مسئولان به نوکری مردم افتخار کنند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

مسئولان به نوکری مردم افتخار کنند

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
ملت ایران با حضور قدرتمند خود در مراسم ۱۳ آبان و اعلام انزجار از استکبار غربی و به ویژه سران آمریکا درب مذاکره با آمریکا را بستند.

خبر تکمیل خواهد شد ….

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما، حجت الاسلام و المسلمین صدیقی با اشاره به تسخیر لانه جاسوسی آمریکا از سوی دانشجویان پیرو امام (ره) که از سوی امام (ره) نیز مورد تایید قرار گرفت، افزود: اعلام انزجار ملت ایران در ۱۳ آبان نشانه بصیرت مردم ایران نسبت به خطری است که از جانب آمریکا؛ شریعت، صلح، امنیت و حقوق انسان‌ها را تهدید می‌کند.

وی با اشاره به توطئه‌های آمریکا در سالیان پیش از انقلاب و بعد از انقلاب علیه ملت ایران، به تحولات سال ۱۳۳۲ و نیز اعتماد مصدق به آمریکا و در ادامه بلایی که آمریکایی‌ها بر سر مصدق آوردند، گفت: برخی‌ها فکر می‌کنند اگر ما «مرگ بر آمریکا» نگوییم، آمریکا هم به ما کاری ندارد، ولی دیدید که آخر آمریکایی‌ها با توجه به اعتمادی که مصدق به آن‌ها کرد او را به چه وضعی درآوردند و یک رژیم منفور بی کفایت را سرکار آوردند و همه چیز را به غارت بردند.

مردم با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان درب مذاکره با آمریکا را بستند

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

حجت الاسلام و المسلمین صدیقی گفت: پیش از انقلاب، آمریکایی‌ها هر آنچه را که می‌توانستند بر سر ملت ایران آوردند و از هیچ چیزی مضایقه نکردند.

وی با اشاره به اینکه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا که مورد تایید امام (ره) هم قرار گرفت و از آن به عنوان انقلاب دوم یاد کردند، گفت: انقلاب دوم نشان داد برای استقلال کشور و مقابله با استکبار بیرونی است و ملت ایران زیر پرچم نیابت حضرت حجت (عج) و ولایت فقیه مصمم است کشور را از وابستگی به همه قدرت‌های باطل وارسته کند و از این کشور جبهه‌ای درست کند که پایان این جبهه حضور حضرت مهدی (عج) باشد.

خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به نامگذاری سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری و بیانات اخیر ایشان در جمع دانشجویان و دانش آموزان افزود: حضرت آقا در این سخنرانی فرمودند، هشت ماه گذشت و آنچه که ما را با مشکلات مواجه کرد، چشم امید به بیرون و منتظر بودن است.

حجت الاسلام والمسلمین صدیقی گفت:: تا مدتی در انتظار برجام نشستند و گفتند بدون برجام آب خوردن هم گیر ما نمی‌آید و آنچه نباید گفته شود در شعار‌ها گفته شد و کاری صورت ندادند تا برجام عملی شود، اما نتیجه برجام چه شد؟ مگر بنا نبود با برجام همه تحریم‌ها از بین برود؟ مگر طرفداران مذاکره نمی‌گفتند که دیوار بی اعتمادی فرو ریخت و در روز اجرای برجام تمام همه تحریم‌ها برداشته می‌شود، اما ​آیا یک تحریم هم برداشته شد؟ بلکه چندین تحریم هم اضافه شد هم در زمان دولت قبلی آمریکا و هم در زمان دولت فعلی.

وی با اشاره به اصرار مقام معظم رهبری مبنی بر اعتماد نکردن به اروپایی‌ها و آمریکا در برجام گفت:: در انتظار تصمیم آمریکا و اروپاییان و فرانسه نشستن کار غلطی است چرا که آن‌ها قابل اعتماد برای ملت ایران نیستند و در برجام این موضوع را نشان دادند.

