تخریب ناشی از زلزله در ورنکش ترکمانچای میانه (فیلم)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران
  4. اجتماعی

تخریب ناشی از زلزله در ورنکش ترکمانچای میانه (فیلم)

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران |
تصاویری از خانه های آسیب دیده و تخریب شده روستای ورنکش بخش ترکمانچای میانه/زلزله ۵.۹ ریشتری بامداد امروز جان ۵ نفر از اهالی این روستا را گرفت

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سلاخی ماموران ناجا توسط اغتشاشگران + تصاویر

8+
الفالف1 روز قبل

اینترنت دفاتر پیشخوان دولت و پلیس+ ۱۰

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
دفاتر پیشخوان دولت تحت تاثیر اختلال اینترنت چند روز اخیر بودند، اما مراکز پلیس + ۱۰ به علت اینکه بر روی بستر اینترنت ملی بودند به راحتی فعالیت می‌کردند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ امروز برای اینکه ببینیم اختلال‌های اینترنت چند روز اخیر چه تاثیری بر عملکرد دفاتر پیشخوان دولت و پلیس +۱۰ داشته به برخی از این مراکز سرزدیم؛ دفاتر پیشخوان دولت تحت تاثیر اختلال اینترنت بودند، اما مراکز پلیس + ۱۰ به علت اینکه بر روی بستر اینترنت ملی قرار داشتند به راحتی فعالیت می‌کردند.

محقق نشدن استقلال شبکه ملی اطلاعات

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
وی با بیان اینکه مرکز ملی فضای مجازی ناظر طرح شبکه ملی اطلاعات است، گفت: قرار بود برنامه شبکه ملی اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی تطبیق و سپس اجرا شود، اما برنامه‌ای در این باره به این شورا ارائه نشده و این نقص است. آقای تقی پور افزود: مرکز ملی فضای مجازی، گروهی را مسئول ارزیابی شبکه ملی اطلاعات کرد و این گروه، ادعای پیشرفت ۸۰ درصدی شبکه ملی اطلاعات را کارشناسی و موجه ندانست و کاستی‌هایی را مشخص کرد و رقم بسیار کمتر از ۸۰ درصد است. آقای تقی پور افزود: شبکه ملی اطلاعات نمی‌خواهد اینترنت و ارتباط جهانی را قطع کند بلکه اینترنت یکی از خدمات اصلی این شبکه است و مهمترین چیز در شبکه ملی اطلاعات، حفظ استقلال است. آقای معین گفت: منظور از شبکه ملی اطلاعات، شبکه ملی منقطع از اینترنت جهانی نیست بلکه منظور؛ استقلال آن است. وی با بیان اینکه متولیان برقراری شبکه ملی اطلاعات باید در این حوزه پاسخگو باشند، اضافه کرد: یکی از اصلی‌ترین موضوعات حوزه شبکه ملی اطلاعات، حریم شخصی و هویت است که باید درباره آن چاره اندیشی شود.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ جانشین رئیس پلیس بین الملل ناجا در نشست مشترک پلیس بین‌الملل ناجا و هیئت مدیران وزارت امور خارجه با محوریت بررسی ظرفیت‌های دیپلماسی پلیسی با کشور ترکیه گفت: دانشکده روابط بین الملل وزارت امور خارجه می‌تواند بستری مناسب برای بهره گیری و شناخت ظرفیت‌ها و بررسی عملکرد پلیس بین الملل باشد. سردار کاظم مجتبایی افزود: مسیر‌های پیشرفت به سه بخش تقلید، تجربه و اندیشه ورزی تقسیم می‌شود که تقلید آسان‌ترین راه و تجربه سخت‌ترین راه است، اما مسیر سوم که اندیشه ورزی است، مطمئن‌ترین راه برای موفقیت است. جانشین رئیس پلیس بین الملل ناجا با اشاره به نتایج مسیر اندیشه ورزی تصریح کرد: پلیس بین‌الملل ناجا نیز بر این راه تاکید دارد و اینگونه نشست‌ها را نتیجه تمرکز بر این مسیر موثر و راهبردی عنوان کرد. در این نشست، کارشناسان وزارت امور خارجه و پلیس بین‌الملل ناجا به بیان دیدگاه‌های خود و طرح پیشنهادات برای رسیدن به یک سیاست قدرتمند مبتنی بر ارزش‌های انقلاب که موجب سرعت بخشی به استرداد و تعقیب مجرمان شود، پرداختند.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ قرار گرفتن شاخص کیفیت هوای تهران بر روی عدد ۵۵، در شرایطی است که دیروز بعدازظهر هوای تهران با شاخص کیفیت ۱۱۱ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشت. با این حال رفته رفته با کاهش تردد خودرو‌ها در سطح شهر، از میزان آلایندگی‌ها هم کاسته شد به طوری که شاخص کیفیت هوا در ۲۴ ساعت گذشته به عدد ۸۹ رسید و سالم بود. شهروندان تهرانی از ابتدای امسال تاکنون، ۲۵ روز هوای پاک، ۱۸۰ روز هوای سالم، ۳۸ روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس و یک روز هوای ناسالم برای همه گروه‌ها را تنفس کرده‌اند.
صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آقای دکتر جلال پور احمد متخصص سم شناسی در حاشیه همایش پانزدهم سم شناسی و مسمومیت‌های غذایی که از امروز تا یکم آذر در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در حال برگزاری است گفت: آلودگی هوا باعث مسمومیت‌هایی می‌شود که جان هزاران نفر را در کلانشهر‌های صنعتی تهدید می‌کند و باعث کاهش عمر می‌شود. وی درباره مسمومیت با قرص برنج نیز گفت: متأسفانه برای ورود غیر قانونی و غیر استاندارد این فراورده تصمیم جدی گرفته نشده و هنوز هم یک معضل است، حتی در در این فصل رطوبت هوا و واکنش قرص برنج باعث آزاد شدن یک گاز خطرناک می‌شود که باعث مسمومیت جدی است. وی درباره برگزاری این همایش گفت: ۲۵ سخنرانی کلیدی از استادان برجسته، ۴۰ سخنران کوتاه از متخصصان سم شناسی و نشست‌های تخصصی با موضوعات سلامت غذا، سم شناسی سلولی مولکولی، سم شناسی عصبی، سموم جانوری و گیاهی، سم شناسی بالینی و سم شناسی نانوذرات از برنامه‌های این همایش ۳ روزه است.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری53 دقیقه قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

قم| سرمایه‌گذاری در حوزه ورزش بانوان در اولویت قرار دارد

تسنیم5 دقیقه قبل

روسیه: اقدام اسرائیل اشتباه بود

مهر6 دقیقه قبل

سرپرست اداره کل بازرسی گمرک ایران منصوب شد

تسنیم6 دقیقه قبل

یک جمع کوچک، ضد وطن و منافع ملی اقدام کردند/ باید در برابر مزدورانی که علیه امنیت کشور اقدام می‌کنند، قاطع باشیم

مشرق‌نیوز7 دقیقه قبل

لیدر زن برای مدیریت آشوب! +عکس

مشرق‌نیوز7 دقیقه قبل