دولت تصمیم به افزایش قیمت بنزین گرفته است/ مابه‌التفاوت قیمت‌ها را مستقیما به مردم بدهید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سیاسی
دولت تصمیم به افزایش قیمت بنزین گرفته است/ مابه‌التفاوت قیمت‌ها را مستقیما به مردم بدهید

دولت تصمیم به افزایش قیمت بنزین گرفته است/ مابه‌التفاوت قیمت‌ها را مستقیما به مردم بدهید

پارس نیوزخبرگزاری پارس نیوز |

به گزارش پارس نیوز، نماینده سابق مجلس در جمع دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی:

شنیده‌ایم که دولت برای افزایش قیمت بنزین به تصمیم رسیده است، پیشنهاد مشخص این است مابه التفاوت قیمت‌ها را مستقیما به خود مردم بدهند؛ خرج کسری بودجه دولت نشود.

مشکل اصلی این دولت در اقتصاد نداشتن مدل مشخص است.

اگر می‌خواهیم پرچم جریان انقلاب برافراشته باشد، نیروهای انقلابی باید به رهبران حل مساله تبدیل شوند. صرف انتقاد به شرایط فعلی و عملکرد دولت، تکلیف مطلوب جبهه انقلاب نیست.

سطح تحلیل رهبری در موضوع جوانسازی را نباید تقلیل داد؛ هدف ایشان از ایجاد فضاسازی برای ورود جوانان به مسئولیت‌های تصمیم‌گیر، حل مسائل کهنه و مزمن با رویکرد جوانانه و نوآورانه است.

در خبری بخوانید: تازه ترین اخبار سیاسی ایران و جهان از سراسر وب

لینک‌های ویژه بنزین بذرپاش

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 روز قبل
مشکل در اینجا «مقیاس» و «دشواری» های اعمال [و طرح‌ریزی برای] قدرت است با توجه به ماهیت کوهستانی بیشتر این جزایر. کوه‌ها به وضوح این مناطق را برای فتح و حفظ آنها از سوی دولت‌ها و ارتش‌هایشان بسیار دشوار کرده است. درک شرایطی که طی آن شکل‌گیری دولت «بکر» رخ داد جالب است، زیرا به تعریف برخی شرایط مادی که طبق آن دولت ظاهر می‌شود یاری می‌رساند. اما در آخر، «مولفه‌های بر هم کنش» [interacting factors] فراوانی وجود دارد که قادر به توسعه یک نظریه قوی و پیش‌بینی‌کننده در مورد زمان و چگونگی شکل‌گیری دولت است. دولت چینی متمرکز، بوروکراتیک و به شدت مستبد بود.

فیلم | دقیقترین جزئیات رسمی خسارات تهران بر اثر اعتراضات بنزینی

خبرآنلاینخبرآنلاین19 ساعت قبل
اوپرت یکی از آن مناطقی است که با شنیدن نامش و دیدن تصاویرش ممکن است با خودمان بگوییم وای چه بهشتی، کاش اینجا ایران بود و می‌توانستیم به آن سفر کنیم. منطقه‌ای بین استان سمنان و مازندران با طبیعتی زیبا و خیره کننده. دیواره‌ای از کوه که مسیر حرکت ابرها را سد می‌کند، این دیواره اوپرت نام دارد. منطقه ایی ییلاقی برای مردم محلی که دامهای خود را به چرا می‌برند. خانه‌های روستایی دشت‌های زیبا، کوه‌های زیبا پوشیده شده از چمن، چشمه‌های جوشان با آب گوارا که در این منطقه به چشم می‌خورد همه از زیبایی‌های اوپرت می‌باشد.

خبرهایی از پشت پرده اغتشاشات اخیر

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
سخنگوی دولت امروز با خبر‌هایی از پشت پرده اغتشاشات اخیر به جمع خبرنگاران آمد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ تاکید ویژه اعضای هیئت دولت امروز علاوه بر کنترل تورم انتظاری ناشی از سهمیه بندی بنزین این بود که قشر‌های مختلف مردم که مشمول حمایت‌های معیشتی هستند به دقت شناسایی شوند تا کسی از این فهرست جا نماند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین10 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- طاهری گفت: در شرایط فعلی که استکبار جهانی علیه ایران بیداد می‌کند و افرادی قصد در لطمه زدن به اقتصاد کشور دارند باید بتوان تهدید‌ها را با فرصت جواب داد. وی افزود: در این برهه زمانی که استکبار جهانی علیه ایران بیداد می‌کند و افرادی قصد در لطمه زدن به اقتصاد کشور دارند باید بتوان تهدید‌ها را با فرصت جواب داد. این کارشناس اقتصادی بیان کرد: بخش‌هایی از صنایع کشور با ظرفیت‌های پایین در حال فعالیت اند که باید موانع سر راه صنایع شناسایی و برای رفع آن‌ها سریعا اقدام شود در غیر این صورت شاهد بحران‌های اقتصادی در آینده خواهیم بود. طاهری گفت: باید از کلید واژه‌های فرمایشات مقام معظم رهبری در شرایط تحریم و فشار‌های سیاسی به عنوان منشور یاد شود و برای عملی کردن آن تلاش کرد. وی با اشاره به مصون سازی کشور از تحریم‌ها در فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری اظهار کرد: مصون سازی یعنی اندیشیدن و نگاه به آینده داشتن و باید در این زمینه برنامه ریزی و محاسبات صورت گیرد.
الفالف1 روز قبل
انتقاد تند عباس عبدی از شورای نگهبانپس از اجرا شدن طرح افزایش قیمت بنزین، عباسعلی کدخدایی در توییتی خواهان پاسخگویی دولت شد که عباس عبدی از این اتفاق انتقاد کرد. از نظر بنده شورای نگهبان مهم‌ترین رکن حقوقی این کشور است، ولی کمترین اعتبار حقوقی را در استدلال‌های مهم آن شاهدیم. اینکه شورای نگهبان بر اساس قانون عمل می‌کند فقط یک ادعاست، این ادعا را باید به محک داوری حقوقدانان سپرد. عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش بیان داشت: ادبیات آقای روحانی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی غیرقابل دفاع بوده و گفتارهایی را در برابر یکی از اعضا به کار برده است که به هیچ وجه قابل قبول نیست. سلیمی گفت: آقای روحانی گویا تصور کرده است که اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی کارگزاران و کارمندان دولت محسوب می‌شوند؛ اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی فرهیختگان کشور محسوب می‌شوند نه گماشته آقای روحانی.
صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما؛ به نقل از پایگاه اینترنتی العهد لبنان، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» اعلام کرد شکست نقشه‌های رژیم صهیونیستی و سرنگونی آن اجتناب ناپذیر است. به گزارش پایگاه اینترنتی العهد لبنان، حماس تجاوز علنی صهیونیست‌ها را به خاک سوریه محکوم و اعلام کرد: «دشمن صهیونیست در این تجاوز سیاست عربده کشی و نمایش قدرت را اعمال کرد و مرتکب جنایت فجیع علیه مردم شد به گونه‌ای که چندین نفر شهید و زخمی شدند. معاذ العجوری، فرزند اکرم العجوری در صدر شهیدان قرار دارد.» این جنبش در بیانیه‌ای افزود: «این حمله صهیونیستی مقاومت فلسطین و ملت‌های منطقه را هدف قرار داد. هدف از این حمله از بین بردن روحیه ملت فلسطین و دیگر ملت‌های منطقه بود. ضروری است مقابله با این تجاوز ادامه یابد و از تمام ظرفیت‌های ملی برای مقابله و به شکست کشاندن نقشه‌های مورد حمایت امریکا در منطقه استفاده شود.» حماس تاکید کرد: «شکست نقشه‌های صهیونیست‌ها و سرنگونی آن اجتناب ناپذیراست.»

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری3 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری3 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

ویلموتس و وعده‌های محقق نشده/ نمایش فدراسیون کی تمام می‌شود؟

آفتاب‌نیوز42 دقیقه قبل

سی‌ان‌ان: دموکرات‌های آمریکا به استیضاح ترامپ نزدیک‌تر شدند

فارس47 دقیقه قبل

مورینیو به دنبال خرید هموطنش در زمستان!

میزان‌آنلاین50 دقیقه قبل

تصویب قطعنامه کمیته دوم سازمان ملل علیه اقدامات یکجانبه اقتصادی

مهر58 دقیقه قبل

وزرای نیرو و راه‌وشهرسازی پاسخ دهند/ مسئول رصد و گزارش بارش‌ها کدام نهاد است؟

تسنیم1 ساعت قبل