٣ درصد افزایش یافته است. شاخص گروه سبزیجات در فصل تابستان سال ١٣٩٨ برابر با ٧٠٦٫٥ است که نسبت به فصل مشابه سال قبل ٣٦٫٢ درصد افزایش یافته است.

طرح جامع بانکداری اسلامی نیاز به اصلاح دارد

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
رئیس کانون بانک‌های خصوصی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما گفت: طرح جامع بانکداری اسلامی که در مجلس مطرح است نمی‌تواند مسائل جاری نظام بانکی کشور را حل کند و نیاز به اصلاح دارد. کوروش پرویزیان افزود: مدیران عامل شبکه بانکی کشور از خصوصی و دولتی در نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی و بانک مرکزی و وزارت اقتصاد نظرات خود را در باره این طرح منعکس کرده‌اند. وی با بیان اینکه باید در این زمینه به یک چارچوب نظری منسجم رسیدگفت: پژوهشگاه فقه نظام و موسسه علوم بانکی و پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی مطالعاتی را اغاز کرده‌اند و همکاری مشترکی با دانشگاه‌های مختلف آغاز کرده‌ایم تا بازنگری کلی در مسایل بانکی صورت گیرد و هدف نهایی آن این است که نظام بانکداری بتواند خدمات به روزتر و در دسترس را به مشتریان ارائه کند و خلق ارزش افزوده و کارآمدی را برای کارآفرینان و نظام اقتصادی کشور در بر داشته باشد.
ایسناایسنا12 ساعت قبل
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار فریمان گفت: سرمایه در گردش و صادرات از مهم‌ترین مشکلات تولیدکنندگان در شهرستان فریمان است که باید تسهیل شود. فرماندار فریمان اظهار کرد: در حال حاضر حدود ۳۰ واحد تولیدی برای توسعه و تکمیل ظرفیت خود اقدام کرده و ۱۴ واحد دیگر ایجادی هستند، همچنین سرمایه در گردش و صادرات از مهم‌ترین مشکلات تولیدکنندگان شهرستان فریمان است که باید تسهیل شود. وی در ادامه افزود: اکنون ۶ معین اقتصادی در شهرستان فریمان وجود دارد، وظیفه این معین‌ها تسهیل‌گری است و کمک می‎کنند تا زنجیره‎های اقتصادی در منطقه کامل شوند. صفایی بیان کرد: اکنون معین‎های اقتصادی در کل روستاهایی که دهیاری دارند فعالیت می‎کنند، بدون شک در راستای مردمی کردن اقتصاد معین‎های اقتصادی نقش بسیار حائز اهمیتی دارند. فرماندار فریمان ادامه داد: در حال حاضر یکی از بهترین زنجیره‎های تولید گوشت قرمز استان خراسان رضوی در شهرستان فریمان قرار دارد، خوشبختانه با تلاش‎های صورت گرفته زیرساخت‎های لازم به منظور حمایت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهرستان فریمان مهیا شده است.

نظرها

اخبار بیشتر