خطیب نماز جمعه تهران با تاکید بر اینکه تکیه بر توان ملت و به ویژه استعداد‌های جوانان ایرانی در تمامی زمینه‌ها می‌تواند کشور را از تحریم‌ها نجات دهد، گفت: باید به جوانانی که در بخش‌های مختلف علمی و همچنین موشکی در زمان تحریم شاهکار کردند، در جنگ اقتصادی نیز میدان داده شود تا کشور، قدرتمندانه، مسیر توسعه را بپیماید.

وی تاکید کرد: باید در زمینه اقتصاد خودکفا شویم، در فرهنگ باید آسیب‌ها را ریشه کن کنیم، در مسایل نظامی حرف اول را بزنیم، جوانان مان را در همه عرصه‌ها به کار گیریم و به آن‌ها میدان دهیم.

امام جمعه موقت تهران گفت: بیش از این مسئولان اقتصادی مردم را در انتظار نگذارند که این انتظار دستاوردی نخواهد داشت.

از جوانان دانشمند در جنگ اقتصادی می‌توان استفاده کرد

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیمسئولان باید به نوکری و خدمت به مردم افتخار کنند

خطیب نمازجمعه تهران گفت:: مدیران و مسئولان اگر به یاد خدا باشند، رعایت حقوق مردم را نصب العین خود قرار می‌دهند.

حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی در خطبه اول نماز جمعه این هفته تهران با دعوت مردم به رعایت تقوای الهی گفت:: باید با خدا پیمان ببندیم که او را از یاد نبریم و خود را به آنچه او را ناراضی می‌کند، آلوده نکنیم.

وی افزود: باید به یاد خدا باشیم به ویژه حکومتی‌ها و مدیران و خدمتگزاران مردم و مزدبگیران مردم خودشان را ارباب نگیرند و بدانند حقوقشان از سفره ملت و جیب مردم و سفره همین مردم جنوب شهر و شهید داده‌های مدافع حرم است.

حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی گفت:: این‌ها اگر به یاد خدا باشند؛ عایله خدا را از یاد نمی‌برند، گرانی و فاصله طبقاتی و رنج رنجور‌ها را تحمل نمی‌کنند، برای رضای خدا هم قسط و عدل و مساوات را رعایت می‌کنند، حقوق مردم را نصب العین قرار می‌دهند و به نوکری مردم و خدمت به مردم افتخار می‌کنند.

وی گفت:: یاد خدا سازنده و آرامش بخش است و انسان را به وظیفه خود آشنا می‌کند و در برابر گناه و آسیب‌ها، بیمه می‌کند.

حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی گفت: باید از خدا هدایت را بخواهیم و این هدایت همان راهی است که ما را اهل قیام می‌کند، از خواب بودن نجات می‌دهد تا همیشه در سنگر باشیم و حواسمان به دشمن باشد و غفلت نکنیم.

وی گفت:: باید از خدا بخواهیم که مردانه زندگی کنیم، حماسه آفرین باشیم و در برابر مشکلات و دشمنان بپاخیزیم و در حال قیام باشیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رونمایی جهاد اسلامی فلسطین از موشک جدید

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین المللی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از تلویزیونی المیادین، گردان‌های قدس- شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین روز پنج شنبه با رونمایی از موشک جدید نوع «براق ۱۲۰» اعلام کرد، این موشک که کاملا ساخت داخلی فلسطین است. جنبش جهاد اسلامی فلسطین با انتشار بیانیه‌ای در این باره اعلام کرد، موشک «براق ۱۲۰» وارد چرخه بهره برداری نظامی شده و برای اولین بار در حمله به شهرک صهیونیست نشین «الخضیره» از آن استفاده شده است. گردان‌های قدس تأکید کرد، این موشک نسخه پیشرفته با قدرت تخریبی بالاتر و دقیق‌تر موشکی است که پیشتر از آن رونمایی کرده بود.

فیلم‌ | لحظه دستگیری رسول دانیال زاده ابربدهکار فراری

همشهریهمشهری2 روز قبل

محمود صادقی: رئیس هلال احمر آلوده به فساد است اما روحانی او را نگه داشته است

الفالف1 روز قبل
محمود صادقی: رئیس هلال احمر آلوده به فساد است اما روحانی او را نگه داشته استگروه سیاسی الف، ۲۳ آبان ۱۳۹۸، ۱۲:۲۴ ۳۹۸۰۸۲۳۰۳۹۰ نظر، ۴ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار
ساعت ۲۴ساعت ۲۴13 ساعت قبل
کارشناسان سیاسی باوردارند این تصمیم حکومت نوعی خود زنی سیاسی در وضعیت سخت این روزهای شهروندان به حساب می‌آید زیرا راه را برای جهش قیمت سایر کالاها هموار می‌کند. درصورتی که میانگین نرخ هردلا درسال ۱۳۹۸برابر با ۸ هزار تومان لحاظ شود به عدد ۳۲۰ هزار میلیارد تومان درآمد از دست رفته می‌رسیم. راه دیگر این است که از خارج وام گرفته شود که این راه نیز بسته است. دراین شرایط آیا جزوصل کردن دولت به جیب شهروندان راه دیگری وجود دارد؟ دولت از همان زمانی که بودجه ۱۳۹۸ را تدوین می‌کرد می‌دانست باید درسال جاری به جای اینکه به صادرات نفت امید ببندد باید جیب مردم را نشانه برود. این خودزنی سیاسی نهادهای حکومتی را باید با دقت نگاه کرد و دید که پیامدهای منفی آن از کدام محل سر بر می‌آورد.
صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
آقای امیر حسین قاضی زاده هاشمی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ در تشریح جزئیات نشست علنی روز دوشنبه مجلس تصریح کرد: طبق تصمیم پیشین؛ در بررسی ویژه ۱۰ موضوع مهم کشور از سوی اعضای هیأت رییسه مجلس، من مسؤول پیگیری موضوع وضعیت اقتصاد کسب و کار‌های نوپا (استارت آپ) شدم. وی افزود: جلسات مختلفی با کسب و کار‌های نوپا (استارت آپ)، سندیکا‌های مربوط، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دستگاه‌های دولتی ذیربط برگزار و ابعاد مختلف این موضوع بررسی و گزارش نهایی تهیه شد. وی ادامه داد: گزارش وضعیت کنونی اقتصاد کسب و کار‌های نوپا (استارت آپ) کشور در نشست علنی صبح روز دوشنبه مجلس و با حضور وزرای اقتصاد و دارایی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس و یا معاون بانک مرکزی، رئیس سازمان تأمین اجتماعی و همچنین نمایندگان کسب و کار‌های نوپا بررسی خواهد شد. عضو هیأت رییسه مجلس گفت: وضعیت کنونی اقتصاد دانش‌بنیان در سطح جهانی، سهم اقتصاد نوآورانه در اقتصاد کشور و مشکلات این شرکت‌ها و راهکار‌های رفع آن‌ها در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت. آقای قاضی زاده هاشمی خاطر نشان کرد: در نهایت و با جمع بندی تمامی نقطه نظرات و دیدگاه‌ها؛ اقدامات بعدی شکل خواهد گرفت و در صورت نیاز اصلاح قانون و یا قانون گذاری جدید در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز3 ساعت قبل
تجمع‌های اعتراضی در برخی شهرهای ایران نسبت به افزایش قیمت بنزین برگزار شد. به گزارش آفتاب‌نیوز؛ در شهرهای اهواز، امیدیه، ماهشهر، بهبهان و خرمشهر در استان خوزستان و همچنین در مشهد و سیرجان در استان کرمان برخی شهروندان نسبت به افزایش قیمت بنزین تجمع‌هایی اعتراضی برگزار کردند. براساس ویدئوها و تصاویری که در فضای مجازی منتشر شده است، در این تجمع‌ها، مردم شعارهایی در انتقاد از افزایش قیمت بنزین سر داده‌اند. بر این اساس سهمیه شخصی خودروهای شخصی ماهانه ۶۰ لیتر در نظر گرفته شده است. قیمت بنزین سهمیه‌ای نیز لیتری ۱۵۰۰ تومان، بنزین غیرسهمیه‌ای لیتری ۳۰۰۰ تومان و بنزین سوپر ۳۵۰۰ تومان تعیین شده است.

نظرها

اخبار بیشتر