نگاهی به نامزدهای نهایی جوایز عکاسی معماری ۲۰۱۹ + تصاویر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. فرهنگ
نگاهی به نامزدهای نهایی جوایز عکاسی معماری ۲۰۱۹ + تصاویر

نگاهی به نامزدهای نهایی جوایز عکاسی معماری ۲۰۱۹ + تصاویر

ایسناخبرگزاری ایسنا |
نامزدهای نهایی رقابت سالانه عکاسی معماری از بین دو هزار شرکت‌کننده از ۴۰ کشور مختلف معرفی شدند.

به گزارش ایسنا و به نقل از سی ان ان، ‌ تصویری هنری از موزه‌ای چرخان در نروژ و تصویری از آسمان‌خراش چینی بر فراز «شنژن» از جمله عکس‌هایی هستند که در فهرست نهایی برترین عکس‌های معماری امسال قرار گرفته‌اند.

دو هزار نفر در رقابت امسال شرکت کردند که بیش از یک سوم آن‌ها را عکاس‌های بریتانیایی تشکیل داده‌اند. با این حال کشورهای چین، ایالات متحده، ‌ رومانی و کلمبیا بیشترین نماینده را در فهرست نهایی این رقابت به خود اختصاص داده‌اند.

در سایت خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

جوایز عکاسی معماری به شش بخش مختلف تقسیم می‌شود. سال گذشته جایزه اصلی این رقابت به Pawel Paniczko تعلق گرفت.

برندگان نهایی جوایز عکاسی معماری امسال در ماه سپتامبر در فستیوال جهانی معماری (WAF) واقع در آمستردام معرفی می‌شوند.

در ادامه منتخبی از تصاویر راه‌یافته به فهرست نهایی امسال این رقابت عکاسی را مشاهده می‌کنید:

نگاهی به نامزدهای نهایی جوایز عکاسی معماری ۲۰۱۹ + تصاویر - 7نگاهی به نامزدهای نهایی جوایز عکاسی معماری ۲۰۱۹ + تصاویر - 8نگاهی به نامزدهای نهایی جوایز عکاسی معماری ۲۰۱۹ + تصاویر - 9نگاهی به نامزدهای نهایی جوایز عکاسی معماری ۲۰۱۹ + تصاویر - 10نگاهی به نامزدهای نهایی جوایز عکاسی معماری ۲۰۱۹ + تصاویر - 11نگاهی به نامزدهای نهایی جوایز عکاسی معماری ۲۰۱۹ + تصاویر - 12نگاهی به نامزدهای نهایی جوایز عکاسی معماری ۲۰۱۹ + تصاویر - 13نگاهی به نامزدهای نهایی جوایز عکاسی معماری ۲۰۱۹ + تصاویر - 14نگاهی به نامزدهای نهایی جوایز عکاسی معماری ۲۰۱۹ + تصاویر - 15نگاهی به نامزدهای نهایی جوایز عکاسی معماری ۲۰۱۹ + تصاویر - 16نگاهی به نامزدهای نهایی جوایز عکاسی معماری ۲۰۱۹ + تصاویر - 17نگاهی به نامزدهای نهایی جوایز عکاسی معماری ۲۰۱۹ + تصاویر - 18نگاهی به نامزدهای نهایی جوایز عکاسی معماری ۲۰۱۹ + تصاویر - 19

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نمایشی متفاوت

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ پس از ۵۰ سال از تاسیس تئاتر شهر فرسودگی تجهیزات این مجموعه در طی سالها پاسخگوی نیاز امروز کارگردانان هنری تئاتر نیست. شرکتی دانش بنیان از دانشجویان دانشگاه شریف ما را به یک تور پشت صحنه برد.

پویش سلام بر محمد

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل

فیلم | خاطره همایون شجریان از موتورسواری با علیرضا قربانی

همشهریهمشهری2 روز قبل

فیلم | اجرای زنده همایون شجریان و علیرضا قربانی از آلبوم مشترک‌شان

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
همیشه این‌طور نیست که میکروب‌ها، باکتری‌ها و مواد بیماری‌زا، باعث بیماری انسان شوند. بعضی اوقات مواد آنتی‌باکتریال، آنتی‌بیوتیک‌ها و مواد شیمیایی که برای ایجاد بهداشت بیشتر در زندگی ما مورد استفاده قرار می‌گیرند، خود باعث بروز انواع بیماری‌ها در بدن انسان هستند. یکی از این مشکلات، بیماری‌های مربوط به روده است که در اثر وارد شدن تدریجی مایع ظرفشویی به بدن انسان بروز می‌کند. شاید برایتان عجیب باشد، اما درست فهمیدید؛ همه‌ی ما انسان‌ها در طول زندگی، مقدار متغیری مایع ظرفشویی می‌خوریم و شاید خیلی از ما، از این مسئله بی‌خبر باشیم!

ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
برنامه گفتگوی ویژه اخبار قرآنی فردا با موضوع «ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماها» روی آنتن می‌رود. ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماهاریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماهابه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، برنامه گفتگوی ویژه اخبار قرآنی جمعه ۲۴ آبان از شبکه قرآن پخش می‌شود. در این برنامه محمدحسن قدیری ابیانه کارشناس عالی مسائل راهبردی به موضوع «ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماها» می‌پردازد.

دستاوردهای جدید در حوزه پوست و مو

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر