تخریب ناشی از زلزله در ورنکش ترکمانچای میانه (فیلم)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران
  4. اجتماعی

تخریب ناشی از زلزله در ورنکش ترکمانچای میانه (فیلم)

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران |
تصاویری از خانه های آسیب دیده و تخریب شده روستای ورنکش بخش ترکمانچای میانه/زلزله ۵.۹ ریشتری بامداد امروز جان ۵ نفر از اهالی این روستا را گرفت

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، توحید سلیمی اظهار داشت: به علت برودت هوا و بارش سنگین برف پاییزی که از ساعات اولیه امروز آغاز شده است، تمامی مقاطع تحصیلی و دانشگاه‌های شهرستان زنجان فردا در دو نوبت صبح و عصر تعطیل می‌باشد. وی ادامه داد: مدارس شهرستان‌های سلطانیه، ایجرود و ماهنشان در همه مقاطع و در هر دو شیفت تعطیل و مدارس شهرستان خرمدره تمامی مقاطع در شیف صبح و بخش مرکزی شهرستان خدابنده در مقاطع دبستان و متوسطه اول در شیفت صبح تعطیل می‌باشد. مدیرکل بحران استان زنجان اعلام کرد: کلیه مدارس ابهر و طارم فردا دایر است.

سلاخی ماموران ناجا توسط اغتشاشگران + تصاویر

8+
الفالف19 ساعت قبل

اینترنت دفاتر پیشخوان دولت و پلیس+ ۱۰

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
دفاتر پیشخوان دولت تحت تاثیر اختلال اینترنت چند روز اخیر بودند، اما مراکز پلیس + ۱۰ به علت اینکه بر روی بستر اینترنت ملی بودند به راحتی فعالیت می‌کردند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ امروز برای اینکه ببینیم اختلال‌های اینترنت چند روز اخیر چه تاثیری بر عملکرد دفاتر پیشخوان دولت و پلیس +۱۰ داشته به برخی از این مراکز سرزدیم؛ دفاتر پیشخوان دولت تحت تاثیر اختلال اینترنت بودند، اما مراکز پلیس + ۱۰ به علت اینکه بر روی بستر اینترنت ملی قرار داشتند به راحتی فعالیت می‌کردند.
ایمناایمنا16 ساعت قبل
بر این اساس، قرار است برای خانوارهای تک‌نفره ۵۵ هزار تومان، دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهارنفره ۱۷۲ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان واریز شود. پرداختی این طرح، در سه مرحله انجام می‌شود که مرحله اول آن ساعت ۲۴ شب گذشته (۲۷ آبان) به حساب برخی مشمولان واریز شده است. طی برنامه زمان‌بندی شده، مرحله دوم واریز چهارشنبه (۲۹ آبان) و مرحله سوم نیز ساعت ۲۴ شنبه (دوم آذرماه) است. چه کسانی کمک حمایتی می‌گیرند؟ جمعیت هدف این طرح حمایتی، حدود ۱۹ میلیون خانوار اعلام شده که جزئیات طرح نشان می‌دهد حدود ۶۰ میلیون نفر این منابع را دریافت می‌کنند و در هر مرحله پرداخت ۲۰ میلیون نفر را شامل می‌شود. با این وضعیت احتمالا همان سه دهک بالای درآمدی که قرار بود از دریافت یارانه نقدی حذف شوند، مشمول دریافت کمک حمایتی در افزایش قیمت بنزین نشده‌اند.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 روز قبل
به گزارش «دنیای اقتصاد»، پس از ماجرای برف روز شنبه و بی‌عملی عوامل اجرایی برف‌روبی و پاکسازی معابر تا ساعات نیمروز و به دنبال آن قفل ترافیکی بسیاری از معابر محلی، فرعی و اصلی، شناسایی مقصران ماجرا به عنوان یک اتفاق مثبت در مدیریت شهری کلید خورد و این فرآیند به عزل یکی از مدیران شهری که دامنه فعالیت وی در حد یکی از نواحی شهرداری در منطقه یک بود منجر شد. هر چند عزل کسانی که با سهل‌انگاری موجب بروز شرایط بغرنج روز برفی تهران شدند، می‌تواند تنبیه بازدارنده و اثرگذاری محسوب شود و موجب ارتقای مسوولیت‌پذیری سایر مدیران شهری در صحنه‌های مشابه دیگر در هفته‌ها و ماه‌های نیمه سرد سال شود، اما اکنون یک سوال درباره این ماجرا برای افکار عمومی به ویژه جمعیت ساکن و شناور مناطق یک تا پنج تهران که بیشتر در معرض آسیب ناشی از کوتاهی مدیران شهری در ماجرای برف شنبه قرار داشتند، ایجاد کرده است. این گروه از شهروندان که از نزدیک شاهد بودند عملکرد ضعیف مدیریت شهری در زمینه برف‌روبی صرفا مربوط به یک ناحیه یا حتی یک منطقه نبوده است، در پی کارنامه غیر قابل دفاع مدیریت شهری در مواجهه با اولین برف سال ۹۸ و اتفاقات پس از آن، می‌خواهند بدانند آیا برخورد با مدیران و عواملی که روز شنبه مرتکب کوتاهی شدند، یک پروسه است که با عزل یک شهردار ناحیه آغاز شده است یا اینکه خبری از سریال برخورد با خاطیان نیست و صرفا به یک برکناری محدود خواهد شد؟ اگر قرار باشد این رسیدگی با عزل یک شهردار ناحیه به سرانجام برسد و رسیدگی به پرونده برف تهران به همین یک مورد برخورد تنزل یابد، این ماجرا حاوی یک پیام ناامیدکننده به مردم شهر خواهد بود. از آنجا که برخورد صرفا در یک ناحیه از منطقه یک که اتفاقا در نزدیکی محل سکونت برخی از مسوولان کشور و مدیریت شهری واقع شده است، صورت گرفته، ممکن است این شائبه برای شهروندان ایجاد شود که مدیریت شهری صرفا با هدف «تنظیم رابطه» با مسوولان، اقدام به برکناری یک مدیر کرده است. این در حالی است که در صورت ادامه رسیدگی به پرونده برف و عزل دیگر خاطیان، از تکرار خطا توسط دیگر مدیران شهری در روزهای مشابه نیز جلوگیری خواهد شد؛ چراکه تجربه نشان داده ابزار «برکناری»، بازدارندگی قابل توجهی دارد و می‌تواند مانع از تکرار تعلل و بی‌تدبیری دوباره در روزهای برفی پیش‌رو شود.
خبرآنلاینخبرآنلاین18 ساعت قبل
امین حسین نقشینه روز سه‌شنبه افزود: امروز برای استان‌های ساحلی شمال کشور، مرکز، استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز، استان‌های دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی بارش برف و باران همراه با وزش باد پیش‌بینی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی افزود: پنجشنبه شمال شرق، شرق، جنوب شرق، سواحل شمال، اردبیل و ارتفاعات البرز شرقی بارش خواهند داشت. جمعه بارش‌ها در سواحل شمالی کشور، اردبیل، شمال شرق آذربایجان شرقی، ارتفاعات البرز شرقی و خراسان شمالی خواهد بود. کمینه دمای امروز در مهرآباد و شمیرانات یک درجه بالای صفر بود و بیشینه دمای امروز مهرآباد ۷ درجه و شمیرانات ۵ درجه بالای صفر می‌شود. کارشناس سازمان هواشناسی گفت: فریدونشهر ۱۰ درجه زیر صفر، خدابنده ۸ درجه زیر صفر، شهرکرد با دمای ۷ درجه زیر صفر، سنندج و کرمانشاه ۴ درجه زیر صفر و میناب ۳۳ درجه بالاس صفر، بندرعباس ۳۰ درجه بالای صفر و کنارک چابهار ۳۱ درجه بالای صفر به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط کشور در ۲۴ ساعت گذشته بودند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری1 روز قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

ابهامی به نام «اعتراض در مسیر قانونی»

ایسنا16 دقیقه قبل

علائم هشداردهنده سرطان پستان را بشناسید

الف16 دقیقه قبل

چگونه خشکی چشم را درمان کنیم؟

مشرق‌نیوز16 دقیقه قبل

۲ گزینه جاشینی پوچیتنو در تاتنهام مشخص شدند

میزان‌آنلاین19 دقیقه قبل

۱۶ تیم حاضر در پلی آف مقدماتی یورو ۲۰۲۰ +جدول و نحوه صعود

مشرق‌نیوز25 دقیقه قبل